Profile cover photo
Profile photo
KGE Sp. z.o.o. Sp. k
1 follower
1 follower
About
KGE Sp. z.o.o. Sp. k's posts

Post has attachment
Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Nasi specjaliści chętnie udzielą szerszych informacji na temat naszej oferty. http://kge.pl/kontakt/.
Photo

Post has attachment
Pragniemy służyć Państwu naszą pomocą, dlatego dla naszych klientów, którzy posiadają umowę serwisową, gwarantujemy wsparcie techniczne. Nasi specjaliści pomogą Państwu uporać się z problemem w ciągu najbliższej doby: http://kge.pl/serwis/wsparcie-techniczne/.

Post has attachment
Budowle inżynieryjne zazwyczaj wymagają złożonej konstrukcji, w związku z tym niezbędny jest precyzyjny projekt. W KGE świadczymy usługi z zakresu projektowania „skomplikowanych” obiektów inżynieryjnych. Po więcej informacji zapraszamy na stronę: http://kge.pl/o-nas/biuro-projektowe/.
Photo

Post has attachment
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą szkoleń. Gwarantujemy, że wszystkie organizowane przez nas zajęcia prowadzone są przez profesjonalnych oraz doświadczonych specjalistów. Wszystkie osoby zainteresowane naszą ofertą szkoleń zapraszamy do odwiedzenia strony http://kge.pl/serwis/centrum-szkoleniowe/szkolenia/. 
Photo

Od wielu lat nasze przedsiębiorstwo dostarcza kompleksowe rozwiązania, które są zgodną z innowacyjną technologią BIM. Jeśli chcą Państwo poznać więcej szczegółów na temat oferowanych przez nas usług, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony http://kge.pl/ i zapoznania się z naszą ofertą. 

Post has attachment
Jeśli są Państwo zainteresowani przygotowaną przez nas ofertą, serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszym biurem. Dane adresowe naszego przedsiębiorstwa oraz formularz kontaktowy znajdą Państwo na stronie http://kge.pl/kontakt/. Serdecznie zapraszamy do rozpoczęcia współpracy z naszą firmą! 

Serdecznie witamy Państwa na oficjalnym profilu Google+ biura projektowego KGE, które specjalizuje się w projektowaniu inwestycji obejmujących budownictwo inżynieryjne, w tym obiekty mostowe i budowle hydrotechniczne. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony http://kge.pl/, gdzie prezentujemy naszą pełną ofertę, oraz do śledzenia naszego profilu.
Wait while more posts are being loaded