Profile cover photo
Profile photo
Murat Ayırkan
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment
Nakliyat Kamyonunda Taşınmaması Gereken 7 Şey...!
Elinizde taşınması gereken ile bir yerden bir yere götürülmesi gereken malzemeler var. Ancak bunların kamyon ile taşınıp taşınmayacağı konusunda emin değilsiniz. Sizlere bu yazımızda nakliyat kamyonunda taşınmaması gereken 7 şey hakkında bilgi vereceğiz. Alanında uzman olan Yasinoğlu Nakliyat firmamızdan istediğiniz talepler hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayacağız.

Bozulması kolay olan ve hızlı bir şekilde soğuk hava deposu gerektiren araçlar ile taşınması gereken ürünlerin taşınmayacağını bilmeniz gerekiyor. Bu tür ürünlerinizin taşınması için anlaşma yapacağınız firmamızdan bu konuda yardım isteyebilirsiniz. Bu ürünlerin genelde gıda ağırlıklı olduğunu bilmelisiniz.

Aşındırıcı madde olarak kabul edilen asitlerin hiçbir koşul altında nakliyat kamyonları ile taşınmaması gerekiyor. Özellikle nitrik asit ve klorlu asit maddeleri kesinlikle bu araçlarda taşınamazlar.
Günlük ev eşyası olarak kullanılmayan hiçbir malzeme şehirlerarası nakliyat araçları ile taşınamaz. Bu eşyaları sadece K-3 belgesine sahip firmalar tarafından taşınabilir. Odun, kömür, endüstriyel makineler gibi ürünlerin taşınması için K-1 belgesine sahip bir firma ile anlaşmalısınız. Bu durumda yakalanılması halinde maddi para cezaları ile karşılaşabilirsiniz.

Nakliyat kamyonunda taşınmaması gereken 7 şey arasında ateşli silahlar da vardır. Bunların arasında günümüzde kullanılan ateşli ve kesici silahların yanı sıra antik değere sahip eski ateşli silahlar, kılıçlar ve bıçaklarda vardır.

Herhangi bir kaza anında yanabilecek, patlayabilecek malzemelerin taşınmaması gerekir. Bunlar arasında tiner, böcek ilaçları, benzin, motor yağı gibi ürünleri sayabiliriz. Yangın söndürücüleri de bunların arasında sayabiliriz. Bu ürünlerin taşınması esnasında yanında bulunan diğer eşyalara da zarar verebileceğini göz önüne almanız gerekiyor.

Patlayıcı olarak nitelendirilen ve içerisinde barut bulunan malzemelerin de taşınamayacağını önemle belirtmeliyiz. Bunlar havai fişekler, silahlarda kullanılan mühimmatlar olarak sayabiliriz. Kaza anında bu malzemeler nedeniyle hem can hem de mal güvenliğiniz tehlikeye atmış olacaksınız.

Şehirlerarası evden eve nakliyat araçlarının içerisinde canlı hayvan taşımacılığı da yapılamaz. Kedi, köpek ya da büyük baş hayvan olarak nitelendirilen hayvanların taşınması için özel olarak hazırlanan araçlar kullanılmalıdır. Nakliyat kamyonunda taşınmaması gereken 7 şey hakkında sizlere bilgi vermeye çalıştık.
Add a comment...

Post has attachment

Yurt İçinde Taşınırken Bizi Neler Bekliyor ?.
Bir Sonraki Yazımız!
Ev Taşıma için merak ettikleriniz ve önerilerimiz !


İşinizi büyütmek istiyorsunuz ve bu işi yapmak için farklı bir yere taşınmanız gerekiyor. Bunun için şehirlerarası taşımacılık yapan Yasinoğlu nakliyat firması ile çalışmanızda fayda var. Çünkü yaptıkları iş konusunda yılların vermiş olduğu tecrübe ve kaliteli hizmet anlayışları ile müşterilerine hizmet veriyorlar. Yurt içinde taşınırken bizi neler bekliyor sorusunun cevabını merak edenler için bu yazımızda onlara kısa açıklamalar ile yardımcı olmaya çalışacağız. Şehir içi taşımacılığına göre daha fazla vakit ve maliyeti olan bu nakliyat işinde işinin ehli bir firma ile çalışmaya dikkat etmelisiniz. Bunun için tercih etmeniz gereken firmanın hangisi olduğunu yazımızın başında sizlere söyledik.


Şimdi yurt içinde taşınırken bizi neler bekliyor ve nelere dikkat etmeliyiz ile ilgili bilgiler verelim. Şehirlerarası evden eve nakliyat işlemlerinin gerçekleştirileceği iller arasındaki mesafe belki de bu konuda size en çok zorluk çıkaracak durumdur. Mesafe ne kadar uzak olursa taşınma işlemi de o kadar uzun sürecektir. Bunun için önceden firma ile konuşarak bir plan hazırlamaya dikkat etmelisiniz. Eşyaların hangi gün yükleneceği ve ne kadar sürede istenilen yere ulaştırılacağı yolunda bir zaman dilimi belirlemelisiniz. Eşyaların bu uzun yolculuk sırasında zarar görmemeleri için gerekli şekilde bir kamyon ile taşınacağına emin olmalısınız. Uzun yol kamyonları tarafında tercih etmenizde yarar var.


Çünkü şehir içi taşımacılık ve şehirlerarası nakliyat yapan araçlar ile bu yolculuğa çıkıldığı takdirde eşyaların zarar görebileceği durumlar yaşanmaktadır. Firmayı tercih ederken Yasinoğlu nakliyat tarafından karar kılarsanız, sizlere geniş bir araç filosu ile hizmet edeceğinin rahatlığını söyleyebiliriz. Ayrıca firmanın vermiş olduğu teknolojik hizmet ile eşyaların indirilmesi ve araca yerleştirilmesi esnasına hiçbir vakit kaybı yaşamayacaksınız. Yılların vermiş olduğu şehirlerarası nakliyat tecrübesi ile sizlere bu konuda en yüksek kaliteli hizmeti vereceklerinden şüpheniz olmasın. Yurt içinde taşınırken bizi neler bekliyor sorusuna endişeli cevaplar vermek yerine profesyonel bir firma ile anlaşarak gönlünüzü rahatlatabilirsiniz. Yaşanabilecek tüm aksiliklere göre önceden önlem alınması sağlanacak ve işinizin aksamadan ve eşyalarınıza zarar gelmeden istenilen zaman dilimi içerisinde taşıma işlemi gerçekleştirilecektir.

Türkiye'nin her yerinden bize ulaşabileceğiniz numaralarımız 0850 302 40 44 - 0532 666 09 28 hatlardan 7/24 arayabilirsiniz.

Bir sonraki sizler için seçtiğimiz Evinizi Taşıtırken ne gibi detaylar önemli olabilir.? ile ilgili makalemizi okuyabilirsiniz.
Yasinoğlu Nakliyat - 0850 302 40 44
Yasinoğlu Nakliyat - 0850 302 40 44
sehirlerarasievdenevenakliyat.bbs.tr
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Ev Eşyası Depolama ve taşıma firması 
KEntsel Eşya Depolama ve taşıma fiyatları
KEntsel Eşya Depolama ve taşıma fiyatları
kentselesyadepolama.blogspot.com
Add a comment...

Post has attachment
Yasinoğlu Evden Eve Nakliyat firması
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded