Profile cover photo
Profile photo
P.U.H. „AB” UNI-SERVIS
About
P.U.H. „AB” UNI-SERVIS's posts

Post has attachment
Sezon urlopowy już niedługo, a Ty nie wiesz, jak poradzisz sobie ze wszystkimi obowiązkami bez całego zespołu? Skorzystaj z pomocy naszej agencji tymczasowej. Wystarczy, że skontaktują się Państwo z nami, podając dokładne informacje dotyczące Państwa wymagań, a my zapewnimy Państwu wsparcie w osobie odpowiednich pracowników. Szczegóły na stronie http://www.abuniservis.pl/agencja-zatrudnienia/praca-tymczasowa.html. 
Photo

Jeśli potrzebują Państwo dodatkowych informacji o ofercie usług, jakie przygotowała firma „AB” Uni-Servis, serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszym biurem. Wszystkie niezbędne dane kontaktowe naszego przedsiębiorstwa dostępne są na stronie http://www.abuniservis.pl/kontakt.html. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług! 

Post has attachment
Chcesz podnieść kompetencje swoich pracowników? Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń, którą znajdą Państwo na stronie http://www.abuniservis.pl/szkolenia.html. Jeśli mają Państwo jakieś pytania, prosimy o skontaktowanie się z naszym biurem. 
Photo

Post has attachment
Szukasz sprawdzonej firmy, która zatrudnia w swoich szeregach doświadczonych specjalistów z zakresu outsourcingu funkcji biznesu, pracy dorywczej, a także doradztwa z obszaru Bezpieczeństwa i Higieny Pracy? Trafiłeś we właściwe miejsce! Więcej o naszej ofercie możesz przeczytać na stronie http://www.abuniservis.pl/.

Post has attachment
Zastanawialiście się jakie korzyści płyną ze współpracy z www.abuniservis.pl? Przede wszystkim stawiamy na jasne i transparentne zasady współpracy. Ponadto gwarantujemy zaplecze personalne,  obniżenie kosztów związanych z zatrudnieniem pracowników w pełnym wymiarze godzin oraz możliwość utworzenia wyselekcjonowanej grupy pracowników. W razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy do Waszej dyspozycji pod numerami 58 56 259 75 oraz 691 698 998.
Photo

Post has attachment
Nasza firma posiada szeroką ofertę zarówno dla osób szukających pracy dorywczej, jak i stałego miejsca zatrudnienia. Jesteśmy elastyczni dlatego poszukujemy specjalistów z wielu branż. Dzięki naszej pomocy możesz zaistnieć na rynku pracy oraz zdobyć potrzebne doświadczenie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy na stronę internetową www.abuniservis.pl.
Photo

Post has attachment
Współpracując z firmą P.U.H. „AB” UNI-SERVIS macie pewność, że wykonujący usługi pracownicy lub zleceniobiorcy będą właściwie wyselekcjonowani oraz przygotowani do wykonywanej pracy. Nasi pracownicy posiadają także stosowne zaświadczenia o braku przeciwwskazań do wykonywania zawodu. Zapraszamy na naszą stronę internetową www.abuniservis.pl by dowiedzieć się więcej.
Photo

Post has attachment
Pracownicy firmy www.abuniservis.pl sukcesywnie podnoszą kwalifikacje oraz doskonalą swoją wiedzę w dziedzinie kompleksowej obsługi przedsiębiorstw. Nasza oferta opiera się m.in. o wyspecjalizowany outsourcing usług, szkolenia oraz usługi BHP . Każdemu Klientowi gwarantujemy satysfakcję oraz zadowolenie ze współpracy. Zapraszamy serdecznie.
Photo

Post has attachment
Lwią części oferty firmy www.abuniservis.pl stanowi outsourcing usług. Możemy zaproponować Wam outsourcing takich obszarów jak: produkcja, BHP, usługi kadrowo-płacowe, obsługa prawna, logistyczna oraz inne dowolnie wybrane zgodnie z życzeniem Klienta. Zapraszamy serdecznie do współpracy.
Photo

Post has attachment
Dużą częścią naszej oferty jest realizacja szkoleń. Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom poszerzyliśmy naszą ofertę o prowadzenie szkoleń i treningów w wybranym przez Klienta miejscu, coachingi oraz doradztwa. Nasze programy mają charakter autorski oraz są realizowana na podstawie analizy potrzeb i oczekiwań Klienta. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia strony internetowej www.abuniservis.pl by dowiedzieć się więcej.
Photo
Wait while more posts are being loaded