Profile cover photo
Profile photo
Fundacja "Ich Dom"
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Start w dorosłe życie jest niewyobrażalnie trudny w dzisiejszych czasach, jeżeli nie posiada się wsparcia najbliższych osób. W takiej sytuacji jedynym wyjściem z trudnej sytuacji jest pomoc z zewnątrz. Nasza fundacja udziela wsparcia dzieciom i młodzieży w trudnej sytuacji życiowej w zakresie potrzeb socjalnych. Dbamy o to, aby osoby potrzebujące tego wsparcia, zawsze je uzyskały. Zapraszamy do współpracy z nami. http://fundacja-ich-dom.com/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Trudno jest wyobrazić sobie, co czują dzieci i młodzież, które są świadome dorastania poza rodziną. Nasza fundacja skupia się na aktywnej pomocy w uzyskaniu przez te osoby odpowiedniego startu w dorosłym życiu. Udzielamy wsparcia wychowankom domów dziecka oraz placówek opiekuńczo-wychowawczych w postaci mieszkań, które oddajemy do dyspozycji pełnoletniej młodzieży. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. http://fundacja-ich-dom.com/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiedzieli Państwo, że do tej pory udało nam się wspólnie zakupić aż 15 mieszkań dla podopiecznych fundacji? Taka ilość świadczy o wielkim sercu i hojności darczyńców. Wszystkie lokale zostały oczywiście zasiedlone. Zapraszamy na stronę: http://fundacja-ich-dom.com/, gdzie piszemy nieco więcej na ten temat.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Siedziba naszej fundacji mieści się w Płocku, ale swoją działalność prowadzimy na terenie całego kraju. Od początku nasza misja była jasna: zbiórka funduszy na zakup mieszkań przeznaczonych dla osób opuszczających domy dziecka. O szczegółach naszej pracy przeczytacie Państwo na stronie: http://fundacja-ich-dom.com/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jak wiemy, Domy Dziecka nie są w stanie sprawować opieki nad podopiecznymi osiągającymi pełnoletniość. Dlatego staramy się pomagać w realizacji marzeń o własnym, samodzielnym życiu. O tym, jak działamy, piszemy na stronie: http://fundacja-ich-dom.com/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza fundacja wychodzi naprzeciw potrzebom osób, które z racji wieku zmuszone są do opuszczenia dotychczasowej placówki opiekuńczo-wychowawczej. Pomagamy wychowankom domów dziecka w ich starcie w dorosłym życiu. Piszemy o tym na stronie: http://fundacja-ich-dom.com/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Warto wiedzieć, że część środków na usamodzielnienie się podopiecznych domów dziecka pochodzi z budżetu państwa. Ta kwota nie jest jednak w pełni wystarczająca na zakup nawet najmniejszego mieszkania. Dlatego też Fundacja Ich Dom organizuje szereg imprez charytatywnych na rzecz pomocy młodzieży. Szczegóły na: http://fundacja-ich-dom.com/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej codziennej pracy staramy się pomóc usamodzielniającej się młodzieży z domów dziecka. To właśnie oni, po opuszczeniu placówki, stają przed nie lada wyzwaniem, jak zacząć żyć na własny rachunek. Nasza działalność pomogła już wielu z nich. Szczegóły na: http://fundacja-ich-dom.com/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Informujemy, że do naszych elementarnych zadań należy pozyskiwanie funduszy na zakup mieszkań dla podopiecznych fundacji. Realizujemy je poprzez organizację imprez dobroczynnych i plenerowych, uroczystości charytatywnych, a także ognisk i rejsów. Jeśli chcą Państwo włączyć się w pomoc, zapraszamy po szczegóły na stronę: http://fundacja-ich-dom.com/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dlaczego staramy się o zakup mieszkań dla pełnoletniej młodzieży opuszczającej domy dziecka? Ponieważ zazwyczaj te osoby nie mają dokąd wrócić. Chcemy dać im szansę na normalne życie w społeczeństwie. Więcej o naszej działalności przeczytają Państwo na stronie: http://fundacja-ich-dom.com/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded