Profile cover photo
Profile photo
Akaydın Nakliyat Nakliyat
38 followers -
Şehirler arası nakliyat
Şehirler arası nakliyat

38 followers
About
Posts

Post has attachment
İstanbul Nakliyat Firmaları
İstanbul Evden eve Nakliyat Hizmetleri
İstanbul Türkiye'nin en büyük Metropollerindendir.Nüfüsu bakımından bazı ülkelerden bile fazladır . Lüksemburg , İsveç vb... İstanbul'da yaşamak ise kalabalıktan ötürü biraz zor. İstanbul'da Nakliyat Güvenilir bir nakliyat firması bulmak ise başka bir zorluk . .İstanbul nakliyat firmaları arasında tercih yapmak imkansız ve işini doğru yapan bir firma arayışı nitekim daha zordur.

Biz ; İstanbul Nakliyat Firmaları arasında tecrübemiz ve teknolojik çözümlerle sizlere 7 / 24 hizmet vermek için varız. İstanbul Nakliyat Firmaları'nda lider firmayız.

Evden eve Nakliyat hizmeti sunmak için İstanbul ve Türkiye'nin heryerinde Nakliyat hizmeti sunarız .İstanbul başta olmak üzere İzmir ve Ankar'da yoğun bir tempoyla taşımacılık ve Evden eve nakliyat hizmeti sunaruız .

İstanbul Evden eve Nakliyatta Asansörlü Nakliyat
İstanbul Evden eve Nkaliyatta Asansörlü Evden eve Nakliyattın keyfini çıkarın .Kolay ve pratik taşımacılık sistemleri sayesinde daha hızlı ve daha ucuza taşınabilirsiniz ..

İstanbul Şehirler arası Nakliyat ve Taşımacılık
Şehirler arası Nakliyat konusunda Ege Şehirler arası Nakliyat sayesinde Şehirler arası Nakliyat ve Şehirler arası nakliye Hizmetleri ve Şehirler arası Parsiyel Taşımacılık konusunda uzman oldukları için müşterilerimize tavsiye edeceğimiz Kurumsal Taşımacılık hizmetleri sunar.

Evden eve Nakliyatta gösterdiği titizlik ve hassasiyet ile Kaliteli Evden eve Taşımacılıkta Profesyonel eleman kadrosuyla lider firma .

İstanbul Depolama Firmaları ve Anadolu Yakası Evden eve Nakliyat olarak Anadolu yakasında Eşya Taşımacılığı ve Anadolu yakası Depolama hizmetleriyle yılların birikimi ve tecrübesiyle Anadolu Yakası Evden eve Nakliyat

Avrupa yakası Evden eve Nakliyat ve Avrupa yakası Eşya Depolama hizmetleriyle Avrupa yakasında Kaliyeli hizmet ve Uygun Kampanyalı Fiyatlarımızdan faydalanın ...

Şehirler arası Nakliyat - Şehirler arası Taşımacılık
Hizmet verdiğimiz yerlerimiz

Anadolu yakası Nakliyat ve Depolama
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Add a comment...

Post has shared content

Post has shared content
‪İstanbul İzmir nakliyat firmaları www.egenakliye.com
Diğer koleksiyonlarımızdan haberdar olmak için lütfen sayfamızı çevrelerinize ekleyiniz.
Add a comment...

Post has shared content

Post has shared content
Sakıncalı Düşünceler - Dangerous Minds
Eskiden ordu adına çalışan Louanne Johnson ((Michelle Pfeiffer)) toplum tarafından dışlanmış öğrencilerin olduğu bir lisede ilk öğretmenlik deneyimini gerçekleştirmek üzere işe başlar...Okulun en başarısız ve en serseri öğrencilerin bulunduğu senıfına düşen öğretmen haylazları dize getirmek için verdiği mücadeleyi anlatıyor...Gerçek yaşanmış olaydan sinemaya uyarlanan film özellikle 'müzikleri' ile ön planda...
Yapımı : 1995 - ABD
Tür : Dram, Suç
Süre: 99 Dak.
Yönetmen : John N. Smith
Oyuncular : Michelle Pfeiffer, Paula Garcés, Courtney B. Vance, Danny Strong, John Neville
Senaryo : Ronald Bass
Yapımcı : Jerry Bruckheimer, Don Simpson

Kaynak:sinemalar.com
Add a comment...

Post has shared content

Post has attachment

Post has shared content
Wait while more posts are being loaded