Profile cover photo
Profile photo
Favori Branda
1 follower
1 follower
About
Posts

ASMA GERME ÇADIR NEDİR?

Branda çeşitleri bulunan web sitemizde yer alan ürünlerden bir tanesi, asma germe çadır olmaktadır. Kullanımı kolay ve faydalı ürünler arasında yer alır. 1980 yılından bu yana, bu sektörde hizmet veren Favori Branda’dan temin edebileceğiniz bir üründür. Görselliği yüksek, dayanıklı ve zarafetli yapılı asma germe çadırlarımız bulunur. Bunların yanı sıra, tente alımı için tercih edebileceğiniz ideal bir web sitesi olmaktayız.

Asma germe çadır nedir dendiğinde, bir alanın üzerini kapatmak için kullanılan yan tarafları açık bırakan sistemdir, diyebilirsiniz. Trübün üstleri, restoranların dış ve iç kısımları, otopark alanları, amfitiyatrolar, yürüyüş yolları, AVM’lerin ara açık kapamaları, pazaryerleri, havuz kenarları ve site giriş kanopileri asma germe çadırların sık kullanıldığı yerlerdir. Güneşten koruyan dayanıklı sistemler olarak karşımıza çıkmaktadır. Ürünü site üzerinden akmak için sipariş formunu doldurmanız önem taşır. Uzun süre kullanabileceğiniz, dayanıklı yapıdaki bu ürünler, sizin için yurt dışından ithal edilir. İrtibat için gerekli olan bilgiler site üzerinde bulunur. İlgili durumlardan, bu iletişim adresleri ile bize ulaşmanız mümkün olur. www.favoribranda.com adresinden ulaşabileceğiniz web sitemiz, açık tasarımı ile anlayabileceğiniz şekilde hazırlanmıştır. Bu sayede site üzerinde aradığınız her şeyi bulmanız bir hayli kolay olur. Müşterilerine değer veren ve memnuniyetlerini baz alarak hizmet sunan sitemiz, kaliteli ürünler sunar. Sektördeki ilerleme ve yenilikler doğrultusunda, kendini ve ürünlerini yenileyen bir site olmaktayız. Her daim alanında en kaliteli ve en iyi ürünleri bulunduran bir web sitesi olarak hizmet vermekteyiz.

Asma germe çadır nasıl yapılır denildiğinde, ideal gölgelik olarak kullanıldığı söylenebilir. Yapımında ürünün kaliteli, modern ve hoş görünümlü olmasına dikkat edilir. Büyük alanlarda gerektiğinde kalıcı gerektiğinde ise geçici olarak kullanılabilir.

Biz Kimiz?
Favori Branda olarak branda sektöründe her zaman ilklere imza atıyoruz. Sizin talepleriniz doğrultusunda, vermiş olduğunuz ölçülerle istediğiniz modeli tasarlıyoruz. Sağlam, kaliteli ve Türkiye standartlarının üstünde işçilik ve piyasanın altında fiyatlarımızla siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.
Favori Branda, sektördeki yenilikleri takip ederek hergün kendini yenileyen ve en iyi hizmeti sizlere sunma gayretlerini sürdürmektedir. Türkiye'de branda denilince akla gelen ilk firma olan Favori Branda tasarımları, modelleri ve hizmet kalitesiyle sektöründe öncü olmayı, izlenen olmayı sürdürecektir. Bizler, çadır ve branda sektöründe kendisiyle yarışan bir kuruluş olmaktan gurur ve onur duyuyoruz. Müşterilerimizin hizmetin en iyisine layık oldukları ilkesi doğrultusunda, bulunduğumuz yeri bize layık gören müşterilerimizin bizi daha yukarılara çıkaracaklarından eminiz.

Post has attachment

Post has attachment
Photo
Wait while more posts are being loaded