Profile cover photo
Profile photo
Nieruchomości Sp. z o.o. Zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi i nieruchomościami komercyjnymi
About
Posts

Post has attachment
Nasze biuro zajmuje się administrowaniem wszelkiego rodzaju nieruchomości, obsługą techniczną, właściwą eksploatacją, optymalizacją kosztów oraz prowadzeniem usług biurowych. Jeżeli szukacie Państwo rzetelnej firmy, która zna się na swojej pracy, to serdecznie zapraszamy do podjęcia współpracy z http://nieruchomosci-slask.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na tle innych firm wyróżnia nas profesjonalne podejście do klienta, niskie ceny i miła obsługa. To właśnie dzięki tym cechom nasi klienci są zadowoleni oraz usatysfakcjonowani z współpracy. Więcej informacji o charakterze naszej pracy znajdziecie Państwo na: http://nieruchomosci-slask.pl/. Zapraszamy serdecznie!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ubezpieczanie oraz nadzorowanie likwidacji szkód to jedne z naszych fundamentalnych części oferty. W skład tej usługi wchodzi monitorowanie przebiegu, dokonywanie ubezpieczeń nieruchomości i majątku właściciela oraz identyfikowanie niezbędnych do ubezpieczenia ryzyk związanych z nieruchomością. Więcej informacji na ten temat znajdziecie na http://nieruchomosci-slask.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej kompleksowej oferty. Specjalizujemy się w zarządzaniem nieruchomościami na terenie Małopolski i Śląska. Nasze działania obejmują m. in. prowadzenie książki obiektu, dokumentacji technicznej, eksploatacyjnej i finansowej, ewidencję powierzchni obiektu oraz ewidencję najemców i użytkowników obiektów. Zapraszamy do współpracy oraz odwiedzenia naszej strony internetowej http://nieruchomosci-slask.pl/!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zarządzanie nieruchomościami to bardzo ogólne pojęcie. Kryje się pod nim m. in. zarządzanie kosztami, eksploatacja nieruchomości , ubezpieczenia, obsługa techniczna, ewidencja oraz dokumentacja nieruchomości. Zapraszamy do sprawdzenia naszej pełnej oferty na stronie internetowej http://nieruchomosci-slask.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Już od wielu lat zajmujemy się profesjonalną obsługą wspólnot mieszkaniowych. Dzięki doświadczeniu jakie nabyliśmy, jesteśmy w stanie zaoferować Wam najwyższej jakości usługi w tym sektorze rynku. Zachęcamy do współpracy oraz odwiedzenia naszej strony internetowej http://nieruchomosci-slask.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Prowadzenie nieruchomości wiąże się z rozwiązywaniem szeregu trudnych i skomplikowanych spraw. W ramach naszej oferty wyręczymy Was w prowadzeniu dokumentacji eksploatacyjnej, finansowej, technicznej oraz ewidencji najemców. Zachęcamy do współpracy oraz wejścia na naszą stronę internetową http://nieruchomosci-slask.pl/, na której poznacie pełen zakres usług świadczonych przez naszą firmę.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy. Przemawia za nami aż 15 letnie doświadczenie, różnorodna oferta oraz liczne realizacje. Zajmujemy się między innymi obsługą techniczną, ubezpieczeniem, ewidencjonowaniem oraz pełną dokumentacją nieruchomości. Naszą pełną ofertę znajdziecie na http://nieruchomosci-slask.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zarządzanie nieruchomościami to przede wszystkim szereg skomplikowanych spraw ewidencyjnych i dokumentacji. Jako doświadczona i profesjonalna firma zajmujemy się pełną dokumentacją z zakresu finansów, stanu technicznego budynku oraz eksploatacji. Pełen zakres naszych usług znajdziecie na http://nieruchomosci-slask.pl/. Zapraszamy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jesteśmy liderem na rynku zarządzania nieruchomościami. Nasze ogromne, 15 letnie doświadczenie jest dla Was gwarancją najkorzystniejszej oferty na rynku  z zakresu obsługi nieruchomościami, ewidencjonowania oraz dokumentacji. Na naszej stronie internetowej http://nieruchomosci-slask.pl/ znajdziecie naszą pełną ofertę. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded