Profile cover photo
Profile photo
MEBLE WÓJCIK Twoje Meble. Witold Wójcik
17 followers
17 followers
About
Posts

Post has attachment
Przedpokój to pierwsze pomieszczenie, które zwiedzają Twoi goście. To niezaprzeczalna wizytówka naszego domu, dlatego warto poświęcić mu trochę więcej uwagi. Zwykle traktowany po macoszemu… jako przechodnie pomieszczenie, ma coraz częściej związek z bardziej utylitarnymi funkcjami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: http://meble-wojcik.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pokój młodzieżowy to przestrzeń, gdzie „pierwsze skrzypce” grać powinien indywidualny styl nastolatka. Bo najważniejsze to przecież wyrażać siebie. Nasi młodzi dorośli znają się na najnowszych trendach bezbłędnie – wiedzą co jest en vogue, a co wcieleniem zła ostatecznego. Aranżując piękny pokój młodzieżowy dla dziewczyny czy chłopca, kładziemy cegiełkę pod jej lub jego dorosłość. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://medentes.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasze atuty to indywidualne podejście do każdego klienta, duża elastyczność, profesjonalna obsługa i montaż, a przede wszystkim szybka reakcja na potrzeby naszych odbiorców.Swą działalność opieramy na współpracy z czołowymi producentami i dystrybutorami mebli. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: www.meble-wojcik.com.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nowoczesne, estetyczne i dobrze zaaranżowane biuro stanowi wizytówkę każdego przedsiębiorstwa. Jego wygląd ma duży wpływ na to jak firma jest postrzegana przez kontrahentów i inne osoby z zewnątrz. Sposób aranżacji wnętrz, wybrana kolorystyka i meble biurowe wpływają również na to jaki jest wizerunek firmy w oczach pracowników. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://meble-wojcik.com/oferta/meble-biurowe-4/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W ostatnich latach narożniki nowoczesne stają się coraz chętniej wybieranymi meblami do salonu. Nie ma się czemu dziwić – poszukując komfortowego siedziska, które dobrze sprawdza się zarówno podczas przyjmowania gości, jak i wypoczynku przed telewizorem, nie ma lepszego rozwiązania. Projektanci, tworząc narożniki nowoczesne, troszczą się zarówno o ich wyjątkowy design, wpisujący się w najnowsze trendy, jak i o konstrukcję, która zagwarantuje wygodę. . Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: http://meble-wojcik.com/pokoje-nowoczesne/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Sofa w salonie to podstawa każdej aranżacji. Choć kultowe meble wypoczynkowe w kolorach nieśmiertelnej bieli, modnej szarości czy eleganckiej czerni, nie ustępują miejsca bardziej odważnym modelom, sofy w mocnych i zdecydowanych kolorach dumnie wchodzą na salony, idealnie zadamawiając się praktycznie w każdym stylu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: http://meble-wojcik.com/meble-wypoczynkowe/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Meble to nieodłączne elementy wyposażenia każdego mieszkania, domu, biura oraz ogrodu. Towarzyszą człowiekowi od zarania dziejów, za najstarszy mebel w historii ludzkości uchodzi łóżko. Jako że znajdują się zarówno w prawie każdym pomieszczeniu, jak i na zewnątrz, spędzamy w ich otoczeniu większość czasu, nawet nie przywiązując do tego faktu zbytniej wagi. Pełnią one nie tylko funkcje praktyczne i użytkowe, dobrze dobrany mebel może stać się też niebagatelnym elementem dekoracyjnym, który nada charakteru zaaranżowanej przestrzeni. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: http://meble-wojcik.com/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zestawy wypoczynkowe najczęściej składają się z sofy i foteli występujących w różnych konfiguracjach. W skład niektórych takich kompletów mogą wchodzić też pufy czy narożnik. Najczęściej wykorzystuje się je do umeblowania salonów, pokojów młodzieżowych, biur i gabinetów oraz hoteli. W naszej ofercie znajdują się zestawy wypoczynkowe w różnych stylach, z obiciem z tkaniny czy skóry naturalnej lub sztucznej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: http://meble-wojcik.com/meble-wypoczynkowe/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kupując meble do pokoju dziennego, warto przemyśleć wszystkie decyzje, bo goście z pewnością będą się z uwagą przyglądać naszemu wnętrzu. Bez różnicy, czy znajdą się w nim rozwiązania klasyczne czy nowoczesne. Jedne i drugie mogą robić doskonałe wrażenie, o ile wszystko sensownie skomponujemy. Sięgając z kolei po ekskluzywne opcje, zmienimy salon w efektowną wizytówkę domu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://meble-wojcik.com/pokoje-stylowe/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Spożywanie posiłków to ważna czynność, która cementuje rodzinę. Meble do jadalni są zatem istotnym elementem wystroju i wyposażenia każdego wnętrza. Pojawia się pytanie, które produkty wybrać i gdzie je kupić. Nasz sklep nie pozostawia wątpliwości. Dysponujemy bardzo szerokim wyborem umeblowania, z którego każdy klient wybierze coś optymalnego. Posiadamy modele bardzo nowoczesne, ale również klasyczne i zachowawcze w formie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą stołów i krzeseł: http://meble-wojcik.com/stoly-i-krzesla/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded