Profile cover photo
Profile photo
ARTEK’S Katarzyna Przekop Sp. J.
About
Posts

Post has attachment
Uszczelnienia techniczne są niezbędne, jeśli chcemy mieć pewność, że instalacja działa prawidłowo. Posiadamy w sprzedaży uszczelnienia podstawowe przeznaczone do statycznych węzłów uszczelniających, uszczelnienia ruchu obrotowego, a także uszczelnienia do hydrauliki. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - https://arteks-lozyska-pasy.pl/uszczelnienia-podstawowe/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej ofercie znajdą Państwo niezbędne artykuły do budowy maszyn. Prowadzimy sprzedaż hurtową oraz detaliczną. Posiadamy nie tylko szeroki wybór części, lecz także urządzeń do ich profesjonalnego montażu. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu - http://arteks-lozyska-pasy.pl/oferta/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Firma Arteks z Krakowa oferuje artykuły do budowy maszyn. Posiadamy łożyska, uszczelnienia i inne produkty, dzięki którym zostanie zachowana ciągłość produkcji. W ofercie znajdą Państwo wyłącznie trwałe produkty od sprawdzonych i uznanych na rynku producentów. Zapraszamy - http://arteks-lozyska-pasy.pl/oferta/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Do montażu i demontażu wielu elementów budowy maszyn niezbędne są specjalistyczne narzędzia warsztatowe. Nasz asortyment obejmuje wiele przydatnych produktów w tym zakresie. Są to m.in. ściągacze uniwersalne, które można wykorzystać do ściągania kół zębatych czy rolek. Polecamy - http://arteks-lozyska-pasy.pl/narzedzia/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Szczeliwa wykorzystywane są do uszczelniania pomp, zaworów oraz armatury. Produkowane są ze specjalnych materiałów, dzięki czemu mogą pracować w bardzo trudnych warunkach, takich jak wysokie temperatury czy obecność substancji chemicznych. Szczeliwa znajdą Państwo w naszej ofercie - http://arteks-lozyska-pasy.pl/uszczelnienia-podstawowe/.


Photo
Photo
24.08.2018
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości artykuły do budowy maszyn. Dysponujemy także specjalistyczną chemią techniczną. Oferujemy smary, oleje, kleje oraz środki do konserwacji. Pozwolą one na to, by maszyny działały bezawaryjnie przez długi czas. Polecamy - http://arteks-lozyska-pasy.pl/chemia-techniczna/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
W ofercie posiadamy niezbędne części do produkcji maszyn. Dysponujemy między innymi bogatym wyborem elementów zabezpieczających. Znajdą Państwo u nas wysokiej jakości płytki osadcze, podkładki dystansowe, zawleczki oraz opaski i obejmy zaciskowe. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem - http://arteks-lozyska-pasy.pl/elementy-zabezpieczajace/.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded