Profile cover photo
Profile photo
Oronowicz Dragan Kancelaria Radców Prawnych Spółka Jawna
1 follower
1 follower
About
Oronowicz Dragan Kancelaria Radców Prawnych Spółka Jawna's posts

Post has attachment
Wpadliście Państwo w kłopoty finansowe, które skończyły się postępowaniem komorniczym? Jesteście gotowi spłacić długi, ale macie problem w kontaktach z komornikiem czy bankiem? Pomoc znajdziecie w naszej kancelarii! Udzielimy porad prawnych i wspólnie sformułujemy odpowiedzi na otrzymane pisma. Więcej informacji na temat naszej działalności zamieściliśmy na stronie internetowej: http://oronowiczdragan.pl/uslugi/. 
Photo

Post has attachment
Chcą Państwo zatrudnić w swojej firmie cudzoziemców? Aby wszystko odbyło się legalnie należy uzyskać dla nich zezwolenie na pracę. Niezbędną pomoc prawną w tym zakresie znajdą Państwo w naszej kancelarii. Zachęcamy do zaglądania na profil Google+ oraz stronę internetową: http://oronowiczdragan.pl.
Photo

Post has attachment
Pomoc prawną zapewniamy między innymi podmiotom gospodarczym. Oferujemy doradztwo w przypadku windykacji należności. Zajmujemy się przygotowywaniem wezwań przedsądowych, a także reprezentowaniem Klientów w już toczących się sporach sądowych. Dodatkowe informacje na temat naszej oferty dostępne są na stronie internetowej: http://oronowiczdragan.pl/uslugi/.
Photo

Post has attachment
Złożyliście Państwo wniosek do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych? W końcu otrzymaliście odpowiedź, która jednak nie jest dla Was satysfakcjonująca? W naszej kancelarii świadczymy usługi z zakresu doradztwa prawnego. Pomożemy przy napisaniu odwołania i wyjaśnimy, jakie kroki podjąć. Zachęcamy do nawiązania z nami współpracy i zaglądania na stronę kancelarii: http://oronowiczdragan.pl/uslugi/.
Photo

Post has attachment
Chcecie Państwo rozpocząć własną działalność? W takim przypadku należy dopełnić wielu formalności, o których nie zawsze wie początkujący przedsiębiorca. Nasza kancelaria zapewnia Klientom doradztwo prawne i niezbędną pomoc związaną z kwestiami administracyjnymi. Dodatkowe informacje na temat naszej oferty znaleźć można na stronie internetowej: http://oronowiczdragan.pl/uslugi/. 
Photo

Post has attachment
Należy się Państwu odszkodowanie po wypadku spowodowanym przez innego kierowcę? Zakład ubezpieczeniowy zwleka z wypłaceniem należności? Oferujemy swoją pomoc. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Zapewniamy doradztwo prawne i odpowiednio dostosowane rozwiązania. Więcej informacji na temat świadczonych przez nas usług znajdą Państwo na stronie internetowej: http://oronowiczdragan.pl/uslugi/.
Photo

Post has attachment
Szukacie Państwo profesjonalnej kancelarii prawnej, która sporządzi dla Was opinie prawne? Zależy Wam na jak najszybszym wykonaniu usługi? Dobrze trafiliście! Posiadamy wszystkie niezbędne kwalifikacje, dzięki czemu wszystkie zadania wykonujemy sprawnie i rzetelnie. Szczegóły oferty znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: http://oronowiczdragan.pl/uslugi/. 
Photo

Post has attachment
Były pracodawca nadal nie wypłacił pieniędzy za zaległy urlop? Prośby i upominanie nie przynosiły efektu? Po co nadwyrężać nerwy, skoro można skorzystać z usług naszej kancelarii. Prawo pracy to trudna dziedzina, w której chętnie udzielimy pomocy i doradztwa. http://oronowiczdragan.pl/uslugi/
Photo

Post has attachment
Szykujecie się do bardzo ważnej rozmowy biznesowej z klientami? Od podpisania umowy będzie zależała przyszłość Państwa firmy? Zgłoście się do nas. Specjalizujemy się w prawie gospodarczym i zajmujemy się negocjacjami z kontrahentami. Po szczegóły zapraszamy na stronę internetową: http://oronowiczdragan.pl/uslugi/. 
Photo

Post has attachment
Planujecie Państwo rozpocząć prowadzenie własnej działalności? Chcecie, aby wszystko odbyło się zgodnie z planem? Oferujemy swoją pomoc. Zajmujemy się profesjonalnym doradztwem dla osób zakładających firmy. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: http://oronowiczdragan.pl/uslugi/. 
Photo
Wait while more posts are being loaded