Profile cover photo
Profile photo
Pavel Nygryn
4,453 followers -
Zlý Negr
Zlý Negr

4,453 followers
About
Pavel's posts

Post has shared content
Loni jsme "přímé přenosy" Mobilisace 1938 a Deníku druhé republiky jeli jenom na FB a Twitteru, letos přidáme i Google+. Čili pokud vás baví (nejen) vojenská část historie...
Od 5. května startujeme nový online přenos, tentokráte z Pražského povstání. Prožívejte největší a nejkrvavější bitvu domácího odboje doslova hodinu po hodině. Nenechte si náš přenos ujít a sledujte už teď facebookové stránky II. světové, mobilisace1938 nebo profil II. světové na Google+!
Photo

Post has attachment
Jakub Čížek was tagged in Pavel Nygryn's album.
Photo

Víte co, já to tady tak nějak balím. Hrozně dlouho jsem čekal na to, až Google otevře API a G+ se tak přiintegruje do vhodných nástrojů a programů. A už mě to  nebaví - oficiální aplikace mi nevyhovuje (a navíc se mi na minitabletu zacyklí u přihlášení) a web není to pravé.
Jestli se otevře API a vývojáři se toho chopí, jsem tu hned zpátky :)

Post has attachment
Vztah k operačním systémům se evidentně buduje už od mládí. Ne, s tím autem nemám fakt nic společného. S Kryštofem teda jo.
Photo

Post has attachment
Let's dance! Docela dobře ta P1 fotí... když má světlo.
Photo

Post has attachment
Tak ještě vyladit, naleštit, oloupat a bude... Popravdě naživo mám pocit, že ty průstřely mohly být ještě o kus větší - ani na téhle fotce není moc vidět, jak  "hmotné" to je.
Photo

Post has shared content
Stavíme všichni!
Matematika dostala od markeťáka zas jednou pořádnou facku. Ale jestli mi postaví dům a ještě mi za to zaplatí, no tak proč ne :) 

via +Matěj Čičák 
Photo

Už jsem dost dlouho neměl Mikrotika v ruce, tak vznáším dotaz: zvládne RB750GL skutečně bez potíží a záseků provoz na pěti Gb portech? Pár desítek počítačů, NASy, prostě normální LAN :). Resp. jeden WAN, čtyři LAN. WiFi nechci, to půjde přes AP...
Nějaké reálné zkušenosti, podle papírových parametrů a předchozích zkušeností na to umím kouknout sám :)

Post has attachment
Kterak asi bude vypadat profilovka +Jakub Čížek dnes?
Photo

Post has attachment
http://goo.gl/maps/mf2wg - vyzkoušejte i streetview :)
Wait while more posts are being loaded