Profile cover photo
Profile photo
Losmedicos.pl - Twój sklep medyczny
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
W ostatnim czasie udało nam się nawiązać współpracę z autoryzowanymi dystrybutorami marek Tommee Tippee, Maxcom oraz Beurer.
Efektem tej kooperacji jest powiększenie asortymentu w naszym sklepie o ponad 500 nowych produktów wysokiej jakości.
Cały czas staramy się poszerzać ofetę dostępnych artykułow, aby móc sprostać oczekiwanią naszych obecnych i przyszłych klientów.
Zapraszamy do zapoznania się z nowymi produktami na www.losmedicos.pl !!!
Add a comment...

Post has attachment
Jak powszechnie wiadomo nie ilość a jakość ma znaczenie 😃...dlatego dla zdrowia i smukłej sylwetki znaczenie ma nie tylko całkowita masa ciała, ale także jego % skład, przede wszystkim ilość tkanki tłuszczowej i mięśniowej.
Jeszcze do niedawna analizy składu ciała można było dokonać jedynie w gabinecie dietetyka lub klubie fitness, obecnie dzięki łazienkowym wagą diagnostycznym takich obliczeń można dokonać w domowym zaciszu. Na rynku dostępnych jest wiele wag z funkcją analizy składu ciała, jednak wyniki uzyskiwane przy użyciu większości z nich mogą być dalekie o rzeczywistości.
Rekomendujemy wagę Omron BF 511 - jedyny analizator składu ciała, który uzyskał kategorie "wyrobu medycznego" gwarantując kliniczną dokładność pomiarów.
Add a comment...

Post has attachment
Nie jesteś zadowolona ze swojego wyglądu? Szukasz sposobu na ukrycie kłopotliwych fałdek z okolic brzucha i bioder? Szorty wyszczuplające Rio Beauty Sauna Shorts są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie! Pozwól sobie na odrobinę relaksu, podczas gdy szorty dopasowane do Twojej sylwetki, pracują i spalają tkankę tłuszczową równocześnie modelując sylwetkę.
Zapraszamy do zapoznania się z pełną gamą produktów marki RIO BEAUTY.
Add a comment...

Post has attachment
Jesienne i zimowe miesiące sprzyjają osłabieniu naszego ogólnego samopoczucia, jedna z przyczyn takiego stanu rzeczy jest niedobór światła słonecznego. Jak sobie radzić z jesienną chandrą? My proponujemy terapie światłem dziennym, przy użyciu specjalnych lamp renomowanej firmy Beurer dostępnych w naszym sklepie.
Więcej szczegółów dotyczących światłoterapii w artykule.
Add a comment...

Post has attachment

Ze względu na zmienną aurę za naszymi oknami w tym roku wcześniej rozpoczynamy akcje STOP PRZEZIĘBIENIOM. Pamiętajmy, że za typowe jesienne infekcje odpowiada szeroka gama wirusów, trudno więc o jedno uniwersalne rozwiązanie w postaci "cudownego leku". Pozostaje nam jedynie walczyć z dokuczliwymi objawami przeziębienia i tu naszym sprzymierzeńcem jest NEBULIZACJA - nowoczesna metoda terapii inhalacyjnej (wziewnej) pozwalająca w szybkim czasie udrożnić zatkany nosa oraz zmniejszyć intensywność kaszlu. Inhalację solą fizjologiczną można przeprowadzać u dorosłych, dzieci (od pierwszych dni życia) oraz kobiet w ciąży.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded