Profile cover photo
Profile photo
Day service
About
Communities and Collections
Posts

Post has attachment
🔰 تاریخچه ماشین لباسشویی

تاریخچه ماشین لباسشویی به زمان باستان بر میگردد. مردم باستان لباس های خود را با کوبیدن آنها را بر روی سنگ ها و شستن در جریان محلی و یا رودخانه ها تمیز می کردند. در کشتی، خدمه با قرار دادن لباس کثیف در یک کیسه پارچه ای محکم و انداختن آن به دریا، اجازه میدادند لباسها برای یک ساعت در اب کشیده شده و شسته شوند. مدارک و شواهد نشان می دهند که در دوران باستان شستشو با صابونی از خاکستر که حاوی چربی حیوانات قربانی در رم ساخته شده بود انجام می شد.

شستن لباس با دست، یکی از سخت ترین کارها در خانواده تا قبل از اختراع ماشین لباسشویی بود. کاری بسیار خسته کننده برای زنان؛ چرا که آب قلیایی اغلب باعث سوختگی پوست دست میشد. پیشرفت در تکنولوژی یک تغییر عمده در توسعه ماشین لباسشویی و استفاده از آنها به ارمغان آورد.
https://goo.gl/CG4o2v

Photo
Add a comment...

Post has attachment
🔰 نکاتی مهم در ارتباط با ماشین ظرفشویی

برای کار با ماشین ظرفشویی و بهره بردن از بهترین کارکرد آن باید نکات مهم و البته ساده ای را در نظر بگیرید. در این مقاله نکاتی مهم در ارتباط با ماشین ظرفشویی آمده است که به آشنایی هر چه بیشتر شما عزیزان با این دستگاه کمک می کند.

https://goo.gl/x4tRvK
Photo
Add a comment...

Post has attachment
🔰 تکنولوژی های ماشین ظرفشویی

اگرچه تمامی ماشین ظرفشویی ها ممکن است همه قابلیت ها را در خود جمع نداشته باشند، اما عمده ترین تکنولوژی های ماشین ظرفشویی که امروزه مورد توجه بسیاری از خریداران هستند از این قرارند:

https://goo.gl/u47G2u
Photo
Add a comment...

Post has attachment
🔰 بررسی عملکرد ماشین ظرفشویی

جهت بررسی عملکرد ماشین ظرفشویی، ممکن است تعمیر صفحه کنترل ماشین ظرفشویی های جدید یا بسیار ساده یا بسیار پیچیده به نظر برسد؛ اما در تعمیر ماشین ظرفشویی این موضوع ملاک نیست. یاد بگیرید که چگونه به تعمیر ماشین ظرفشویی بپردازید.

با عیب یابی موارد زیر میتوانید به تعمیر ماشین ظرفشویی بپردازید:
https://goo.gl/bMQXUf
Photo
Add a comment...

Post has attachment
🔰اشتباهات رایج در استفاده از ماشین لباسشویی

اکثر خانم های خانه دار به اشتباه تصور میکنند که ماشین لباسشویی قادر به پاک کردن و از بین بردن تمامی قارچ ها و باکتریهاست اما اینطور نیست. استفاده نادرست از ماشین لباسشویی منجر به تولید و تکثر قارچ ها و میکروب های خطرناک شده و ممکن است باعث بروز بیماری های پوستی و یا ایجاد آلرژی شود.

در این مقاله خطاهایی که در رابطه با استفاده از ماشین لباسشویی اتفاق می افتد لیست شده اند:
https://goo.gl/7u45kZ
Photo
Add a comment...

🔰بهترین جرمگیر برای ماشین ظرفشویی چیست؟

👈 قبل از اینکه بدانیم بهترین جرمگیر برای ماشین ظرفشویی کدام است بد نیست ابتدا به این مساله بپردازیم که چرا باید ظرفشویی جرمگیری شود؟ دو دلیل عمده برای این کار وجود دارد:

🔸جرمگیری دوره ای چربی های جمع شده در مجاری آب پاشی دستگاه را پاک میکند مخصوصا محلهایی که آب باقی مانده است.
🔸باقی ماندن آب در دستگاه در زمان خاموش بودن آن عامل اصلی خرابی ماشین ظرفشویی و بد بویی محفظه دستگاه میشود.

⚠️ در صورت استفاده طولانی و عدم جرمگیری ماشین ظرفشویی، مسیرهای آبکشی و سنسورهای مربوطه کارایی خود را از دست می دهند و همین امر باعث عملکرد نادرست ماشین ظرفشویی می شود. در اینصورت ظروف به خوبی تمیز نشده و حتی ممکن است آسیب جدی به ماشین ظرفشویی وارد شود.

🔸جرمگیرهای متنوعی در بازار یافت می شوند که هرکدام با بسته بندی های مختلف یافت می شوند اما سعی کنید همیشه از یک نوع جرمگیر -برند اصلی -استفاده کنید چون استفاده از ترکیبات شیمیایی مختلف باعث تیره شدن استیل داخلی ماشین ظرفشویی میشود که بعضا غیر قابل جبران است.

👈 جرمیگر پیشنهادی ما جرمگیر آاگ- AEG- محصول کشور ایتالیا با بسته های ده تایی است. قیمت مناسبی دارد و قابل استفاده برای ماشین های لباسشویی و ظرفشویی است و قابلیت براق کنندگی دارد و مانع از بو گرفتن محفظه دستگاه می شود.

🔸انواع جرمگیر برای ماشین ظرفشویی

▪️جرمیگر به صورت پودر
▪️جرمگیر ژله ای
▪️جرمگیر به صورت مایع و در ظرف مخصوص

🔸نحوه استفاده از جرمگیر آاگ به صورت پودر

▪️پودر را در محلی که قرص شوینده را قرار میدهید بریزید.
▪️در زمان جرمگیری ماشین ظرفشویی به هیچ عنوان قرص شوینده یا ژل یا سایر شوینده ها را استفاده نکنید.
▪️هیچ ظرفی داخل دستگاه نگذارید.
▪️برنامه شستوی قوی- Incentive- برنامه شستشوی ظروف خیلی کثیف را انتخاب کنید.
توجه:

⚠️ توضییحات داده شده مربوط به جرمگیر آاگ به صورت پودر می باشد. در مورد جرم گیرهای دیگر باید به دستورات کارخانه سازنده توجه کنید.

مشاوره رایگان : ۴۴۲۱۹۵۲۹ -۰۲۱|info@dayservice.co
Add a comment...

🔰 علت لرزش ماشین لباسشویی چیست؟

⚠️ لرزش ماشین لباسشویی به دلیل تراز نبودن آن است .

🔑برای رفع این مشکل میتوانید مطابق دستور العمل دفترچه راهنما ماشین لباسشویی را تراز کنید به طوری که اگر یک تراز بنایی روی آن قرار دهید، حالت تراز مشخص باشد.

🔸خشک کن ماشین لباسشویی را روی دور 800 یا 1000 تنظیم کنید (در تمام مدل ها با انتخاب برنامه ی cotton ،ماشین لباسشویی بالا ترین دور خشک کن را انتخاب میکند). در مدل هایی که دور خشک کن بالای 1000 است، برنامه شست و شوی cotton را انتخاب کرده و به صورت دستی دور خشک کن را روی 800 یا 1000 انتخاب کنید.
🔸نباید مقدار لباس در ماشین لباسشویی خیلی زیاد یا خیلی کم باشد.
🔸قواره ی لباس ها را درست انتخاب کنید، یعنی قواره های بزرگ مثل حوله ،ملحفه ، روتختی و پرده را با قواره های کوچک نشویید.


👈 توجه:

🔸ماشین های لباسشویی تسمه ای مقدار کمی لرزش دارند.
🔸اگر لرزش فقط در لحظه ی شروع به چرخش ماشین لباسشویی باشد و به محض بالا رفتن دور کاملا قطع شود کاملا طبیعی است (به علت عدم تعادل).
🔸در صورتی که موارد فوق رعایت شود و باز هم لرزش داشته باشد با مرکز تعمیر ماشین لباسشویی و خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی دی سرویس تماس بگیرید.
Add a comment...

Post has attachment
🔰 اشتباهات رایج در استفاده از ماشین لباسشویی

اکثر خانم های خانه دار به اشتباه تصور میکنند که ماشین لباسشویی قادر به پاک کردن و از بین بردن تمامی قارچ ها و باکتریهاست اما اینطور نیست. استفاده نادرست از ماشین لباسشویی منجر به تولید و تکثر قارچ ها و میکروب های خطرناک شده و ممکن است باعث بروز بیماری های پوستی و یا ایجاد آلرژی شود.

👈 در این مقاله خطاهایی که در رابطه با استفاده از ماشین لباسشویی اتفاق می افتد لیست شده اند:
Add a comment...

Post has attachment
🔰 ماشین لباسشویی لباس را خوب نمی شوید.

اگر ماشین لباسشویی درست کار نمیکند و عمل شستن لباس به خوبی انجام نمی شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

🔸 اگر مقدار لباس بیش از ظرفیت ماشین لباسشویی باشد، دستگاه لباس ها را خوب نمی شوید.
🔸 مقدار ماده شوینده باید متناسب با میزان لباس و نوع آن باشد . (با توجه به دفترچه راهنما و راهنمای قیدشده در روی پودر ماشین لباسشویی – برای اندازه پودر )


👈 راه حل:

🔸 برنامه ی شست و شوی لباس را بر اساس میزان کثیفی آن تنظیم کنید.
🔸 برای شست و شوی لباس های معمولی روزمره برنامه ی synthetic و دمای آب 40 درجه و برای لباس های سفید مقاوم (لباس هایی که رنگ نمیدهند و حساس و ظریف نیستند) برنامه یcotton و دمای 60 درجه را انتخاب کنید.
🔸 میتوانید برای تمیز شدن بهتر لباس ها در ماشین لباسشویی ،برنامه ی cotton و synthetic را انتخاب و در سمت راست جاپودری پودر اضافه بریزید و کلید pre wash را قبل از زدن استارت فعال کنید.

سوالات دیگر در زمینه ماشین لباسشویی در لینک زیر:

https://goo.gl/3kM2KA
Add a comment...

به شبکه ما در لینکداین بپیوندید:

لینکداین: https://www.linkedin.com/in/day-service-565a3a152/
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded