Profile cover photo
Profile photo
GEOMED Marek Domagała
About
Posts

Post has attachment
Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i do firm. Posiadamy duży wachlarz świadczonych usług: począwszy od map do celów projektowych, obsłudze przy budowie budynków, kończąc na skomplikowanych, wymagających dużych dokładności budowach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://geomed.net.pl/uslugi-geodezyjne/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jesteśmy firmą świadczącą usługi geodezyjne , która składa się z doświadczonej kadry. Posiadamy państwowe uprawnienia do czynności geodezyjnych . Nie boimy się żadnych wyzwań, pomierzymy wszystko w każdych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://geomed.net.pl/uslugi-geodezyjne/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Podział terenów posiadających plan zagospodarowania przestrzennego lub terenów, dla których istnieje obowiązek sporządzenia takich planów, regulują przepisy ustawy o gospodarce nieruchomościami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://geomed.net.pl/uslugi-geodezyjne/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Podział geodezyjny nieruchomości ma na celu ewidencyjne wyodrębnienie, w ramach jednej nieruchomości większej ilości działek gruntu, bez zmiany podmiotu prawa własności. Jednak działki te mogą stać się przedmiotami obrotu na rynku nieruchomości co spowoduje wyodrębnienie się nowych nieruchomości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://geomed.net.pl/uslugi-geodezyjne/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zlecając geodecie wykonanie mapy geodezyjnej, musimy go poinformować, do czego będzie nam ona potrzebna. Tylko wtedy geodeta przygotuje odpowiedni rodzaj mapy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://geomed.net.pl/uslugi-geodezyjne/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wytyczenie obiektu budowlanego jest to niezbędna czynność dla każdego inwestora bez której nie można rozpocząć budowy domu. Ustawa prawo budowlane nakłada na inwestora obowiązek przestrzennego usytuowania obiektu budowlanego zgodnie z projektem budowlanym w szczególności zachowaniu odpowiednich odległości względem granic nieruchomości, obiektów istniejących i projektowanych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://geomed.net.pl/uslugi-geodezyjne/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Naszym celem jest wykonanie powierzonych nam zadań z najwyższą starannością w jak najkrótszym czasie. Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny i w pełni profesjonalny, oferując wszelką pomoc i doradztwo techniczno-prawne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://geomed.net.pl/uslugi-geodezyjne/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Stworzyliśmy zaufany zespół wykwalifikowanych specjalistów, a posiadane przez nas wiedza i kwalifikacje poparte są wieloletnim doświadczeniem przy realizacji zleceń o różnorodnym asortymencie. Wykorzystanie najnowszych technologii oraz specjalistycznego oprogramowania pozwala nam zrealizować nawet najbardziej skomplikowane zlecenie. Dysponujemy również najwyższej jakości urządzeniami pomiarowymi renomowanych producentów, które są regularnie sprawdzane i kalibrowane. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://geomed.net.pl/uslugi-geodezyjne/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W trakcie budowy geodeta często wiele razy, albo nawet w sposób ciągły sprawdza, czy budowane obiekty są zgodne z planowanym ich usytuowaniem. Opis wykonanych czynności geodezyjnych zostaje wpisany do dziennika budowy i podpisany przez geodetę uprawnionego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://geomed.net.pl/uslugi-geodezyjne/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zadaniem wytyczenia budowli w terenie jest zapewnienie tym obiektom usytuowania zgodnego z projektem, planem zagospodarowania działki, pozwoleniem na budowę. Bardzo ważne jest usytuowanie wytyczanych obiektów względem sąsiednich istniejących, bądź projektowanych obiektów oraz względem granic nieruchomości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://geomed.net.pl/uslugi-geodezyjne/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded