Profile cover photo
Profile photo
DEZYNSEKCJA DEZYNFEKCJA DERATYZACJA - JERZY HEMMERLING
About
Posts

Post has attachment
W naszej pracy stawiamy przede wszystkim na rozwój oraz wymianę doświadczeń pomiędzy ekspertami, na co możemy pozwolić sobie dzięki przynależności do Polskiego Stowarzyszenia Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji oraz Deratyzacji w Warszawie. Więcej informacji dotyczących dezynsekcji znaleźć można na http://dezynsekcjahemmerlingbydgoszcz.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza działalność polega przede wszystkim na tępieniu szkodliwych owadów, zwłaszcza pasożytniczych stawonogów, jak np. prusaki, karaluchy, pluskwy, mrówki, rybiki cukrowe, pchły czy wszy. Jeżeli zmagasz się z podobnym szkodnikiem, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na http://dezynsekcjahemmerlingbydgoszcz.pl/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Od 30 lat gromadzimy doświadczenie w dziedzinie sposobów długotrwałego odkażania obiektów mieszkalnych i przemysłowych. Oferujemy usługi usuwania grzybów, a także pozbywamy się zapachów po zgonie. Zachęcamy do odwiedzenia nas na http://dezynsekcjahemmerlingbydgoszcz.pl/.
Photo
Add a comment...

W firmie Hemmerling stawiamy przede wszystkim na wymianę doświadczeń między prawdziwymi profesjonalistami w Polskim Stowarzyszeniu Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji w Warszawie. Dzięki temu możemy świadczyć usługi najwyższej jakości. Zapraszamy na http://dezynsekcjahemmerlingbydgoszcz.pl/.

Add a comment...

Post has attachment
Fumigacja to zwalczanie szkodników drewna lub zboża za pomocą gazu bądź dymu. Jej główną zaletą jest zwalczanie szkodników drewna za pomocą gazowania, co pozwala osiągnąć naprawdę wysoką skuteczność. Dowiedz się więcej na temat fumigacji na http://dezynsekcjahemmerlingbydgoszcz.pl/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Od dłuższego czasu nie radzisz sobie z robactwem? Karaluchy i pluskwy ciągle powracają?! Firma Hemmerling skutecznie pozbywa się wszelkiego rodzaju szkodników, a swoją ofertę kierują zarówno do klientów indywidualnych, jak i prywatnych. Zachęcamy do odwiedzenia nas na http://dezynsekcjahemmerlingbydgoszcz.pl/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
W Hemmerling stawiamy przede wszystkim na rozwój naszego przedsiębiorstwa, systematycznie poszerzając nasze kwalifikacje oraz wiedzę z zakresu walki z różnego rodzaju szkodnikami. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych oraz firm. Sprawdź na http://dezynsekcjahemmerlingbydgoszcz.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Do naszej pracy wykorzystywane są nowoczesne i innowacyjne metody, które korzystnie wpływają na podwyższenie efektowności naszych usług. Między innymi, wykonujemy fumigację, która polega na używaniu gazowych substancji chemicznych do usuwania szkodników. Więcej na http://dezynsekcjahemmerlingbydgoszcz.pl/kontakt/.

Add a comment...

Post has attachment
W firmie Hemmerling mogą Państwo liczyć na indywidualne podejście oraz pełną wyrozumiałość. Liczy się dla nas przede wszystkim Państwa zadowolenie oraz komfort, dlatego robimy co w naszej mocy, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie dla danej sytuacji. Zapraszamy na http://dezynsekcjahemmerlingbydgoszcz.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Naszą ofertę postanowiliśmy uzupełnić o usługi polegające na usuwaniu zapachów po zgonie w różnego rodzaju pomieszczeniach, likwidacji gryzoni ogrodowych, które plądrują rabatki i uprawy, a także fumigacji, która polega na usuwaniu szkodników z silosów, młynów i magazynów zbożowych. Więcej na http://dezynsekcjahemmerlingbydgoszcz.pl/.

Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded