Profile cover photo
Profile photo
Forum Ranczersów
40 followers -
Forum Ranczersów istnieje w sieci od maja 2006 roku.
Forum Ranczersów istnieje w sieci od maja 2006 roku.

40 followers
About
Forum's posts

Post has attachment
W poniedziałek 15 sierpnia 2016 w Jeruzalu odbył się Jarmark Folkowy. Polecamy bogatą galerię zdjęć z tego wydarzenia, którą opublikowało Gminne Centrum Kultury w Mrozach.

Post has attachment
W poniedziałek 15 sierpnia warto przyjechać do Jeruzala na Jarmark Folkowy. W tym roku program imprezy zapowiada się bardzo ciekawie: recital Piotra Pręgowskiego, koncert Sławomira oraz znane melodie w wykonaniu Artura Thomasa (fletnia Pana). Więcej szczegółów na stronie Organizatora: http://www.kulturalnemrozy.pl/node/jarmark-folkowy-w-wilkowyjach-edycja-2016 Polecamy!

Post has attachment
Długo wyczekiwany przez fanów 10 sezon serialu #Ranczo od września w telewizyjnej Jedynce. Czy to już ostatnia seria kultowej produkcji?

Post has attachment
W weekend 7 i 8 maja 2016 r. fani serialu “Ranczo” powinni odwiedzić Łódź. Dlaczego? Odbędzie się tam impreza z udziałem aktorów tego popularnego serialu Jedynki. W sobotę i niedzielę w Porcie Łódź przewidziano liczne atrakcje i spotkania z gwiazdami “Rancza”. Na patio pojawią się: Dorota Chotecka, Ewa Kuryło, Paweł Królikowski, Bogdan Kalus, Sylwester Maciejewski i Piotr Pręgowski. Znany jest już szczegółowy program imprezy: http://ranczo.org/post78823.html#p78823

Post has attachment
RUSZYŁA ŚWIĄTECZNA CHARYTATYWNA AUKCJA SERIALU "RANCZO" !!! ZAPRASZAMY DO LICYTACJI: http://charytatywni.allegro.pl/filmy?charityOrganizationPurposeId=1107

Post has attachment

Długo wyczekiwany 8 sezon "Rancza" na DVD wreszcie trafił do sprzedaży.

Post has attachment
Pierwsze trzy odcinki 9 sezonu "Rancza" przyciągnęły przed telewizory dużo więcej widzów niż przed rokiem (8 sezon). TVP1 zaciera ręce, a konkurencji ręce opadają.

Post has shared content
Kapitalna kolekcja karykatur bohaterów serialu #Ranczo . Polecamy obejrzeć.
Character Design - Caricatures - Ranczo 2
Drawing more caricatures for my TV assignment. More of my favorite Polish show Ranczo. This show doesn't care for cookie-cutter "hot" actors. REAL looking people! With character! I consider these drawings a break from real work, because they're too much fun...

Post has attachment
Razem z Mateuszem dziękujemy za dotychczasowe wsparcie projektu muzycznego zespołu Rusin & Trebuchet. Pomóżmy Im w zdobyciu drugiego progu, aby mogli wytłoczyć płyty, zrobić projekt okładki i skorzystać z lepszego sprzętu do nakręcenia teledysku.

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded