Profile cover photo
Profile photo
ALMA Produkcja, handel, Usługi Serwisowe, Wdrożenie
About
Posts

Post has attachment
Naszym Klientom oferujemy różnego rodzaju wciągniki i wciągarki, przeciągarki i przyciągarki, wózki i zawiesia, wyciągarki oraz akcesoria i osprzęt usprawniający i zabezpieczający pracę z powyższymi urządzeniami. O tych i wielu innych produktach oferowanych przez firmę ALMA przeczytają Państwo pod adresem: http://wciagniki.eu/produkty/.
Photo

Post has attachment
Nasza firma produkuje wciągniki SHZ 300/500/500P z zastosowaniem silników jednofazowych. Jesteśmy jedyną w Polsce firmą, która oferuje tego typu sprzęt. Sztab wykwalifikowanych specjalistów inżynierów i techników, którzy posiadają uprawnienia dozorowe, umożliwia nam produkcję trwałego, wytrzymałego i niezawodnego sprzętu. Działamy zgodnie z normami Urzędu Dozoru Technicznego, co potwierdzają dokumenty zamieszczone na naszej stronie: http://wciagniki.eu/o-firmie/.
Photo

Post has attachment
Nasze wciągniki pomagają niejednemu przedsiębiorcy i osobie prywatnej w usprawnieniu działania firmy czy gospodarstwa. Ich niewielkie gabaryty pozwalają na ich łatwy transport, a nieskomplikowana obsługa jest dużym ułatwieniem. Zapraszamy http://wciagniki.eu/produkty/.
Photo

Post has attachment
Nasze wciągniki linowe (elektryczne i ręczne) poradzą sobie z niemal każdym ciężarem, które podniosą na kilka, a nawet kilkanaście metrów! Znajdziecie u nas Państwo urządzenia o różnych parametrach, więc na pewno któreś będzie dopasowane do Państwa potrzeb. Zapraszamy http://wciagniki.eu/produkty/.
Photo

Post has attachment
Wyciągarki Talon to najnowsza seria wyciągarek Superwinch zastępująca legendarną serie EP. Superwinch serią Talon wyznacza nowe trendy w świecie wyciągarek i tym mocniej uplasował się na pozycji światowego lidera. http://wciagniki.eu/produkty/
Photo

Post has attachment
Nasze maszyny wykorzystywane są przede wszystkim w budownictwie, ale świetnie sprawdzają się także w rozmaitych innych pracach: przy wciąganiu pojazdów na przyczepy, opuszczaniu i podnoszeniu masztów, szalup itd. Zapraszamy do współpracy! http://wciagniki.eu/
Wait while more posts are being loaded