Profile cover photo
Profile photo
Правова група "Юста"
45 followers -
Юста. Гнучкість в рамках закону
Юста. Гнучкість в рамках закону

45 followers
About
Posts

Post has attachment
ДЕЯКІ ОСОБЛИВОСТІ ЦИВІЛЬНО-ПРАВОВОГО ДОГОВОРУ МІНИ (БАРТЕРУ).

Нова стаття від нашого юриста. Що треба пам'ятати при укладанні таких договорів.

"В законодавстві України серед усіх цивільно-правових договорів особливе місце посідає договір міни (бартеру). Міна вважається одним із найдавніших цивільно-правових договорів, який ще до появи купівлі-продажу, був основним правочином, що укладався за часів римського цивільного права. З часом її майже повністю витіснила купівля-продаж, проте і міна, незважаючи на значні обмеження і особливості, досі використовується на практиці."

Читати статтю...
http://justa.com.ua/blog/deyaki-osoblivosti-tsivilno-pravovogo-dogovoru-mini-barteru
Photo
Add a comment...

Post has attachment
ШОСТИЙ НОМЕР ЕЛЕКТРОННОГО ЮРИДИЧНОГО ЖУРНАЛУ ЮСТА ВЖЕ НАДІСЛАНИЙ НАШИМ ПІДПИСНИКАМ.

Шостий номер нашого юридичного журналу вийшов!

У цьому номері ми підготували для вас особливу статтю - велике та детальне дослідження по правовим аспектам створення та ведення інтернет-магазинів.

Інтернет-магазин у наш час це досить ефективний та вигідний інструмент для бізнесу. Це простір для фантазій, оригінальності та широкого спектру продаж.

Багато хто з нас замислювався про власний магазин у мережі, але більшість зупиняє проблема організації, вибору, відкриття та механізмів його функціювання.

Ми вам допоможемо. У цьому дослідження ви дізнаєтесь усі необхідні моменти та деталі по відкриттю власного інтернет-магазину. Як його відкрити, як зареєструвати, які податки і куди платити.

Озброївшись цією інформацію ви повністю будете готові до повноцінного запуску магазину!

Також як завжди у номері актуальні питання юридичної практики і новини законодавства.

Наш електронний журнал отримають усі наші підписники.

Якщо ви ще не підписалися - поспішайте! Підпишится на наш журнал зараз та отримайте випуск на вашу особисту поштову скриньку.

Також нагадуємо, що кожен новий підписник отримає нашу електронну книгу "100 актуальних питань юридичної практики" безкоштовно!

Підписка завжди активна з нашої головної сторінки.
http://justa.com.ua/

Залишайтеся з нами. Завжди на вашій стороні, Правова група Юста.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
МАЄТЕ СУМНІВИ У НЕУПЕРЕДЖЕНОСТІ СУДДІ?

Коли ж можна подати на нього скаргу?

Правники намагаються вирішити на якій стадії судового процесу можна подавати скаргу на суддю до Вищої кваліфікаційної комісії суддів. Адвокати наполягають на тому, що скаргу потрібно подавати одразу по факту порушення, допущенного законником.
Про це сьогодні йшла мова на круглому столі "Роль адвоката у дисциплінарному провадженні щодо судді", ініційованому Національною асоціацією адвокатів України.
В якості прикладу вище вказаної тези, адвокати проаналізували ситуацію, коли суддя відмовляє у клопотанні про залучення доказів до матеріалів справи. Правники наполягали, що якщо докази не будуть залучені вчасно, вони можуть бути втрачені, а це буде порушенням права особи, що намагається їх надати, на доступ до судочинства.
В свою чергу представники ВККС апелювали, посилаючись на те, що Комісія не може досліджувати процесуальні дії судді, оскільки це буде втручанням у його професійну діяльність. Що ж до відмови у задоволенні клопотання, то тільки сам суддя може належно обгрунтувати свою позицію. Відтак, скаржитись на суддю процесуальній стороні доцільно лише коли рішення набере законної сили та в разі, якщо це рішення дійсно порушує права скаржника.

Джерело - "Газета Закон і Бізнес"
Photo
Add a comment...

Post has attachment
ЗАБОРОНА ГЕОРГІЇВСЬКОЇ СТРІЧКИ
Депутати пропонують внеси зміни до Кримінального Кодексу, в яких пропишуть покарання за носіння чи використання георгіївських стрічок. Від штрафів до позбавлення волі. Пропонується визнати цей символ ворожим на кшталт свастики.
Add a comment...

Post has attachment
ПРАВОВІ АСПЕКТИ СТВОРЕННЯ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ
ЧАСТИНА 2

У випадку створення інтернет-магазину його трудовий колектив може мати різний розмір – від однієї людини до сотні працівників різних спеціальностей і посад. Усе залежить від обсягів продажу товарів, особливостей самого товару та ринку, на якому збирається діяти підприємець.

Продовження статті про юридичну організацію бізнесу в онлайн.

Читати...
http://justa.com.ua/blog/pravovi-aspekti-stvorennya-interent-magazinu-chastina-2
Photo
Add a comment...

Post has attachment
ПРАВОВІ АСПЕКТИ СТВОРЕННЯ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ
ЧАСТИНА 1

Підприємницька діяльність через мережу Інтернет набула популярності багато років тому. Популярність такої торгівлі зумовлена меншою вартістю товарів і послуг внаслідок відсутності у комерсантів деяких витрат, які б могли перекладатися на ціну продукції (наприклад, відсутня необхідність орендувати приміщення для магазину; мінімальна кількість працівників; можлива відсутність складських приміщень для зберігання товару тощо). Крім того, зручність послуг з продажу товарів і послуг через мережу Інтернет для споживача відповідно до відомого закону економіки («попит породжує пропозицію») стимулює осіб, які бажають отримати від цього комерційну вигоду, до активного «освоєння» просторів Всесвітньої мережі.

Детальна стаття про найважливіші правові аспекти створення та ведення сучасного інтернет-магазину.

Читати...
http://justa.com.ua/blog/pravovi-aspekti-stvorennya-interent-magazinu-chastina-1
Photo
Add a comment...

Post has attachment
5Й НОМЕР ЕЛЕКТРОННОГО ЖУРНАЛУ "ЮРИДИЧНИЙ ВІСНИК ЮСТА" ВЖЕ ВИЙШОВ!

Поспішайте підписатися на нашу розсилку на головній сторінці сайту Юсти та отримати журнал.

У цьому номері ви знайдете багато цікавої для вас інформації, ознайомитесь з думкою наших професійних фахівців на найактуальніші питання сьогодення та знайдете найсвіжіші новинки українського законодавства з нашими коментарями.

 Деталі випуску:

 - Введення тимчасової адміністрації у банках. Наслідки для клієнтів.

 - Що робити, якщо ваше офіційне звернення ігнорують? Відповідальність за порушення норм Закону "Про звернення громадян"

 - Створення ОСББ. З чого почати?

 - Оренда земель сільськогосподарського призначення. Основні моменти.

 - Огляд змін законодавства.

 - Актуальні питання юридичної практики.

 - Інша корисна та цікава інформація, запрошення на найближчі тренінги Школи успішного юриста та деталі нашиx новиx унікальниx послуг.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПОРУШЕННЯ НОРМ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН»
Що робити, якщо ваше офіційне звернення ігнорується та які наслідки для посадових осіб можуть настати?
Вже звикли до того, що звернення до державних органів, посадовців, юридичних осіб мають бути письмовими, з обов’язковою відміткою про їх отримання.
Здається, все серйозно, і відповідно до Закону України «Про звернення громадян» відповідь має обов’язково прийти і вчасно.
Не поодинокими є випадки зловживання нормами права, як зі сторони державних органів, службовців так і юридичних осіб. Як відстояти свої права та зобов’язати винуватців дотримуватися норм права.
В зв’язку з набранням чинності новим Законом України «Про прокуратуру»...

Читати повністю:
http://justa.com.ua/blog/vidpovidalnist-za-porushennya-norm-zakonu-ukrayini-pro-zvernennya-gromadyan
Add a comment...

Post has attachment
Введення тимчасової адміністрації в банку. Наслідки для клієнтів.

Що робити, якщо ваші гроші опинилися у проблемному банку, який став під загрозу ліквідації? Корисна і детальна стаття від нашого головного юриста Івана Ромащенка.

Читати:
http://justa.com.ua/blog/vvedennya-timchasovoyi-administratsiyiv-banku-naslidki-dlya-klientiv
Photo
Add a comment...

Post has attachment
СУДДІВ, ЯКІ ВИНЕСЛИ ЗАВІДОМОМ НЕПРАВОМІРНЕ РІШЕННЯ ПІД ТИСКОМ, НЕ КАРАТИМУТЬ

З такою суперечливою пропозицією виступив один з депутатів, запропонувавши доповнити Кримінальний Кодекс.

Народний депутат Сергій Власенко пропонує доповнити ст. 375 Кримінального кодексу частиною, яка передбачає умови звільнення судді, який прийняв завідомо неправосудне судове рішення.

Відповідний законопроект №2545 “Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо звільнення від кримінальної відповідальності судді” було зареєстровано депутатом 3 квітня.

Так, відповідно до запропонованих змін суддя, який постановив завідомо неправосудне судове рішення звільняється від кримінальної відповідальності, якщо стосовно нього чинився тиск головою суду чи його заступниками, або службовими особами, які займають особливо відповідальне становище з метою постановлення ним такого завідомо неправосудного судового рішення та він до винесення йому вироку добровільно заявив про такий тиск відповідному органу досудового розслідування, прокурору, суду та надав належні і допустимі докази здійснення такого тиску. Повторне звільнення від відповідальності за вищевказаних обставин не допускається.

Визначення службових осіб, які займають особливо відповідальне становище, надано в ч.3 ст. 368 КК. До них, зокрема відносять Президента, нардепів, членів Кабміну і т.д. Такі зміни також передбачені законопроектом №2545.

Як відзначається у пояснювальній записці, у даному виді злочину встановлення організатора вчинення цього злочину є більш важливим, ніж притягнення до відповідальності безпосереднього виконавця - суддю, оскільки в цьому випадку організатором завжди є посадова особа, яка займає одні з найвищих щаблів державної влади.

Джерело: "Газета Закон і Бізнес"
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded