Profile cover photo
Profile photo
QUADRIO
9 followers -
QUADRIO. Unikátní projekt v samém centru Prahy přímo na metru Národní třída. Prvotřídní kanceláře, nákupní galerie, luxusní byty, 250 parkovacích míst.
QUADRIO. Unikátní projekt v samém centru Prahy přímo na metru Národní třída. Prvotřídní kanceláře, nákupní galerie, luxusní byty, 250 parkovacích míst.

9 followers
About
QUADRIO's posts

Post has attachment
Velkolepá oslava v předvečer slavnostního otevření obchodního centra Quadrio, které proběhlo 31.10.2014. U této příležitosti byla také odhalena socha Franze Kafky od známého umělce Davida Černého. 

Post has attachment
QUADRIO OSLAVILO KOLAUDACI SLAVNOSTNÍM SÁZENÍM STROMŮ
Ředitel developmentu CPI Property Group Igor Klajmon společně se starostou MČ Praha 1 Oldřichem Lomeckým a náměstkem primátora hl.m. Prahy Jiřím Nouzou symbolicky zahájili sázení stromů na náměstí před budovou Quadrio na Národní třídě. „Projekt Quadrio se v této části historického centra Prahy 1 významným způsobem podílí na vytváření nového veřejného prostoru. Vzniklé náměstí se zelení, lavičkami a zahradními terasami naváže na systém našich městských pěších zón,“ řekl starosta Prahy 1 Oldřich Lomecký při vysazení prvního z celkového počtu 19 stromů. „Nejen každý strom, ale každý kousek zeleně má pro zastavěné centrum Prahy velkou cenu. Přidává-li projekt ještě zajímavé řešení veřejného prostoru, vznikne, doufám, místo, které si Pražané i návštěvníci metropole brzy oblíbí,“ řekl náměstek primátora Jiří Nouza. K slavnostnímu aktu došlo jen pár dní poté, co byl objekt úspěšně zkolaudován. „Pro úplné dokončení retailové části zbývají již jen úpravy interiérů dle požadavků budoucích nájemců. Obchodní pasáž Quadrio otevře své brány prvním návštěvníkům v pátek 31. října 2014,“ prozradil termín otevření ředitel developmentu CPI Property Group Igor Klajmon.
Multifunkční komplex Quadrio obohatí centrum pražské metropole o nabídku špičkových kanceláří, luxusní byty a nákupní galerii se zázemím pro odpočinek a volný čas. Přímo do obchodní pasáže vyústí nový vestibul frekventované stanice metra Národní třída. Quadrio nabídne rezidentům a nájemcům podzemní parkování s kapacitou 250 aut a vjezdem z ulice Vladislavova. Nákupní galerie zaujímá dvě podzemní a dvě nadzemní podlaží s obchody o celkové ploše 8 500 m2. V dalších nadzemních podlažích vyrůstají špičkové kanceláře o celkové ploše 16 400 m2, kde budoucí nájemci získají především vysoký komfort, moderní design, nadstandardní kvalitu služeb i atraktivní polohu přímo v srdci metropole a na centrálním dopravním uzlu. Na střeše nejvyššího osmého podlaží vznikne prostorná terasa s fantastickým výhledem na celou Prahu. Projekt počítá i s luxusním bydlením v samostatně stojícím bytovém domě splňujícím požadavky současného životního stylu evropských velkoměst. Rezidence moderního bydlení, stejně jako celý komplex Quadrio, přináší výjimečnou architekturu do jedinečné lokality historického centra Prahy. Investorem administrativně-obchodního centra na prestižní adrese s vynikající dopravní i pěší dostupností je realitní skupina CPI Property Group většinového vlastníka Radovana Vítka.
PhotoPhotoPhotoPhoto
2014-10-02
4 Photos - View album

Post has attachment
Na tiskové konferenci při příležitosti dosažení nejvyššího bodu stavby -"Topping out ceremony" dne 10.3.2014 jsme představili naše zbrusu nové video. Podívejte se také!

Post has attachment
Jak se vám líbí naše video na led TV na rušné Wilsonově ulici v Praze? Zajímá vás více informací o kancelářích v opravdovém centru Prahy? Navštivte www.quadrio.cz .

Post has attachment
Prohlédněte si, jak bude vypadat multifunkční projekt Quadrio. 
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2014-03-01
7 Photos - View album

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Photo
Wait while more posts are being loaded