Profile cover photo
Profile photo
R&S s.c. Stanisław, Marcin Święcińscy
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Zajmujemy się również przetwórstwem tworzyw sztucznych. Oferujemy zarówno projektowanie form wtryskowych, jak i produkcję form z tworzyw sztucznych. Nasze produkty są wytrzymałe i wyróżniają się wysoką jakością. Tworzymy dla klientów krajowych, jak i zagranicznych. Zachęcamy do współpracy - http://www.wtryskownia.eu/oferta/przetworstwo-tworzyw-sztucznych.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zainteresowała Państwa nasza oferta projektowania i wykonywania form wtryskowych? W takim razie zachęcamy do kontaktu! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy szczegóły oferty. Niezbędne dane kontaktowe znajdą Państwo na naszej stronie internetowej -http://wtryskownia.eu/kontakt.html.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wykonujemy także usługi termoformowania próżniowego. Metoda ta pozwala na wykorzystanie termoplastyczności materiałów i nadanie im odpowiedniego kształtu. Istotna jest informacja, że tworzywa muszą mieć postać folii lub płyt. Więcej na temat termoformowania próżniowego mogą Państwo przeczytać na stronie internetowej - http://www.wtryskownia.eu/oferta/termoformowanie-prozniowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Naszą ofertę uzupełniają opakowania kartonowe. Podejmujemy się realizacji nawet niewielkich zamówień. Wykonujemy opakowania klapowe oraz fasonowe (wykrojnikowe). Opakowania kartonowe oferujemy w wielu wymiarach, zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami - http://wtryskownia.eu/opakowania-kartonowe.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zajmujemy się projektowaniem i wytwarzaniem form na detale o najwyższych wymaganiach jakościowych i skomplikowanej budowie. Wykonujemy między innymi formy gorąco-kanałowe, z pojedynczym oraz wielopunktowym wtryskiem, wielogniazdowe zunifikowane, z wieloma elementami suwliwymi, polerowanymi powierzchniami oraz nieregularnymi zamknięciami i kształtami. To oczywiście nie wszystko. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z pełną ofertą - http://wtryskownia.eu/narzedziownia.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej narzędziowni zajmujemy się projektowaniem i wykonywaniem form wtryskowych, tłoczników, wykrojników i innych narzędzi. Tworzymy formy na detale o najwyższych wymaganiach jakościowych i skomplikowanej budowie. Formy wykonujemy na podstawie dostarczonych przez Klienta gotowych modeli i dokumentacji technicznej. Polecamy nasze usługi - http://wtryskownia.eu/narzedziownia.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy wysokiej jakości koła do taczki: zarówno plastikowe, jak i metalowe. Felga metalowego koła produkowana jest z blachy malowanej proszkowo. Dzięki temu jest ona odporna na korozję i odpryski. W przypadku metalowego koła wymiana dętki czy opony jest niezwykle prosta. Zachęcamy do zakupu - http://wtryskownia.eu/kola-do-taczek/kolko-do-taczki/kolka-do-taczki-metalowe.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Produkujemy różne detale z tworzyw sztucznych. Do tego celu wykorzystujemy wtryskiwanie i termoformowanie próżniowe. Zapewniamy kompleksowe usługi - od projektu poprzez wykonanie formy, testy, aż po produkcję tych wyrobów. Zachęcamy do nawiązania współpracy - http://wtryskownia.eu/tworzywa-sztuczne/przetworstwo-tworzyw-sztucznych.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej narzędziowni posiadamy nowoczesny park maszynowy. Dysponujemy m.in. tokarką, szlifierką do płaszczyzn, piaskarką oraz prasą hydrauliczną. Zajmujemy się projektowaniem i wykonywaniem form wtryskowych, tłoczników, wykrojników i innych narzędzi. Świadczymy także usługi serwisowe i konserwacyjne narzędzi i elementów linii produkcyjnych - http://wtryskownia.eu/narzedziownia.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej ofercie znajdziecie dwa rodzaje różnych kół do taczek. Wśród nich znajdziecie te wykonane z plastiku i te metalowe. Każde są użyteczne w nieco innych warunkach. Chętnie Wam polecimy, które powinniście wybrać. Zapraszamy serdecznie do współpracy!
http://wtryskownia.eu/kola-do-taczek.html
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded