Profile cover photo
Profile photo
Kozí kolostrum Bioalis
Značka Bioalis se zabývá prodejem kozího kolostra a výživovým poradenstvím. Cílem je nabídnout kozí kolostrum nejvyšší kvality.
Značka Bioalis se zabývá prodejem kozího kolostra a výživovým poradenstvím. Cílem je nabídnout kozí kolostrum nejvyšší kvality.
About
Posts

Post has attachment
Zdá se vám zvláštní, že pouhých pár hodin mění diametrálně kvalitu kozího kolostra? Na následujícím grafu bychom rádi ukázali, že pokud výrobce používá i mlezivo dojené například 48 hodin po porodu, obsah aktivních látek je v takový okamžik přibližně čtvrtinový. Pro výrobce výhodné, uživatel je však právem zklamaný.
Chcete vědět více? Doporučujeme například tento článek:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/24183682
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zkuste kozí doplněk stravy se skvělými referencemi. Pro více informací navštivte náš facebook nebo www.bioalis.com
Add a comment...

Post has attachment
Rádi bychom zde tímto příběhem sdíleli obrovskou radost, kterou nám všem Kubík před Vánocemi dal. Děkujeme :)
"Touto cestou bychom chtěli poděkovat paní Alici Monhartové, která je pro nás človíčkem se srdíčkem na správném místě. Nebýt ji tak nevím jak by to vše dopadlo. V roce 2014 /4 nám těžce onkologicky onemocněl Kubíček, v té době mu bylo 9 let. Rok jsme se léčili a po 5 měsících se opět nemoc vrátila. Tudíž další léčba. Bohužel Kubík byl velmi vyčerpaný a tak nastaly veliké komplikace. Po každé chemoterapii jsme se museli vracet zpět do Motola. Bylo to hrozné, nedá se to ani popsat jak Kubíček trpěl. Po 5 měsících jsem narazila na Vaše stránky a spojila se s paní Alicí. Okamžitě odeslala balíček a my nasadili první tabletky těsně před chemoterapií. Během pár dní nastaly změny k lepšímu. Pro nás to byl a je stále velký zázrak. Od 5 chemoterapie jsme to zvládli doma a i sami lékaři se divili..... 18. 11. 2016 jsme dokapali poslední chemoterapii a 20. 12. byla velká kontrola, která dopadla na výbornou. Kubíček je ČISTÝ. Nedá se to ani popsat jakou radost cítíte, když Vám lékař sdělí, že Vaše dítko je čistě. Tekli nám slzy radostí. Bylo to, je to a stále bude nádherné. Na tyto slova nikdy nezapomeneme. Kdo čte tento příběh a je v situaci jako jsme byli my, nebojte se podat Vašemu dítku tento přípravek. Vím, že se bojíte a váháte. Věřte, že já to cítila stejně jako Vy teď. Bála jsem se, že mu tím ublížím. Nakonec jsme se rozhodli Bioalis nasadit a udělali jsme dobré rozhodnutí. Dnes lituji toho, že jsem tyto stránky nenašla dříve.
Všem mockrát děkujeme z celého srdce, hlavně paní Alici Monhartové.
Všem přejeme hodně sil.
S pozdravem Kubíček s rodinou... Žlutice"
PhotoPhotoPhoto
11.01.17
3 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Nabízíme tři velikosti balení. 90 kapslí pokryje minimální doporučenou denní dávku u dospělého na jeden měsíc. Velikost 180 naopak maximální (6 kapslí). Hledáte zlatou střední cestu? Zkuste Bioalis 120 kapslí. Chybu určitě neuděláte. Dvě ráno na lačko a dvě večer před spaním.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Rozhodli jsme se podpořit mladého a velmi nadějného cyklistu Matyáše Fialu. Jeho nejlepší dosavadní výsledky mluví za vše:
- Mistr ČR v cyklokrosu 2015
- Mistr ČR v dráhové cyklistice 2016
- vícemistr ČR v cyklokrosu a horských kolech 2016
- reprezentant ČR na Mistrovství Evropy 2016 v Grazu, Rakousko (3. místo družstva)
Jak také říká sama rodina, kolostrum je pro Matyáše nepostradatelné již třetí sezónu. Opět se tak potvrzuje, že kolostrum je pro sportovce (zejména ty vrcholové) velkým přínosem.
PhotoPhotoPhoto
06.01.17
3 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Navštivte náš nový web, který jsme právě dokončili. Máte zde nejen možnost rychlého nákupu, ale také poštovné zdarma a možnost založit si vlastní účet. S ním získáváte mnoho výhod, jako například možnost získat Bioalis 120 kapslí zdarma, předvyplněné formuláře a historii Vašich objednávek. Ale časem toho bude ještě více.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded