Profile cover photo
Profile photo
Med-Orzeł Sp. z o.o.
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Nasza placówka w Piekarach Śląskich oferuje kompleksową pomoc medyczną. Zapewniamy pomoc lekarzy specjalistów: okulistów, psychologów, lekarzy medycyny pracy, neurologów, itp. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszych usług zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz kontaktowy - http://medorzel.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej placówce w Piekarach Śląskich prowadzimy też badania z zakresu medycyny pracy. W ich trakcie lekarz medycyny pracy określa, czy dana osoba jest w stanie rozpocząć pracę na swoim stanowisku lub też kontynuować wykonywanie tej pracy. Zapraszamy do naszej poradni medycyny pracy - http://medorzel.pl/uslugi/poradnie/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy do pracowni badań psychologicznych znajdującej się w naszej placówce. Oferujemy badania psychologiczne dla kierowców wszystkich kategorii prawa jazdy. Badamy również kierowców skierowanych przez policję oraz kandydatów na instruktorów i instruktorów nauki jazdy. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową - http://medorzel.pl/uslugi/pracownia-badan-psychologicznych/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Celem szczepień ochronnych jest budowa odporności indywidualnej i zbiorowej. Szczepienia uchroniły ludzi przed wieloma groźnymi epidemiami. Warto wiedzieć, że wieloletnie programy szczepienne spowodowały wyeliminowanie epidemii m.in. ospy prawdziwej i polio. Na szczepienia zapraszamy do naszej przychodnia z Piekarach Śląskich - http://medorzel.pl/uslugi/szczepienia-ochronne/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy do podjęcia nauki w naszej ponadgimnazjalnej szkole dla dorosłych. Jeśli ukończyłeś 18 lat lub też jesteś sportowcem lub muzykiem i ukończyłeś 16 lat, zgłoś się do naszego Centrum Kształcenia Ustawicznego Nr 1 w Warszawie. Niezbędne będzie złożenie odpowiednich dokumentów. Ich listę znajdziesz tutaj - http://cku1.edu.pl/dla-kandydatow/wymagane-dokumenty/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej poradni mogą Państwo skorzystać z pomocy otolaryngologa, który zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób gardła, krtani, uszu i nosa. Zawroty głowy, zaburzenia równowagi czy ból ucha to niechybne oznaki, że trzeba wybrać się do otolaryngologa. Zapraszamy do naszej placówki w Piekarach Śląskich - http://medorzel.pl/uslugi/poradnie/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded