Profile cover photo
Profile photo
Pokrov Поклик крові (pokrov.world)
4 followers -
POKROV - Поклики крові!
POKROV - Поклики крові!

4 followers
About
Posts

Post has attachment
Взимку 2014-го разом з великою кількістю хороших людей я був на Майдані, адже влада і її міліція були антиукраїнські.

Навесні 2014-го разом з великою кількістю хороших людей я поїхав на Схід. Майдан лишився, але хороших людей на ньому вже не було. Бомжі на клумбах там саджали помідори. Антиукраїнська влада і її міліція розподілилися на дві частини. З першою – ми продовжували війну, але тепер вже на фронті. Друга – заявила, що вона більше не антиукраїнська.

#влада #поліція #протести

http://pokrov.world/archives/3054
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Менше ніж тиждень залишилось до загальних виборів в Італії. Але у країні ні дня не проходить без вуличних сутичок між ідеологічними опонентами та загонами поліції. Представники лівих сил все частіше проявляють політичний екстремізм, застосовуючи у своїх акціях не тільки бруківку і коктейлі Молотова, а холодну зброю.

В агонічному передчутті поразки на виборах через свою підтримку нелегальної міграції, антифашисти не цураються й терористичних методів боротьби.

#Італія

http://pokrov.world/archives/2984
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Депутати Калуської міської ради прийняли Звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради, РНБО щодо захисту інституції сім’ї в Україні. Про це повідомляють "Вікна".

Ініціював звернення голова фракції Народного Руху України у міській раді Олег Савка.

«У вигляді різних фінансових вливань, грантових заходів, нам накидається культурний марксизм або троцькізм, який ставить за мету знищення інституту сім’ї.

#лгбт #МолодийНароднийРух #НароднийРухУкраїни #ОлегСавка

http://pokrov.world/archives/2951
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Тут іспанець Хосе Антоніо Прімо де Рівери (1903-1936) поетично окреслив романтизм, який полюбляють кухонні ура-патріоти. Захоплюючись піснями і вишиванками, лиш поверхнево засвоюючи якісь гасла, вони забувають про боротьбу за панування нації на своїй землі, про обов'язок творення соборної і самостійної Вітчизни...

Автор був іспанським націонал-революціонером, вірним християнином, засновником і провідником партії Іспанська Фаланга (що згодом стала переможною силою Франциско Франко).

http://pokrov.world/archives/2924
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Рівно 25 років тому, 26 лютого 1993 року о 12:17 пролунав вибух у підземному гаражі Всесвітнього торгового центру у Нью Йорку. Це була перша атака на вежі-близнюки, забута в тіні жахливих майбутніх подій 11 вересня 2001 року.

Того дня, близько опівдня, жовтий фургон заїхав до підземного гаражу ВТЦ та припаркувався біля однієї з колон. Через 20 хвилин пролунав потужний вибух, що залишив по собі кратор діаметром 30 метрів.

#ВіталійНелепов #Наступнареспубліка #Тероризм

http://pokrov.world/archives/2920
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Популярна американська криптовалютна біржа Bittrex оновила умови обслуговування користувачів. Серед найбільш помітних змін  заборона торгівлі для осіб, які не досягли повноліття, а також припинення обслуговування резидентів країн, щодо яких США ввели санкції.

#криптовалюта #Санкції #США

http://pokrov.world/archives/2925
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ось Вам завершення славної роботи славного французького націоналіста і європейця. Початок читаймо за посиланням.

ПОКРОВПатріотизм і націоналізм: визначенням

З огляду на їхнє минуле та етимологію, на самий смисл, ці два слова мають зовсім різне значення.

#Монархізм #націоналізм #Роялізм #Франція #Французькийнаціоналізм

http://pokrov.world/archives/2901
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Гадаю, вже всі вставили хоч по 5 копійок в ситуацію з Трухановим, настав час і мені.
Я іноді знаходжу певні паралелі між Одесою та Еспанією останніх років перед громадянською війною. Більшість з вас знає ці події з совкових підручників історії, де злий фашист Франко знищив бідолашну республіку. Насправді ж все було по-іншому. Кращі діти Еспанії рятували свою націю і свою державу від комуністично-ліберального люджерства.

#Іспанія #МикитаНерез #Одеса #Труханов #ФрансискоФранко

http://pokrov.world/archives/2903
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Сьогодні у Церкви особливе свято. Часто в неділю ми згадуємо святих та мучеників, ще частіше – євангельські події. Сьогодні ж Церква святкує день торжества православ'я – перемоги Еклезії над єресями та тиском світської влади.
У цей день ми згадуємо історичну подію перемоги правдивої християнської віри над єрессю іконоборства, котра відбулася на Сьомому Вселенському Соборі 787 р. та була урочисто підтверджена на Помісному Константинопольському Соборі у 842 році.

#єресь #ІсусХристос #християнство

http://pokrov.world/archives/2897
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Єпископ Томас Дж. Папрокі з Спрингфілду, штат Іллінойс, заявив, що сенатор Дік Дурбін (D-IL) "співпрацює із злом" та зберігає "явний серйозний гріх" через його підтримку абортів і тому не може бути допущений до причастя, поки не покається.
Чотирнадцять католицьких сенаторів проголосували проти законопроекту, який би забороняв аборти, починаючи з 20 тижнів після запліднення. Серед них - сенатор Річард Дурбін, резиденція якого знаходиться в єпархії Спрингфілду в штаті Іллінойс.

#аборт #сенатор #США #церква

http://pokrov.world/archives/2890
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded