Profile cover photo
Profile photo
Blond Mama
38 followers -
Matka Polka Blogerka
Matka Polka Blogerka

38 followers
About
Communities and Collections
Posts

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Kocham jednak swoją świadomość. Kocham to, że nie muszę udawać, że kogoś lubię. Kocham to, że nie przejmuję się tym, że ktoś nie lubi mnie. Kocham tą wolność szczerości wypowiedzi. Kocham tą dojrzałość, która przychodzi do mnie z każdym dniem, parzy sobie herbatę w moim ulubionym kubku, sięga po książkę i zostaje.
http://blondmama.pl/2016/09/przejmuj-sie-pierdolami-dojrzalosc-cenie/

Post has attachment
Niepokoi Cię rozwój Twojego dziecka? Nie denerwuj się :) każde dziecko jest inne i każde inaczej się rozwija. Poczytaj o kamieniach milowych, a jeśli dalej masz jakieś obawy, skonsultuj się z lekarzem

Post has attachment
Zęby. Czy wszyscy w tym domu umyli już zęby? Anula znowu zjadła pastę i gryzie szczoteczkę.
Jeszcze makijaż. Przypadkowo wsadzasz sobie szczoteczkę od tuszu do oka. Piecze jak cholera. Łzy ciekną ciurkiem i rozmazują wszystko na Twoim policzku. I w dupie mają to, że kolejne cenne minuty uciekają. Niczym Andy z Szołszank.

Post has attachment
Wewnętrzny głos przy medytacjach (to te kilka minut kiedy karmię Anulę i ona w tym czasie nic nie mówi) podpowiadał mi, że to jeszcze nie czas. Zostałam więc w pidżamie na kolejne pół roku.
Rycząca trzydziestka doszła jednak do głosu. Prawdopodobnie zagryzła we mnie matkę polkę i powiedziała basta. Wystarczy dresów.
Wait while more posts are being loaded