Profile cover photo
Profile photo
MAR-FARM MAREK ŻYŁKA
About
Posts

Post has attachment
Warto nawiązać współpracę z firmą Mar-Farm. Doskonale znamy się na specyfice swojej pracy, mamy imponujące doświadczenie, a także sieć kontaktów. Jesteśmy pewni tego, że spełnimy Państwa oczekiwania, tak, jak usatysfakcjonowaliśmy innych hodowców drobiu. Na stronie internetowej: http://marfarm.net.pl/ zamieściliśmy więcej informacji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nie mają Państwo ani chęci, ani czasu na umycie kurnika przemysłowego? Dla nas to żaden problem, niech Państwo uwierzą! Wystarczy się z nami skontaktować, a chętnie ustalimy szczegóły współpracy. Na stronie internetowej: http://marfarm.net.pl/ zamieściliśmy więcej informacji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zaczynają Państwo swoją przygodę z hodowlą drobiu? Zatem przyda się nawiązanie współpracy z firmą, która zajmuje się załadunkiem, prawda? Serdecznie zapraszamy do współpracy. Na stronie internetowej: http://marfarm.net.pl/ znajdą Państwo więcej informacji o profilu naszej działalności.
Photo
Add a comment...

Załadunek drobiu? Muszą Państwo nam uwierzyć w to, że dla nas to pestka! A najlepiej jakby się Państwo sami o tym przekonali. Zachęcamy do nawiązania współpracy z firmą Mar-Farm. Jeśli mają Państwo pytania, pozostajemy do dyspozycji. Na stronie internetowej: http://marfarm.net.pl/ zamieściliśmy więcej informacji.
Add a comment...

Post has attachment
Od samego początku zajmujemy się wyspecjalizowanym transportem żywych zwierząt, w szczególności drobiu. Nasi kierowcy posiadają odpowiednie licencje na przewóz zwierząt. Jak wiadomo, same kursy nie wystarczają, dlatego też nasz personel jest odpowiednio przeszkolony pod kątem ekstremalnych warunków przewozu zwierząt. Na stronie internetowej: http://marfarm.net.pl/oferta/ znajdą Państwo więcej informacji o naszej ofercie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jesteśmy zaufanym partnerem dla każdego hodowcy! U nas niskie ceny idą w parze z najwyższą jakością! Zapraszamy do owocnej współpracy, a także do odwiedzenia naszej strony internetowej: http://marfarm.net.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dlaczego warto z nami współpracować? Otóż, wszystko, co oferujemy naszym Klientom, przebiega zgodnie z zachowaniem wszelkich norm higieny i bezpieczeństwa. Warto nam zaufać. Jesteśmy profesjonalistami na medal. Na stronie internetowej: http://marfarm.net.pl/oferta/ znajdą Państwo więcej informacji o naszej ofercie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dezynfekcja klatek? Warto dbać o czystość zwierząt hodowlanych, ponieważ czysta klatka równa się zdrowie drobiu. Gwarantujemy Państwu atrakcyjne ceny, a także najwyższą jakość świadczonych usług. Na stronie internetowej: http://marfarm.net.pl/oferta/ znajdą Państwo więcej informacji o naszej ofercie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Drodzy Klienci! Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia chcielibyśmy życzyć Państwu, by ten piękny czas upłynął w rodzinnej atmosferze, a także tego, aby przyniósł ze sobą same radosne chwile! Wesołych Świąt od firmy Mar-Farm! http://marfarm.net.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chcieliby Państwo skorzystać z naszego wsparcia przy załadunku drobiu? Jesteśmy zaszczyceni! Zachęcamy zatem do skontaktowania się z nami. Wystarczy, że Państwo zadzwonią, a ustalimy wszelkie szczegóły, takie jak datę i godzinę przyjazdu samochodu, czy też liczbę ptactwa do przewiezienia. Na stronie internetowej: http://marfarm.net.pl/oferta/ zamieściliśmy więcej informacji o ofercie.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded