Profile cover photo
Profile photo
Malířství a natěračství Petr Škoda- nátěry fasád, nátěry střech, nátěry konstrukcí, malíři pokojů,
6 followers
6 followers
About
Posts

Post has attachment
Dobrý den
Jelikož si vážíme našich zákazníků a rádi bychom vyhověli všem našim stálým i nově příchozím zákazníkům, tak jsme se rozhodli pro zakoupení naší pojízdné pásové plošiny. Z plošiny realizujeme veškeré nátěry fasád, střech i konstrukcí. Pro naší novinku jsme udělali nové webové stránky, které najdete prosím na: www.plosiny-skoda.cz Na stránkách najdete všechny možné informace o práci, která lze realizovat s pomocí plošiny. Pro město České Budějovice a blízkého oklolí jsme rozšířili naší nabídku na plošiny. Nechali jsme udělat další webové stránky www.plosiny-budejovice.cz Pro majitelé rodinných i činžovních domů nabízíme z plošiny nátěry obložení, nátěry podhledů i štítů. Na našich stránkách najdete spot o nátěrech obložení, které jsme realizovali na bytovém komplexu na Borové Ladě. Z plošin můžeme realizovat malování průmyslových objektů i aplikaci protipožárních nátěrů.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
19.11.17
12 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Originální, jedinečné a naprosto okouzlující nástěnné malby
Nabízíme nástěnné malby v architektuře, malířský design interiérů a exteriérů viz. fotogalerie www.ivamal.cz. Tvoříme Design stěn neomezených rozměrů a tvarů. Nabízíme abstraktní malby stěn, malby v architektuře, vytvoření atmosféry objektů - www.abstraktnimalby.cz Malbám předchází konzultace v prostoru, grafické návrhy, barevné poradenství. Zaručujeme originalitu, kvalitu, dlouhou životnost. Aktuální články o malbách stěn jsou na blogu www.nastenne-malby.cz
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2017-01-17
15 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Už jsme zase tady a přidávám Vám kousíček naší práce. V únoru nám přišla poptávka od starosty obec Horní Poříčí, zda-li jsme schopni realizovat protipožární nátěr. Na aplikaci protipožárních nátěrů jsme řádně proškoleni a tím pádem můžeme aplikace porovádět. Při osobní prohlídce jsme zaměřili dřevěné trámy, změřili jsme vlhkost trámů(vlhkost trámů nesmí překročit 10%), dále jsme zákazníkovi navrhli  pracovní postup, vhodný materiál na práci. Po schválení cenové nabídky jsme dřevěné trámy obrousili vibrační bruskou, i pásovou bruskou. Kam jsme se nedostali bruskou nastala ruční práce s brusným papírem. Protipožární odolnost byla stanovena na 30minut-což znamená 2x nátěr protipožární barvou Flamgard Transparent. Konečným postupem, naší práce bylo přetření trámů uzavíracím lakem. Práci jsme realizovali 4 dny. Náší práci jsme předali zákazníkovi, který s naší prací spokojený a  byl tak velice hodný a napsal nám referenci: “Děkujeme p. Škodovi za precizně odvedenou práci při aplikaci protipožárního nátěru na dřevenou konstrukci krovu a za profesionální přístup k celé problematice. Obec Horní Poříčí, Petr Pešek, starosta”
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2016-12-08
12 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Realizovali jsme nátěr fasády pro pana Tůmu, který má rybářské potřeby a papírnictví. Nejdřív jsme začali dělat různé zednické opravy-od proškrábnutí a zadělání prasklin, sundání odpadlé omítky až po štukování. Zednické práce jsme měli hotové, následovalo obroušení parapetů i svodů. Po obroušení parapetů a   svodů jsme udělali silikonovou penetrace. Po důkladném uschnutí jsme celý objekt natřeli silikonovou fasádní barvou. Jelikož 2 nátěry nebyli přímo podle našich představ, po domluvě se zákazníkem jsme udělali 3 nátěr. Když byl nový kabát fasády hotový, pustili jsme se do konečné fáze fasády-nátěry svodů, parapetů i střešní konstrukce. Jak vidíte na našich fotkách, práce se nám povedla. Byla to makačka, ale šikulové to zvládnou....
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2016-12-08
10 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Přišla nám poptávka od zákazníka s prosbou o vymalování  vymalování administrativní budovy LINDE-GAS a.s. na Rudolfovské tř. 637, České Budějovice. Základem byla osobní prohlídka, při které jsme vše zaměřili, domluvili jsme si pracovní postup, i časový plán, tak abychom vše proběhlo v pořádku a hlavně v pohodě.Po udělání a schválení cenové nabídky jsme si přikryli podlahu, nábytek a všechny potřebné věci. Pustily jsme se do práce. Na pár místech bylo potřeba zadělat praskliny ve zdech. Po důkladném vytvrdnutí akrilu jsme se dali do malování. Realizace malování trvala 3 dny a po nás navazovali podlahářské práce. Realizace malování jsme dělali barvou JUPOL EKONOMIK. Hotovou práci jsme předali zákazníkovi.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2016-11-20
7 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Nátěry fasády a dřevěného obložení rodinného domu
Nátěry fasády nátěry obložení jsme realizovali z pojízdné plošiny a
z výškového žebříku. Nátěry fasád realizujeme s kvalitními a certifikovanými materiály.
Add a comment...

Post has attachment
Průřez naší práce - Malířství Škoda
Chcete vymalovat? Uvidíte malíře pokojů, jak si dokážou poradit s barevnými návrhy interiérů. Poskytujeme barevné poradenství při vhodném výběru barev jak do interiérů, tak i exteriérů. Dále uvidíte nátěry fasád, nátěry střech.
Dále nabízíme malování i nátěry schodišť, i protipožární nátěry(veškeré konstrukce). Děláme nátěry fasád rodinných domů, Nátěry fasád panelových domů i nátěry fasád řadových domů
Add a comment...

Post has attachment
Průřez naší práce - Škoda Malířství
Cokoliv natřeme, cokoliv uděláme. Nabízíme nátěry fasád, střech i konstrukcí. Provádíme malování hal, průmyslových objektů i nátěry různých střech. Realizujeme všechny možné nátěry fasád-Nátěry fasád hotelů, penzionů ,nemocnic
Umíme si poradit i s nátěry fasád sportovních i různých center.
Add a comment...

Post has attachment
Volal nám zákazník a potřeboval od nás udělat bezpečnostní nátěry betonových podlah. Po telefonické domluvě následovala osobní prohlídka na které jsme si řekli informace o materiálu, pracovním postupu i jak bude probíhat případná realzace. Při osobní prohlídce jsme zaměřili práci a vypracovali cenovou nabídku. Zakázka se dělala pro Rivetec s.r.o. v Písku. Nejdřív jsme si  podlahu zametli,odmastili technickým benzínem, pomocí šlehací šňůry jsme si naměřily bezpečnostní pásy. Pásy jsme dvakrát přetřeli barvou na bezpečnostní nátěry. Po udělání bezpečnostních pruhů jsme odlepili papírové pásky a předali práci zákazníkovi.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2015-12-13
10 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Přišla nám poptávka od LESŮ České republiky, zda-li bychom vymalovali rekreační chatku. Práci jsme udělali a jelikož byl zákazník s prací velice spokojený, přišel dotaz jestli vymalujeme i ředitelství LESŮ České republiky Lesní závod Boubín na Kubově Huťi. Před začátkem práce byla  osobní prohlídka se zaměřením a vypracováním cenové nabídky. Po schválení cenové nabídky jsme přikryli podlahu, všechny potřebné věci a pustili jsme se do práce. Bylo hodně prasklin, tak jsme je akrilovali. Po prvním nátěru jsme dělali vyspravení stěn i stropů.Malovaní bylo realizováno barvou JUPOL EKONOMIK a celkem jsme malovali 680m2. V rámci práce bylo i zednické vyspravení venkovních oken, včetně přetření fasádní barvou. Na přetření venkovních oken jsme použili barvu CAPAROL.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2015-12-13
6 Photos - View album
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded