Profile cover photo
Profile photo
Půjčovna obytných lodí
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Ředitelství vodních cest otevřelo 5.4.2013 do provozu plavební komoru v Hluboké nad Vltavou, a tak se splavnost horní Vltavy prodloužila z Českých Budějovic až k hrázi Hněvkovické přehrady. Nyní tak můžete plout z našeho kotviště na 214 ř.km až do znovu otevřené Lannovy loděnice na 239 ř.km v Českých Budějovicích.
Photo
Photo
2013-05-29
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
MISTRÁL - Tato kajutová loď je ideální pro 2–3 člennou posádku nebo rodinu s dětmi (2+2). K řízení této lodi není třeba žádných zkoušek ani průkazu VMP. Loď je vybavená 10 hp 4-taktním motorem. V lodi je standartní vybavení: Nádrž na užitkovou vodu 100 l, zásuvka 12V, chemické WC, lednička, rádio, lihový vařič, základní vybavení kuchyně, lékárnička, záchranné vesty, pádlo, háček, lana, kanystr na palivo, lodní příručka a mapy.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
15 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Hausbót Tulák - ( pro 2 až 6 osob) ideální pro vícečlenou rodinu s dětmi nebo pro rybáře. K řízení této lodi není třeba žádných zkoušek ani průkazu VMP. Na hausbót je možné zavěsit jízdní kola, můžete tak využít cyklostezku z Purkarce do Českých Budějovic.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
11 Photos - View album
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded