Profile cover photo
Profile photo
Bebe Talent
4 followers -
bebetalent.pl to strona o tym, jak wspierać potencjał dzieci, pomagać im odnaleźć i rozwijać pasje.
bebetalent.pl to strona o tym, jak wspierać potencjał dzieci, pomagać im odnaleźć i rozwijać pasje.

4 followers
About
Posts

Post is pinned.Post has attachment
Droga Mamo! Drogi Tato! Chcesz dowiedzieć się, czy Twoja pociecha jest wybitnie uzdolniona? Zapisz się na Bebe Talent – Newsletter i pobierz BEZPŁATNIE eBook „CZY MASZ W DOMU MŁODEGO EINSTEINA, czyli po czym poznać utalentowane dziecko”. Znajdziesz w nim wskazówki, na jakie zachowania warto zwrócić uwagę, w jaki sposób uzdolnione maluchy wyróżniają się spośród rówieśników. Szybka diagnoza uzdolnień pomoże Ci optymalnie wspierać Twoją pociechę, by mogła w pełni rozwinąć swój potencjał. Zapraszam.
NEWSLETTER
NEWSLETTER
bebetalent.pl
Add a comment...

Post has attachment
Nie masz czasu na zagłębianie się w czeluściach blogosfery, by wyłowić prawdziwe perełki? Nie ma sprawy, zrobiłam to za Ciebie 😀
Add a comment...

Post has attachment
Czy u Was też rozpoczął się sezon na mikołajkowo-świąteczne imprezy? Na nasze osiedle zawitał dzisiaj bardzo wesoły święty Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami Elfami. Na maluchy czekało moc atrakcji. Malowały świąteczne miasteczko, dekorowały pierniki, wykonywały piękne świąteczne osoby. Oczywiście wszyscy chętni mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem i Elfami, na jego tronie i w saniach.

Schronisko dla zwierząt Viva z Korabiewic przygotowało loterię dla uczestników zabawy. Każdy los wygrywał, a cały dochód przeznaczono na potrzeby podopiecznych schroniska. Na naszą imprezę zawitały dwa urocze i przyjacielskie pieski z nadzieją na znalezienie ciepłego i kochającego domu. Jeśli chciałybyście dorzucić kilka groszy na pomoc zwierzaczkom, poniżej znajdziecie numer konta:

Fundacja MRNRZ - Viva! Oddział Korabiewice
96-330 Puszcza Mariańska
Korabiewice 11
Konto: 73 1240 1040 1111 0010 6697 7358.

A jak Wam mija pierwsza grudniowa sobota? 🎄🎄🎅🏻
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
02.12.2017
19 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Mówisz dziecku, że ma być grzeczne, bo Mikołaj patrzy. A tu nagle przychodzi pierwszy mikołajkowy prezent, a w środku to ⤵️ To jak to jest z tą grzecznością?
Photo
Add a comment...

Post has attachment

Miał to być sympatyczny niedzielny spacer z obowiązkową w jesieni zabawą w stercie opadłych liści. Wbrew prognozom pogody, zapowiadającym deszcz i znaczne ochłodzenie, pogoda dopisała, chwilami nawet zza chmur wyglądało słońce. Miejsce znane nam doskonale, chodziliśmy tu chyba każdą ścieżką. Lecz pierwszy raz powitało nas ostrzeżenie:

UWAGA! RYZYKO SPOTKANIA NIEDŹWIEDZIA!

Na potwierdzenie tych słów nie musieliśmy czekać długo...
Add a comment...

Post has attachment
Czy zastanawiałaś się kiedyś, w jaki sposób można znaleźć dyscyplinę sportu, która spodoba się Twojemu dziecku? I czy w ogóle ma ono do niej predyspozycje?

Teraz myślisz sobie pewnie, że na takie poszukiwania potrzeba wiele czasu i jeszcze więcej pieniędzy. I tu być może Cię zaskoczę. Jest pewien sposób na to, aby Twoja pociecha zakosztowała niemal stu różnych dyscyplin i to zaledwie w jeden weekend. A Ciebie nie będzie to kosztowało ANI GROSZA.
Add a comment...

Post has attachment
Ze zdrowiem najmłodszych bywa różnie, a ich kondycja fizyczna pogorszyła się w ostatnich latach dramatycznie. Wyniki badań, cyklicznie przeprowadzanych przez warszawską AWF, nie pozostawiają złudzeń – forma naszych dzieci jest coraz gorsza.

Wiele z nowo wybudowanych Orlików świeci pustkami. I nie ma co liczyć na to, że kilka lekcji szkolnego wychowania fizycznego sprawi, że dzieci pokochają aktywny tryb życia i zamiast godzinami wpatrywać się w ekrany komputerów i smartfonów, zaczną więcej czasu spędzać w ruchu. Tutaj ogromną rolę mają do odegrania rodzice – bez naszego zaangażowania z formą najmłodszych będzie coraz gorzej.

Czy jest jakiś sposób, by zachęcić dziecko do aktywności? Na szczęście nawet wiele.
Add a comment...

Post has attachment
Dzień otwarty Defabryki - moc atrakcji dla najmłodszych
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
23.09.2017
15 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Nie masz wrażenia, że Polacy w ostatnich latach zaczęli się więcej ruszać? Wszelkie miejskie biegi biją rekordy popularności, a kluby fitness przeżywają istne oblężenie. Jesteśmy coraz bardziej świadomi i staramy się dbać o Sport z dzieckiemzdrowie i formę.

Tylko niestety nie dotyczy to najmłodszych. Forma naszych dzieci jest z każdym rokiem coraz gorsza. Wiesz, co by się stało, gdyby dało się rozegrać mecz piłkarski pomiędzy drużynami dzisiejszych dziesięciolatków i ich rówieśników sprzed trzydziestu lub czterdziestu lat? Jak myślisz, jaki byłby wynik tej konfrontacji? Zdradzę Ci, otóż współczesne dzieciaki poległyby z kretesem.
Add a comment...

Post has attachment
Ile razy zdarzyło Wam się wejść do kuchni i zobaczyć swoje pociechy w najlepsze bawiące się rozsypaną mąką, kaszą czy makaronem? Może nawet wielokrotnie „wyszłyście z siebie”, usiłując doprowadzić do ładu pomieszczenie po tych dziecięcych eksperymentach. Taka akcja w Waszym domu nigdy nie miała miejsca? Nie wierzę. Ale nawet jeśli nie znacie tego z własnego doświadczenia, z pewnością nieraz widziałyście w internecie zabawne zdjęcia maluchów, wysmarowanych jak „nieboskie stworzenia” mąką, kremem czy pastą do zębów. Wiadomo, że natura nie znosi próżni, więc dla małych odkrywców wprowadzono sensoplastykę – kreatywne zajęcia, podczas których pozwala się im do woli brudzić siebie i najbliższe otoczenie. W ten sposób wilk jest syty i owca cała – dzieci mogą się bawić, a Wy zapobiec ciągłemu bałaganowi w kuchni.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded