Profile cover photo
Profile photo
Favori temizlik
About
Communities and Collections
View all
Posts

Post has shared content

Post has attachment

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/gO4B5Sj8oPQ" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Post has attachment
BURSA DIŞ CEPHE TEMİZLİK

Son Yıllarda gelişen teknoloji ve sanayi sayesinde büyük binalar , rezidanslar ve yeni modern görünümlü iş yerleri hayatımızın bir parçası haline geldi. Bu da Bursa’mız da temizlik sektöründe Dış Cephe temizliğinin popülaritesini arttırdı. Bursa dış cephe temizlik denince ise akla ilk gelen firma hiç şüphesiz Favori temizlik olmuştur.

Favori temizlik olarak sektörün en güvenilir , kaliteli temizlik hizmeti alabileceğiniz firması olmayı kendimize vizyon edindik .Bu sebeple dış cephe temizliğinde de siz değerli müşterilerimizi kendi yerimize koyarak profesyonelliğin tadı ile memnuniyet garantili hizmet ediyoruz.

Post has shared content

Post has attachment
Animated Photo

Post has attachment

Post has attachment
Ozonla ev temizliği nasıl yapılır ?

Ozon gazı yıldırımların düşmesi sonucunda oksijenin bölünmesi ile oluşan bir gazdır. .

Bugün ozon gazı ev ve iş yeri temizliğinde nasıl kullanılır ?

Ozon gazı teknolojinin son dönemlerde hızla gelişmesi sonucunda özellikle ev temizliğinde , havuz temizliğinde ve iş yerleri gibi genel hijyenin önemli olduğu bir çok noktada kullanılmaya başladı.
Ozon gazı bilinen en güçlü mikrop öldürücü ve koku gidericidir.Ozon gazı klordan 3125 defa kuvvetlidir. virüsler,Spor, kiste karşı klordan daha etkilidir.
Ev ve iş yeri temizliğinde ozon gazının kullanılması ise hijyen açısından değerlidir.
Öncelikle bildiğimiz yöntemlerle ev temizliği yapılmaktadır.
Temizlik bitiminde gerek evin kokusunun giderilmesi gerekse hijyenin sağlanması ozon makineleri sayesinde olmaktadır.
Her makinenin kendi kullanım klavuzu olmasına karşın genel olarak metrekaresine göre 10 - 15 dk makine çalıştırılır.Hepsi bu kadar..Daha ayrıntı için www.bursadatemizlik.net
Post has attachment
Wait while more posts are being loaded