Profile

Scrapbook photo 1
Scrapbook photo 2
Scrapbook photo 3
Scrapbook photo 4
Scrapbook photo 5
Bande Ashegh
Worked at ایران
Attended ایران
2,186 followers|30,807 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

Bande Ashegh

Shared publicly  - 
 
 
🔴اتمام حجت با تیم هسته ای🔴
🌷ایجاد موزه ی مقاومت هسته ای🌷

🌺با توجه به نزدیک شدن تاریخ توافق هسته ای ( ۱۰ تیر ماه سال جاری) و با عنایت به توطئه های آمریکایی ها و پنهان کاری تیم ایرانی ، صادقانه چند نکته را متذکر شده و در ادامه ، چند پیشنهاد را ارائه داده و بر تحقق آنها پای می فشاريم:

🌷۱ - ثمره ۲۳ سال تلاش دانشمندان هسته ای کشور عزیزمان ، امروز برای معامله با کدخدا !!! ( به زعم رئیس جمهور) در اختیار تیم مذاکره کننده ی هسته ای ایران قرار گرفته است.

⛔۲ - اگر چه تجربه ی جهانی ، نشان می دهد کابوهای سلطه گر و بی فرهنگ آمریکایی ، هیچگاه در طول تاریخ به تعهدات خود پای بند نبوده و در سطح جهان به پیمان شکنی و بدعهدی و فریب کاری مشهورند و هر کس به آمریکا اعتماد کرده لاجرم به خواری و ذلت افتاده و با تحقیر آمریکایی ها به تفاله ی قابل ترحم تبدیل شده اند.

🔴۳ - سرنوشت یاسر عرفات ، صدام حسین ، قذافی ، مبارک ، حسن مراکشی ، مرسی و... از این نمونه هاست. آنان حتی به پیمان سالت ۲ با شوروی سابق خیانت کرده و موشکهای بالستیک خود را در مرزهای روسیه مستقر کرده اند.

🔐۴ - تجربه ی ۲ سال اخیر نیز به خوبی نشان می دهد که با وجودی که هنوز توافق نامه ای قطعی بین ایران و آمریکا به امضاء نرسیده ، یانکی های آمریکایی با بهره گیری از امپراطوری رسانه ای خود به تحقیر مردم قهرمان ایران پرداخته و علناً از رژیم های بازرسی انحصاری برای ایران سخن می گویند.
خوب است بدانید که در تاریخ سازمان ملل متحد ، این رژیم های انحصاری بازرسی صرفا یک بار و آن هم برای کشور عراق استفاده شد که نتیجه ی آن ، اشغال عراق و پایمال شدن حقوق مردم عراق و کشته و مجروح شدن میلیونها نفر و ذلیل شدن عراق بوده است.

🔐۵ - صرف نظر از تعهدات ذلیلانه ی طرف ایرانی مندرج در فکت شیت آمریکایی که هرگز به صورت رسمی توسط وزارت خارجه ی ایران تکذیب نشد و هیچ یک از اعضای ۱+۵ نیز با آن مخالفت نکردند ، بی تردید و به اعتراف تمامی صاحب نظران ، حتی پذیرش پروتکل الحاقی ( بدون قبول بازرسی از مراکز نظامی) هم نشانه ضعف طرف ایرانی و قبول ذلت است.

✊۶ - به استناد اسناد موجود (که در اینترنت نیز قابل جستجو است) ، در نیمه دوم سال ۸۷ ، عنوان مذاکرات هسته ای به "مذاکره ی ۷ قدرت هسته ای" تغییر کرده و آقای خاویر سولانا ، رسماً در ۲۵ اسفند ۸۷ بعنوان رئیس سیاست خارجی اتحادیه ی اروپا و نماینده ی ۱+۵ بر حق هسته ای ایران اعتراف و مقرر می شود در سال جدید این موضوع به عنوان سند رسمی منتشر شود ، لیکن با آغاز سال ۸۸ و با شروع توطئه ی فتنه ی آمریکایی ، انگل یسی ، اسرائیلی سبز اموی ، این موضوع به بعد از انتخابات موکول شد و نهايتاً آن شد که شد.

🔐۷ - تمامی قرائن و شواهد نشان می دهد که در تفاهم نامه ی لوزان نسبت به توافق نامه ی ژنو امتیازات بیشتری داده شده و در چندین مورد از خطوط قرمز نظام عبور شده است.

🔐۸ - حداقل در ۶ مورد ابهامات جدی در تعهدات ایران وجود دارد که متأسفانه ، تیم مذاکره کننده و مشخصاً وزیر خارجه از پاسخگویی و رفع ابهام طفره می رود.

🔵با عنایت به موارد مذکور ، پیشنهادات زیر جهت استفاده در توافق نامه ی نهایی ارائه می گردد:

✊۱ - در برابر قبول ذلت طرف ایرانی ، ۱+۵ سه خواسته ی زیر را به طور رسمی پذیرفته و در سند نهایی منظور نماید:

🌺الف - صدور یک قطعنامه ی واحد توسط شورای امنیت سازمان ملل متحد ، مبنی بر خروج ایران به شکل قطعی از ذیل بند ۴۱ فصل هفتم منشور ملل متحد و لغو تمامی تحریم ها و قطعنامه های مرتبط با موضوع هسته ای به صورت یک جا و هم زمان.

🌺ب - لغو مطلق و بی قید و شرط و يکجاي تمامی تحریم های ( اقتصادی ، مالی ، صنعتی ، فناوری ، تکنولوژیک و...) اتحادیه اروپا ، آمریکا ( اعم از تحریمهای کنگره و رئیس جمهور و ایالت های آمریکا و...) ، کشورهای اروپایی و سایر کشورهای جهان مرتبط با موضوع هسته ای به طور همزمان با امضای توافق نامه ی نهایی.

🌺ج - اذعان و اعتراف رسمی ۱+۵ نسبت به کلیه ی حقوق هسته ای ایران ، از سوي روسای ۱+۵ .

🌺د - قبول رسمی ایران به عنوان یکی از هفت قدرت هسته ای جهان در سند توافق نامه ی نهایی.

✊۲ - عدم قبول هرگونه رژیم انحصاری بازرسی برای ایران.

✊۳ - مشخص کردن انتهای توافق نامه و جلوگیری از امضای یک توافق نامه ی باز و بی انتها.

✊۴ - و مهمترین موضوع : پیش بینی امکان بازگشت پذیری هم وزن تعهدات طرف های مقابل.
برای امکان بازگشت پذیری پیشنهاد مهم و جدی ما این است که علاوه بر اتخاذ تمهیدات فنی ، سایت اراک به عنوان سند افتخار هسته ای ایران به صورت موزه ی هسته ای در آمده و به صورت دست نخورده در تاریخ ایران باقی بماند تا نسلهای آینده نیز شاهد تلاش افتخار آميز دانشمندان هسته ای کشور باشند.

🌷نقطه اتکا و حسن این پیشنهاد این است که چنانچه طرف غربی به تعهدات خود عمل ننماید بلافاصله این موزه به شکل سابق خود ب
ه فعالیتهای مرتبط با غنی سازی آب سنگین باز خواهد گشت.

😃حال اگر ۱+۵ دلش به حال ایران می سوزد ، می تواند در نقطه ای دیگر مشابه سایت اراک را بر اساس آخرین فناوری ها ایجاد نمایند.!

✊✊✊بدیهی است مردم قهرمان ایران به هیچ عنوان اجازه ذلت پذیری و زدن چوب حراج به توانمندی های هسته ای کشور را به بهانه ی تعلیق تحریم ها نخواهند داد و در صورت لزوم ، یکپارچه گوش به فرمان مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای در میدان دفاع از حقوق هسته ای ، از بذل جان ناقابل خود دریغ نخواهند کرد.

🌷سه شنبه ۲۹ اردیبهشت ماه ۹۴ - تهران - سید عبداله متولیان🌷
روزنامه رسالت 
 ·  Translate
35 comments on original post
1
Add a comment...

Bande Ashegh

Shared publicly  - 
 
 

سید حسن نصرالله : 16/05/2015
هیچ مشکل جسمانی ندارم/ در قلمون فرا روی یک پیروزی بزرگ قرار داریم/«پروژه تکفیری» نکبت جدید آمریکا برای تضعیف و تقسیم دنیای اسلام است

سر تیتر سخنان ساعاتی پیش دبیرکل حزب الله لبنان

 از همه می‌خواهم به شایعات توجه نکنند، به خصوص شایعاتی که درباره وضع سلامتی من مطرح می‌شود،؛ چرا که طول عمر افراد در دست خداوند است، اما این مساله را هم اعلام کنم که الحمدالله من هیچ مشکلی در زمینه جسمانی ندارم و من هیچ دارویی را مصرف نمی‌کنم.‬

 سالگرد نکبت (اشغال فلسطین) که ما امروز این مناسبت را یادآوری می‌کنیم به دلیل شکستی بود که متاسفانه امت به آن دچار شده و این شکست در برابر پروژه صهیونیستی انگلیسی است.
امروز در برابر نکبت تازه‌ای قرار گرفته ایم و آن نکبت، نکبت پروژه تکفیری است،‌ نکبتی که آمریکا برای تضعیف امت و تکه تکه کردن آن از این پروژه استفاده می‌کند.‬

نکبت جدید قصد دارد فلسطین و امت را گمراه کند و خطرناک تر از آن، این که، این نکبت می‌خواهد کشورهایی را که در آن تکفیری‌ها، شکل می‌گیرند، به طور کامل نابود کند.

نبرد القلمون به فرار گروه‌های مسلح انجامید.میدان نبرد، منطقه جرود القلمون در سوریه  است که بخش بزرگی از آن سلسله کوه‌های لبنان شرقی واقع است، این منطقه، منطقه‌ای است کوهستانی و به هم فشرده که در امتداد چندین کیلومتر مربع وسعت دارد.

تا به امروز، ما هنوز در قلب درگیری ها هستیم و در نتیجه نیز باید بگویم که شکست سنگینی را به گروه های مسلح وارد کرده‌ایم و آنها را ناگزیز کردیم از تمام مناطق درگیری خارج شوند و موفق شدیم مساحت 300 کیلومتر مربع از اراضی لبنانی و سوری را از لوث گروه‌های مسلح پاکسازی کنیم.

تا زمان حضور افراد مسلح در القلمون نمی‌توانیم از امینت کامل حرف بزنیم.

شمار شهدای حزب الله در این درگیری‌ها تا کنون، 13 شهید است. از نیروهای سوریه و نیروهای مردمی حامی ارتش این کشور هم، 7 نفر شهید شده‌اند و این یک پیروزی میدانی بسیار بزرگ در برابر موفقیت نظامی بسیار بزرگ تر است.‬‎

تلاش‌های مذبوحانه‌ای برای ایجاد شکاف میان حزب الله و ارتش لبنان صورت گرفت و تمام این سخنان همه بیهوده و گزاف بود، ما نمی‌خواستیم و نمی خواهیم ارتش لبنان را به این نبرد، بکشانیم از این رو ما برای خون تمام نیروهای ارتش لبنان ارزش قائلیم و فتنه انگیزان پیش از فتنه انگیزی، باید بدانند با چه کسانی طرف هستند‬‎.

کسانی که ارتش لبنان را هدف قرار می‌دهند تروریست هستند یا انقلابی؟
اگر تصمیم گیرنده اصلی این جریان های سیاسی، عربستان سعودی است، پس باید بدانند که خود عربستان اعلام کرده است که داعش و النصره، سازمان های تروریستی هستند و اگر تصمیم گیرنده‌های این جریان‌ها، جامعه بین المللی است، آنها نیز اعلام کرده‌اند که این گروه ها، تروریستی هستند و اگر تصمیم گیرنده این جریان ها، دستگاه قضایی لبنان باشد این دستگاه هم این گروه‌ها را تروریستی خوانده است.‬

مسائل داخلی در سطح سیاسی به مرحله بسیار خطرناکی رسیده است و تکیه کردن بر راه حل های خارجی، مفید نیست و در این باره، برخی بر خارج در خصوص مساله گفت‌و‌گوهای داخلی تکیه کردند و حتی در خصوص نشست طیف‌ها و رهبران اصلی مسیحیان به نتیجه‌ای نرسیدیم، اکنون باید به دنبال راه حلی برای خروج از این بحران باشیم، از این رو، می‌خواهم به آن چه ژنرال عون پیشنهاد داده به صورت جدی بررسی شود؛ چرا که مسائل در سطح بالایی از حساسیت قرار دارد و از این رو ما حتما باید به دنبال راه حل باشیم زیرا خلاء ریاست جمهوری در لبنان به سود هیچ کس نیست.

بحرین
در خصوص زندان‌ها در بحرین، اوضاع دردناک و فاجعه بار است،‌ چرا که در سایه سکوت جامعه بین المللی اتفاق می‌افتاد و تنها گزینه موجود در برابر ملت، ادامه مبارزه است.‬‎

یمن
آنچه تاکنون در یمن رخ داده از یک شکست هم بزرگ هم بیشتر است.آنچه از تجاوز و دشمنی عربستان سعودی و آمریکا بر ضد یمن تا کنون حاصل شده،‌ قتل عام، ویرانی و شمار بسیاری از مجروحان و شهدای غیرنظامی است.

عربستان در تجاوز به یمن به کارهایی دست زد که اسرائیل هم مرتکب نشد.

سابقه خطرناکی که تجاوز عربستان سعودی بر ضد یمن رقم زد این است که از این پس، ارتش‌های آمریکا و اسرائیل یا هر ارتش متجاوز دیگری یا گروه تروریستی در حمله به مناطق ممنوعه ابایی نداشته باشد و در برابر امت، هیچ مسئولیتی در قبال این تجاوز احساس نکنند‬.

ما با کمک شرافتمندان امت می‌توانیم به ساحل امن و آسایش برسیم و مانع وقوع نکبت جدید شویم و حتی از تحقق پروژه جدیدی که بخواهد اهداف خود را در سطح امت اسلام محقق سازد، ممانعت کنیم، هرچند تحقق این مهم مستلزم جانفشانی زیادی باشد.‬
 ·  Translate
38 comments on original post
1
Add a comment...

Bande Ashegh

Shared publicly  - 
 
 
تصاویر مزار شهید مدافع حرم هادی ذوالفقاری در وادی السلام
http://www.ammarname.ir/node/113265
بالای سر من روضه و سینه‌زنی بگیرند و موقع دفن من پرچم بالای قبرم قرار بگیرد و در زیر پرچم من را دفن کنید و زیاد یا حسین(ع) بگویید و برای من مجلس عزا نگیرید چون من به چیزی که می‌خواستم رسیدم و برای امام حسین و حضرت زهرا مجلس بگیرید و گریه کنید و رو به قبله صحیح دفن کنید چون قبله در نجف اختلاف دارد و روی سنگ قبرم اسم من را نزنید و بنویسید که اینجا قبر یک آدم گناه‌کار است یعنی العبد الحقیر و المذنب و یا مثل این؛ پیراهن مشکی هم بگذارید داخل قبر.
#هادی_ذوالفقاری   #مدافع_حرم  
 ·  Translate
5 comments on original post
1
Add a comment...

Bande Ashegh

Shared publicly  - 
 
 

خلق الحُزن لتعرف طعم الفرح ، لو لم يُخلق الظلام لما عرفت النور ، دائمًا تُعرف الأشياء بمضاداتها ،لابد من أنك تذوقت مرارة الكسر،وسيأتي دور تَذوق حلاوة الجبر،وستُجبَر جبرًا يُرضيك ،لذلك لابد من أن تذوق من الأحزان هو ما يجعلك تعرف طعم الفرح
وإن طال حُزنك وإنكسارك وطالت خيبتك وأزداد سواد حياتك
ﻻ تيأس ، ألم يخبرك الله تبارك وتعالى أن بعد كل عسر يُسر !.
 ·  Translate
View original post
1
Add a comment...

Bande Ashegh

Shared publicly  - 
 
 
چه معامله ی پرسودی است .......شهادت !

فانی می دهی...............و باقی می گیری !

جسم می دهی ..............و جان می گیری !

جان می دهی ...............و جانان می گیری !

آه.............چه لذتی دارد ؛ نظرکردن به " وَجْهُ الله " !

شهادت
لیاقت می خواهد
کاش لایق بودیم !

یا ایها الشهداء !
دست ما و دامان پر مهر شما !

پيامبر اکرم صلی الله علیه و آله فرمود : ما من قطره احبّ الي الله عزّوجلّ من قطره دمٍ في سبيل الله.

هيچ قطره اي در نزد خداوند، دوست داشتني تر از قطره خوني که در راه خدا ريخته شود نيست.

#اللهم-الرزقنا-الشهاده
 ·  Translate
5 comments on original post
1
Add a comment...

Bande Ashegh

Shared publicly  - 
 
 
#ديفنس_وان: اعراب تنها 4 دقيقه براي مقابله با موشک هاي #ايران فرصت دارند

نبود برنامه ريزي راهبردي مشترک ميان کشورهاي همسايه #خليج_فارس سبب شده است هرکدام به تنهايي سامانه دفاع موشکي خود را تهيه کنند. آنها عمدتاً پاتريوت و به تازگي رهگيرهاي دوربردتر تاد(THAAD) خريداري کرده اند. عربستان سعودي، #امارات، قطر و کويت همگي نسخه ساخت شرکت ريتيون (Raytheon) از پاتريوت را در اختيار دارند. ديفنس وان نوشت: اگر ايران به کشورهاي #خاورميانه موشک هاي #بالستيک خود را شليک کند، چه هسته اي باشد چه نباشد، اعراب خليج فارس تنها چهار دقيقه فرصت دارند که با آن مقابله کنند. به گزارش «انتخاب»، اين پايگاه خبري تحليلي نوشت، در شرايط ايده آل اگر شليک موشک ايران تشخيص داده شود، موشک به هنگام پرواز رديابي شود، مسير آن به موشکي رهگير انتقال داده شود، موشک رهگير شليک شود و همه چيز براساس برنامه پيش رود موشک رهگير به هنگام ورود موشک ايران به جو با آن برخورد و آن را منهدم مي کند. اما کدام کشور موشک را شليک خواهد کرد؟ ممکن است موشک به سوي هدفي در #عربستان_سعودي شليک شده باشد، اما در مسير خود از فراز امارات، #قطر يا #کويت پرواز مي کند. کشورهايي که همه دوستان آمريکا هستند و موشک هاي رهگير پيشرفته ساخت #آمريکا در اختيار دارند. اما مشکل اينجاست که تجهيزات موجود در يک کشور با ديگري ارتباط ندارد. اين پايگاه اينترنتي اضافه کرد: آن گونه که توماس کاراکو، کارشناس دفاع موشکي در مرکز مطالعات راهبردي و بين المللي (CSIS) مي گويد، مي بايست سامانه هاي رهگيري را به شکل شبکه درآورد و آن را با کمک سامانه هاي پيش اخطار و حسگر مجهز کرد. وحشت از حمله ايران با موشک هسته اي از وجوه اشتراک کشورهاي عضو #شوراي_همکاري_خليج_فارس است، اما سياست هاي منطقه اي، رقابت نظامي و حتي نگراني از جاسوسي سايبري مانع از پيوستن سامانه هاي #دفاع_موشکي آنها به يکديگرو تشکيل يک سپر دفاع موشکي نظير سپري شده است که #ناتو در اروپا ايجاد کرده است. کاراکو مي گويد: «مهمترين تفاوت اين است که شما در خاورميانه ناتو نداريد.» او معتقد است پيش شرط هر همکاري جدي همبستگي سياسي و امنيتي است، نظير آنچه در ناتو مشاهده مي کنيم. اين پايگاه خبري تحليلي اضافه کرد: نبود برنامه ريزي راهبردي مشترک ميان کشورهاي همسايه خليج فارس سبب شده است هرکدام به تنهايي سامانه دفاع موشکي خود را تهيه کنند. آنها عمدتاً پاتريوت و به تازگي رهگيرهاي دوربردتر تاد(THAAD) خريداري کرده اند. عربستان سعودي، امارات، قطر و کويت همگي نسخه ساخت شرکت ريتيون (Raytheon) از #پاتريوت را در اختيار دارند. عربستان ماه گذشته سامانه هاي پاتريوت به ارزش دو ميليارد دلار خريداري کرد و قطر دسامبر گذشته قراردادي به ارزش 2.4ميليارد دلار براي خريد سامانه هاي رهگير امضا کرد. امارات رهگيرهاي تاد ساختِ شرکت #لاکيهد_مارتين خريداري کرده است و قرار است تا پايان سال آنها را تحويل بگيرد. گفته مي شود عربستان و قطر هم به تاد ابراز علاقه کرده اند. کارشناسان بر اين باورند فهرست بلند و بالاي خريد سامانه هاي دفاع موشکي بهاي صلح با ايران است. هرچه ايران و غرب بيشتر به سوي کاهش محدوديت هاي ايران گام بردارند، کشورهاي عرب همسايه خليج فارس بيشتر درپي افزايش توان بازدارندگي خود هستند. اما درحالي که کشورهاي عرب خليج فارس رهگيرهاي پيشرفته خريداري مي کنند، رادارهاي پيشرفته و ماهواره هاي نظير آنچه پنتاگون براي رديابي موشک هاي بالستيک به کار مي برد در اختيار ندارند. کالين کال، مشاور امنيت ملي جو بايدن، مي گويد توانايي هر کدام از کشورهاي عضو شوراي همکاري خليج فارس در برابر توان دسته جمعي آنها رنگ مي بازد. او روز دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران گفت، از مسائلي که در نشست کمپ ديويد مطرح خواهد شد، اقداماتي است که شرکاي آمريکا در شوراي همکاري خليج فارس مي توانند براي يکپارچه کردن سامانه هاي دفاع موشکي خود انجام دهند. ديفنس وان در نوشته خود اضافه کرد: قطر به خريد راداري عظيم ويژه رديابي موشک، نظير آنچه #پنتاگون براي رديابي موشک هاي شليک شده به سوي آمريکا در اختيار دارد، ابراز تمايل کرده است. امارات نيز به خريد ماهواره هاي پيش اخطار ابراز علاقه کرده است. کاراکو مي گويد اطلاعات به دست آمده از اين گونه رادار مي تواند براي کشورهاي شوراي همکاري خليج فارس جالب باشد. به گفته يک پيمانکار شرکت ريتون، پنتاگون نيز تلاش مي کنند تجيهرات دفاعي موشکي آمريکا را به يک مرکز عمليات دفاع مشوکي در قطر مرتبط کند. اين مرکز رادارها، سامانه هاي #پاتريوت، #تاد و سامانه هاي دفاع هوايي اروپا را به يکديگر متصل خواهد کرد. بن رودز، معاون مشاور امنيت ملي آمريکا در ارتباطات راهبردي اوايل هفته جاري گفت، در نشست کمپ ديويد، مقام هاي آمريکايي قصد دارند اجراي مانورهاي نظامي مشترکي را در منطقه اعلام کنند که تمرکز آن بر مبارزه با تروريسم و همکاري کشورهاي عرب در زمينه دفاع موشکي خواهد بود.
http://www.khorasannews.com/OnlineNews.aspx?newsid=1615304
 ·  Translate
64 comments on original post
1
Add a comment...

Bande Ashegh

Shared publicly  - 
 
 
.
.
دوتا ازالقاب امام زمان رو میدونید چی هستن؟؟؟ .
«فرید» و «شرید»....
.
.
الان حتما میگید چه القاب قشنگی
اما قسمت مهم اینکه متوجه معانیشون بشی؟؟؟؟
.
.
واقعاگفتن معانیشون آسون نیست
ولی میگم شاید بیشتر دعاشون کنیم و اونجوری بشیم که ایشون میخوان ....
.
«فرید» یعنی «تنها»....
.
.
«شرید»!!!؟؟؟
.
.
بگم طاقتشو داری بشنوی...
.
.
بخدا سخته گفتنش ...
.
.
شرید یعنی «آواره»
.
حالاهروقت خواستی دعاش کنی بیشتر یاد غربت و تنهایی اش باش امام علی (ع) باچاه درد و دل میکرد امام زمان (عج) با کی دردو دل میکنه... . .
.
.
🌟🌟 اللهم عجل لولیک الفرج 🌟 🌟
. .
.
* پی نوشت : .
اصبغ بن نباته گويد: از اميرالمؤمنين‏ عليه السلام شنيدم که مي‏فرمود: «صاحب اين امر، شريد (آواره)، طريد (رانده)، فريد (تک) و وحيد (تنها) است». .
کمال ‏الدين، ج 1، باب 26، ح 13. . . .
[[در ضمن این القاب درکتاب بحارج۵۱ ص۳۷شماره ۹ امده ...]]
#صاحب الزمان
 ·  Translate
9 comments on original post
1
Add a comment...

Bande Ashegh

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

Bande Ashegh

Shared publicly  - 
 
 
مملکت رهبر دارد...
 ·  Translate
3 comments on original post
1
Add a comment...

Bande Ashegh

Shared publicly  - 
 
 
از تحریم‌های خدا بترسید /  اگر تلاش نکنیم دچار تحریم الهی می‌شویم
حجت الاسلام ماندگاری در شرح حدیثی از حضرت رسول ص در مورد آن‌چه که بر سردرهای جهنم نوشته شده، خطاب به تیم مذاکره کننده کشور گفت به‌جای تحریم‌های 5+1 از تحریم‌های خدا بترسید.
وی با بیان این نکته که اگر اهل تلاش نباشیم خدا ما را تحریم می‌کند، مواردی نظیر لعن و عبارت ضاقت الارض و منعت السماء که در لسان روایات آمده از مصادیق تحریم الهی عنوان کرد

28 اردیبهشت 94 - قم مسجد جامع پردیسان
 ·  Translate
View original post
1
Add a comment...

Bande Ashegh

Shared publicly  - 
 
 
اگر يك كسى در اين مملكت ناسيوناليست و ملى گرا بود،ولو غير مذهبى و مخالف امام و انقلاب، ديگر جنگ كه بايد مى آمد، چون مملكت داشت از دست ميرفت. ناسيوناليست ها و ملى گرا هاى ايران، خيلى آلرژى دارن روى عرب ها. كه آقا عرب ها آمدند ايران را گرفتند.بجاى اينكه بگويد، ايرانى ها آمدند مسلمان شدند،ميگويد عربها ايران را گرفتند. اينهم بدانيد زمان بنى اميه نه اينكه مردم را مجبور به مسلمانى نميكردند،بلكه مانع مسلمان شدنشان ميشدند.

برويد در تاريخ بخوانيد. براى اينكه از مسلمانها خراج و ماليات بيشتر ميگرفتندو براى بنى اميه اصلا مسلمان شدن مردم مهم نبود. برايشان تصرف و اشغالگرى مهم بود. دنبال امپرياليزم عربى بودند، نه دنبال اسلام و نجات خلق ها، البته آن مجاهدينى كه در جبهه ها ميجنگيدند را نميگويم، حاكميت را ميگويم. و لذا بخش مهمى از ايرانيها به اينها مى گفتند ما ميخواهيم مسلمان شويم ، اينها مى گفتند نميخواهد مسلمان شويد اما بايد ماليات بيشتر بدهيد.

 اصلا بحث شمشير و زور نبوده و به همين دليل مسلمان شدن مردم ايران سه چهار قرن طول كشيده و با اختيار بوده.
خب حالا اگر شما آلرژى ضد عربى هم داشتيد، شما چجور ناسيوناليست هاى ملى گرا بوديد كه يكى از شما را ما در جبهه ها نديديم!؟ تمام اين بچه هايى كه زير آتش و بمباران شيميايى در جبهه ها ميجنگيدند به نام خدا و اسلام و بنام ولايت و اطاعت از امام بود.برويد وصيت نامه هايشان را نگاه كنيد. تمامشان در وصيت نامه هايشان از ولايت فقيه و جهاد و شهادت در راه خدا حرف زدند...

استاد رحیم پور ازغدی#شهید  
#وصیت  
#جنگ  
#ملی_گرا  
#اسلام  
#ایران  
#استاد_رحیم_پور_ازغدی  
#حامیان_حجاب_اسلامی  
#ولایت_فقیه  
 ·  Translate
212 comments on original post
1
Add a comment...

Bande Ashegh

Shared publicly  - 
1
Add a comment...
People
Have them in circles
2,186 people
davood rasooli's profile photo
smsbaresh TPNJ co's profile photo
maryam d.n's profile photo
Firat Ozgiray's profile photo
mehdi vosoughnia's profile photo
Sayyed Amir Razavi's profile photo
Lallesh Kumar's profile photo
‫حیدر حیدر‬‎'s profile photo
Raj senior's profile photo
Work
Occupation
دوستی کردن
Employment
  • ایران
  • تمام عالم
Basic Information
Gender
Decline to State
Story
Tagline
همه انسانها را دوست دارم به شرط اینکه خدا رو دوست داشته باشن
Introduction
به اينترنت و دوستان و نوع بشر علاقه دارم
Bragging rights
همه انسانها را دوست دارم
Education
  • ایران
Links