Profile cover photo
Profile photo
TVProgram.cz
309 followers -
TV program s více jak 600 TV stanicemi, automatickým upozorňováním na vaše oblíbené pořady, s podrobným popisem pořadů, online vyhledáváním v databázi všech filmů a s možnosti přehrávat videoukázky včetně českých titulků. Oblíbené stanice se automaticky stahují offline na 7 dní dopředu, takže aplikace ani nepotřebuje trvalé připojení na Internet.
TV program s více jak 600 TV stanicemi, automatickým upozorňováním na vaše oblíbené pořady, s podrobným popisem pořadů, online vyhledáváním v databázi všech filmů a s možnosti přehrávat videoukázky včetně českých titulků. Oblíbené stanice se automaticky stahují offline na 7 dní dopředu, takže aplikace ani nepotřebuje trvalé připojení na Internet.

309 followers
About
TVProgram.cz's interests
TVProgram.cz's posts

Verze 1.3.6 už je k dispozici pro všechny a přichází beta test verze 1.3.7, která jako hlavní změnu obsahuje nový integrovaný video player, který by měl fungovat lépe nepřič různými telefony než ten původní. K dispozici je všem počínaje Androidem 4.1. Pokud používáte MX Player, zkuste prosím přepnout zpět na interní Player a vyzkoušet, zda vše funguje korektně.

Dále byla opravena chyba, kdy po návratu do sekce "Právě v TV" zůstal zobrazen již neaktuální program, tedy nedošlo k obnovení obsahu.

Budu rád za každou reakci. Především co se týče přehrávání video nahrávek.

Na Play je ode dneška pro betatestery k dispozici verze 1.3.6. Která přináší především opravdu několika drobnějších problémů, především s načítáním dat na obrazovce "Oblíbené pořady". Dále přináší podporu pro Android TV, na několika místech nebylo možné aplikaci ovládat dálkovým ovládáním a chyběla ikona pro TV.

Druhá část oznámení se týká uživatelů telefonu od Huawei s Androidem 6. Výrobce se v této verzi rozhodl k velmi netradičnímu kroku a uvšech aplikací, které v ID (package name) aplikace nemají určitá klíčová slova jako alarm, clock nebo calendar. Tak v podstatě natvrdo maže naplánované události. Toto chování, pak nejde nijak vypnout, ani když se aplikace ve spořiči baterii přidá mezi chráněné, tak se toto stále děje. Změna ID aplikace není možní a tak máme smůlu, dokud se výrobce nerozhodne tuto šílenost odstranit. Upozornění na pořady je však možné vyřešit zapnutím "Notifikace jako budík" v nastavení. Toto se s updatem na novo verzi automaticky zapne všem, kteří mají Huawei s Androidem 6. A na widgetu se zobrazí tlačítko pro manuální refresh ihned jakmile aplikace detekuje, že widget se neaktualizuje sám.

Podobný problém bude zřejmě i na XIAOMI, ale zatím jsem nezkoušel a ani si nikdo nestěžoval, tak třeba je to tam OK.

Trochu se zpožděním, ale beta testerům by měl brzy dorazit vánoční dárek ve formě podpory zoomování dvěma prsty v televizní mřížce, jenž umožní snadno přizpůsobit hustotu programu vašim individuálním potřebám. Pokud bude vše šlapat jak má, tak pro všechny ostatní to bude novoroční dárek ;-) Přeji vše nejlepší do nového roku!

Od vydání velkého updatu 1.3.0 s podporou nahrávání vyšlo ještě několik dílčích drobných aktualizací opravují především drobné nalezené problémy. Jako rušení některých oblíbených pořadů a nekonečné načítání programu v mřížce. Poslední update 1.3.2 tak přinesl změnu výchozího režimu zobrazení po prvním spuštění aplikace a doplnění kontextové nápovědy, která se zobrazí když poprvé vstoupíte na danou obrazovku. Což by mělo novým uživatelům usnadnit začátek práce s aplikací. Určitě nás zajímá váš názor na tuto změnu. Popřípadě kde si myslíte, že dává smysl nápovědu ještě doplnit.

Malinko se protahuje podpora nahrávání kvůli změnám použité technologie, ale vzhledem k tomu, že nová verze opravuje spoustu důležitých oprav a nových funkcí, jako je vylepšené hledání, rychlejší aktualizace programu, změna velikosti písma a spousta dalších věcí, rozhodli jsme se aktualizaci vydat oficiálně ven všem uživatelům. Tedy jen samotné nahrávání zůstává v testovacím režimu a nemusí fungovat na 100%. Aktualizace se bude postupně distribuovat mezi všechny uživatele. Přejeme hezký víkend.

Dlouho očekávána verze s podporou nahrávání pořadů je tady! Zatím v beta verzi, některé plánované funkce ještě chybí, ale potřebujeme také zpětnou vazbu od uživatelů, takže jsme se rozhodli dát vám aktuální verzi vyzkoušet.

Popis změn:
- Betaverze nahrávání většiny českých a slovenských programů s možnosti následného přehrání přímo na vašem mobilu nebo tabletu
- doplnění datumu do detailu pořadu a výsledků hledání
- možnost hledat pořad/film přes google přímo z detailu
- možnost nastavit si kolik dní zpátky chcete uchovat program
- sjednocení vzhledu dialogů a nastavení
- opravy nahlášených chyb

Známe chyby
- nahrávky je zatím možné přehrávat jen z aplikace
- zatím není možné volit si kvalitu videa u přehrávání
- po znovu načtení programu se nevyznačí v programu symbol nahrávání, k tomu to dojde až po vstupu do Nahrávek, kdy se stáhne seznam nahrávek
- při nastavení opakovaného upozornění na pořad z detailu se nezobrazí správně oranžová hvězda v actionbaru, až po opětovném načtení detailu
- program umožňuje nahrávat všechny díly i u pořadů, které nejsou na pokračování

Server se zatím ladí, lze tedy očekávat výpadky ve funkčnosti nahrávání.

Příjem beta verzi si můžete aktivovat zde
https://play.google.com/apps/testing/cz.atomsoft.android.tvprogram
(bude k dispozici do dvou hodin)

Poslední dobou se aplikace bohužel potýkala s občasnými problémy s daty, docházelo tak mizení stanic nebo záměny programů stanic. Šlo bohužel o chybu na straně serverů dodavatele dat. Problém byl nahlášen a opraven a nyní už by mělo být vše v pořádku. Při příštím updatu nebo pokud v menu zvolíte "Znovu načíst" by se měl načíst již zcela správný program.

Zároveň jsem připravil update, který vylepšuje proces stahování programu, aby se podobným problémům v budoucnosti předecházelo.

A jako omluvu pro vás máme novinku v podobě navýšení počtu dnů pro které budete mít k dispozici program na celých 14 dní!

Důležité oznámení

Verze 1.2.4 obsahovala chybu, která způsobila, že přidání opakovaného upozornění na pořad, který není vyloženě seriál  (jako třeba Zprávy), došlo k přidání v podstatě všech těcho pořadů do oblíbených. 

Ve verzi 1.2.5 toto již bylo opraveno. Nicméně pokud jste v té postižené verzi přidali takto nějaký pořad do oblíbených a nechali jste ho tam během upgradu na 1.2.5, už nepůjde klasickou cestou již odstranit, protože jde z pohledu aplikace o nevalidní položku.

Ale stačí v menu zvoli "Znovu načíst program", provede se reimport programu ze serveru a chybně označení oblíbených pořadů se tím vyřeší. Zůstanou vám pouze ty správně označené.

Omlouvám se za problém.

Vydal jsem verzi 1.2.4
Změny jsou nýsledující:
- oprava textu na widgetu a v sekci "Právě v TV"
- oprava zobrazování log stanic na některých zařízeních
- oprava problémů s offline synchronizací na některých zařízeních

K dispozici bude do dvou hodin všem.
Máte-li aktivní přístup k betaverzím, už jste tuto verzi dostali dříve.

Verze 1.2.3 je nyní venku pro všechny!
Wait while more posts are being loaded