Profile cover photo
Profile photo
Agenci PZU.S.A Bal-Smaciarz Barbara, Smaciarz Kazimierz
About
Posts

Post has attachment
Jeżeli kończy Ci się ubezpieczenie, koniecznie udaj się do naszej agencji. Zaproponujemy Ci ubezpieczenie o szerokim zakresie ochrony. Dane kontaktowe znajdziecie na stronie internetowej http://pzuubezpieczeniaskawina.pl/kontakt/. Zapraszamy wszystkich.

Post has attachment
Masz nowe auto i zastanawiasz się nad zakresem ubezpieczenia? Warto zastanowić się nad pełnym ubezpieczeniem OC i AC. Dzięki ubezpieczeniu Autocasco będziesz mieć ochronę samochodu np. przy szkodzie parkingowej czy kradzieży. Zajrzyjcie na stronę internetową http://pzuubezpieczeniaskawina.pl/.

Post has attachment
Nasi pracownicy to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Doskonale znają ofertę, wiedzą, jak pomóc klientowi w dobraniu optymalnego ubezpieczenia. Zapewniamy miły i profesjonalny kontakt. Zapraszamy na stronę internetową http://pzuubezpieczeniaskawina.pl/o-nas/.

Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty rolników. Lepiej zabezpieczyć się przed ryzykiem wystąpienia nieurodzaju. Nasi doradcy z przyjemnością przedstawią ofertę. Zapraszamy na stronę internetową http://pzuubezpieczeniaskawina.pl/o-nas/.

Warto zapoznać się z naszą ofertą na ubezpieczenie zdrowotne i chorobowe. Oferujemy atrakcyjny pakiet usług w niewielkiej ceny. Współpracujemy z wieloma firmami i instytucjami. Zapraszamy na stronę internetową http://pzuubezpieczeniaskawina.pl/.

My cały czas dbamy o naszych klientów. Pomagamy przy zgłoszeniu szkody. Szkody są sprawnie realizowane i terminowo. Warto zapoznać się z naszą ofertą. Zajrzyjcie na stronę internetową http://pzuubezpieczeniaskawina.pl/oferta/.

Post has attachment
Zależy Ci na dobrej ochronie Twojego majątku prywatnego? Warto zastanowić się nad wyborem ubezpieczenia. My oferujemy korzystne pakiety na ubezpieczenie domu i mieszkania. Zapraszamy na stronę internetową http://pzuubezpieczeniaskawina.pl/oferta/.

Post has attachment
Oferujemy nie tylko ciekawy zestaw produktów ubezpieczeniowych, ale i profesjonalne doradztwo. Wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów, dzięki temu potrafimy im dobrać idealne ubezpieczenie. Nasi klienci mogą liczyć na naszą pomoc. Zapraszamy na stronę internetową http://pzuubezpieczeniaskawina.pl/.

Post has attachment
PZU to godne zaufania towarzystwo ubezpieczeniowe. Ma unikatową ofertę na rynku ubezpieczeń. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy wybitnymi specjalistami w tej dziedzinie. Zajrzyjcie na stronę internetową http://pzuubezpieczeniaskawina.pl/.
Photo

Post has attachment
Prowadzisz biznes? Zgłoś się do nas. Zaoferujemy Ci korzystne ubezpieczenie majątku biznesowego. Mamy produkty idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Zapraszamy na stronę internetową http://pzuubezpieczeniaskawina.pl/oferta/.
Wait while more posts are being loaded