Profile cover photo
Profile photo
Kwiaciarnia Gdańsk - Sonia - bukiety i wiazanki
1 follower
1 follower
About
Kwiaciarnia Gdańsk - Sonia - bukiety i wiazanki's posts

Post has attachment
Wśród kwiatów najczęściej wybieranych do wiązanek ślubnych królują róże. Są subtelne i eleganckie. Występują prawie we wszystkich kolorach, dlatego łatwo można dobrać odpowiednią barwę płatków oraz stworzyć przepiękną kompozycję. Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, dostępną na stronie http://kwiaciarniasonia.com/37-bukiety-slubne-gdansk.
Photo

Post has attachment
Sezon weselny powoli się rozpoczyna. Wszystkie przyszłe Panny Młode zachęcamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą bukietów ślubnych oraz dekoracji. Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie http://kwiaciarniasonia.com/. Serdecznie zapraszamy!
Photo

Post has attachment
Cieplejsze powietrze zwiastuje rychłe nadejście wiosny! Aby poczuć ją w pełni i przywołać ją do swojego mieszkania z pewnością pomoże piękny bukiet kolorowych tulipanów! W naszej ofercie znajdziecie Państwo różnokolorowe kwiaty, które sprawią, że Wasze samopoczucie się poprawi i zapomnicie o zimowej stagnacji. Szczegóły na stronie http://kwiaciarniasonia.com/. Serdecznie zapraszamy!
Photo

Post has attachment
Dzień Kobiet to idealny moment, aby wyrazić uznanie i wdzięczność dla babć, mam, żon, córek, dziewczyny, koleżanki, przyjaciółki. Kobiety uwielbiają dostawać kwiaty, więc warto dawać je również bez okazji! Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, dostępną na stronie http://kwiaciarniasonia.com/.
Photo

Post has attachment
Czy wiecie Państwo, że nie tylko kolor i rodzaj podarowanych kwiatów mają swoją symbolikę? Również liczba ma znaczenie. W przypadku róż, jedna mówi, że osoba obdarowująca wciąż kocha. Dwie oznaczają, że uczucie jest odwzajemnione. Natomiast trzy są symbolem miłości. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, dostępną na stronie http://kwiaciarniasonia.com/.
Photo

Post has attachment
Pewna turecka legenda w piękny sposób opowiada o symbolice czerwonych tulipanów. Według niej książę Farhada bardzo kochał dziewczynę o imieniu Shirin. Gdy dowiedział się, że została zamordowana, sam już nie chciał żyć. Książę galopując nad urwiskiem popełnił samobójstwo, a z każdej kropli krwi, która spadła na ziemię wyrastał szkarłatny tulipan. Dlatego symbolizują one miłość doskonałą.
Naszą ofertę znajdziecie Państwo na stronie http://kwiaciarniasonia.com/. Serdecznie zapraszamy!
Photo

Post has attachment
Bukiet z różnokolorowych tulipanów, według niektórych historycznych źródeł, ma symbolizować piękne oczy obdarowanej kobiety. Więc jeśli chcecie docenić urodę wybranki Waszego serca w niebanalny sposób, zachęcamy do zakupu świeżych tulipanów w Kwiaciarni Sonia (http://kwiaciarniasonia.com/).
Photo

Post has attachment
Alternatywą dla bukietu róż może być bukiet z tulipanów! Kobiety wprost uwielbiają te kwiaty. Przede wszystkim kojarzą się z wiosną. Bukiet tulipanów, bez względu na kolor, symbolizuje wdzięk i elegancję. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, dostępną na stronie http://kwiaciarniasonia.com/.
Photo

Post has attachment
Panowie, pamiętajcie, że nie trzeba wydawać fortuny na bukiet kwiatów, aby sprawić kobiecie przyjemność i pokazać, że się ją kocha! Nawet niewielka wiązanka, która zostanie wręczona z miłością, może zdziałać cuda. Na twarzy kobiety, która zostanie obdarowana, z pewnością zagości szczery uśmiech, jeśli tylko będzie czuła, że są dawane szczerze i od serca. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, dostępną na stronie http://kwiaciarniasonia.com/.
Photo

Post has attachment
Bukiet czerwonych róż wydaje Ci się zbyt banalnym prezentem? Odwiedź Kwiaciarnię Sonia i wybierz kwiaty, z jakim ma powstać wymarzona wiązanka dla Twojej drugiej połówki. W naszej ofercie znajdziecie świeże cięte kwiaty, idealnie dobrane do okazji. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami, dostępnymi na stronie http://kwiaciarniasonia.com/.
Photo
Wait while more posts are being loaded