Profile cover photo
Profile photo
Benetex
6 followers -
Każdy dodatek ma znaczenie
Każdy dodatek ma znaczenie

6 followers
About
Posts

Post has attachment
Inna grupa tkanin oferowana przez Concordia Textiles to "Flamacryl" - mieszanki modacrylu. Szczególnie polecamy tkaninę "Guardian" - 55% proban 44% bawełna i 1% negastat. Tkanina dostępna jest w kolorach odblaskowych. Istnieje możliwość wybarwień na życzenie klienta. Tkanina ta spełnia między innymi następujące certyfikaty: EN340 - EN471 - EN11611 - EN1149/5 - EN13034.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Concordia Textiles stale poszerza swoją gamę produktów. Nowe "działy" to np. grupa "Arcendix". Jej bazą jest Petro - mieszanka para amidu, meta aramidu oraz włókna węglowego. Są to tkaniny spełniające normy trudnopalności EN11611 jak i wysokiej widoczności EN471, właściwości antyelektrostatyczne EN1149, ług elektryczny EN61482 itd.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Bardzo znanym produktem Concordia Textiles są tkaniny membranowe. Jest to rodzaj tkanin wodno- i wiatroodpornych, a jednocześnie "oddychających", które stosuje się w odzieży wierzchniej - kurtkach, spodniach, butach itp., przeznaczonych dla osób wykonujących wzmożony wysiłek fizyczny w trudnych warunkach atmosferycznych (wspinaczka, żeglarstwo, kolarstwo górskie, wojsko, straż pożarna, policja itp.). Tkaniny membranowe chronią ciało przed deszczem i wiatrem, a jednocześnie umożliwiają wydajne odprowadzanie pary wodnej (potu) w kierunku od ciała na zewnątrz.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Najbardziej znane artykuły Concordii Textiles, od lat cieszące się niesłabnącą popularnością to: Pauline, Condor D, Lucky, City, Rimini, Pumi, Baron, Pack, SOS, Sealand, Northsea, Omniland, Omnitrafic.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wszystkim naszym klientom i kontrahentom życzymy Zdrowych i Spokojnych Świąt Wielkanocnych!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Tkaniny i podszewki Concordia Textiles są używane przy produkcji odzieży i produktów bardzo zróżnicowanych. Najważniejsze to: odzież casual, sportowa, alpinistyczna, specjalistyczna (strażacy, wojsko, policja), mundurowa. Bardzo często tkaniny Concordii stosuje się przy produkcji namiotów, tekstyliów domowych (abażury, zasłony),sprzętu balistycznego (kamizelki kuloodporne), obuwia, w przemyśle samochodowym i wielu, wielu innych. Zdarza się tez tak, że to potrzeby klientów są inspiracją dla nowych zastosowań artykułów Concordii.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Concordia Textiles jest czołowym producentem podszewek oraz tkanin specjalistycznych. Podszewki Concordia Textiles to acetat, poliester oraz mieszanki acetatu z poliamidem. Zastosowanie jest bardzo różnorodne: żakiety, spódnice, sukienki, płaszcze damskie, męskie, marynarki męskie, odzież dziecięca, odzież młodzieżowa, odzież robocza, ochronna, walizki, kosmetyczki, torby podróżne, inne.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dziś chcielibyśmy przybliżyć Wam jednego z naszych kontrahentów – Concordia Textiles. Jest to czołowy producent tkanin i podszewek. Concordia specjalizuje się w produkcji tkanin oddychających, wodoodpornych, z membraną, a także tkanin trudnopalnych, specjalistycznych. Krąg odbiorców jest bardzo szeroki – od producentów odzieży sportowej poprzez produkcję odzieży specjalistycznej jak odzież strażacka aż po zastosowania techniczne i przemysłowe jak: namioty, podsufitki, kamizelki kuloodporne, przemysł samochodowy i wiele wiele innych.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
Benetex
5 Photos - View album
Add a comment...

Na dobry początek funkcjonowania Benetex w rzeczywistości wirtualnej chcielibyśmy w pigułce przybliżyć wszystkim zainteresowanym nasz profil. Zapraszamy do odwiedzin naszego profilu i do aktywnego uczestnictwa w jego kształtowaniu.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded