Profile cover photo
Profile photo
Jarosław Manastyrski
9 followers -
optymista, radosny choć czasem zestresowany
optymista, radosny choć czasem zestresowany

9 followers
About
Communities and Collections
Posts

Post has attachment
Dokumentacja
Dnia 21 kwietnia nasz detektyw Jarosław Manastyrski prowadził szkolenie  z prawidłowego obiegu dokumentów w agencji detektywistycznej dla + Polskie Stowarzyszenie Licencjonowanych Detektywów Wymienialiśmy również doświadczenia jak należycie i właściwie powi...
Dokumentacja
Dokumentacja
prywatnydetektyw-24.blogspot.com
Add a comment...

Post has attachment
Jak sprawdzić majątek?
USTALENIE MAJĄTKU Ten rodzaj usługi kierowany jest przede wszystkim do osób, które są w trakcie spraw alimentacyjnych. Pomożemy Państwu ustalić wszelkie zatajone źródła dochodów bądź majątek, o którym osoba „zapomniała” wspomnieć w toku sprawy. Sprawdzimy s...
Add a comment...

Post has attachment
"Nie wszystko zostało zapomniane" Wendy Walker
Młoda dziewczyna w małym miasteczku zostaje brutalnie zgwałcona i pobita. Kilka godzin po tej zbrodni otrzymuje lek, który ma wymazać jej pamięć. Niestety trauma pozostaje i ujawnia się w negatywnych emocjach. Do tego jej rodzice mają zupełnie odmienny pogląd na tą sprawę.
Polecam
Photo

Post has attachment
"Oto jestem" Jonathan Safran Foer
Małżeństwo staje w obliczu kryzysu kiedy to Julia odkrywa sms-y w telefonie męża do innej kobiety. Dochodzą do tego problemy z trójką synów, przyjeżdża rodzina...
Autor przedstawia współczesną rodzinę, rozkłada ją na czynniki pierwsze. Czy aby na pewno wiemy jakie są nasze priorytety? W co wierzymy? Co jest dla nas najważniejsze?
Polecam
Photo

Post has attachment
Może tym razem thriller psychologiczny.
"Najpierw mnie pocałuj" Lottie Moggach
Leila jest młodą i inteligentną kobietą lecz wyobcowaną. Kiedy jej matka umiera, nie ma już nikogo bliskiego. Odnajduje się w świecie Internetu. Tam jest inna, tam zaczyna być jej prawdziwy świat, tam komuś imponuje. Przeczytajcie, oceńcie.
Photo

Post has attachment
Biblioteka Narodowa ogłosiła raport o poziomie czytelnictwa w Polsce w 2016 roku. 37% Polaków przeczytało co najmniej 1 książkę w roku poprzednim. Gdzie jest reszta??? Jeśli macie ochotę zapoznać się z innymi statystykami dołączam link:

Post has attachment
Federico Mastrogiovanni "Żywi czy martwi?"
Książka przedstawia efekty dziennikarstwa śledczego o zaginięciach w Meksyku. Ponad dwadzieścia tysięcy ludzi uznaje się tu za zaginionych. Nie wiadomo czy są żywi czy martwi. Poznajemy historię rodzin, które nadal szukają członków swojej rodziny a także pojedyncze przypadki osób, które zostały odnalezione.
Co ciekawe, autor przedstawia sylwetkę Hitlera, który w czasie II wojny światowej przymusowym zaginięciem pozbywał się niewygodnych osób. Czy w Meksyku stosowana jest właśnie ta metoda?
Photo

Post has attachment
Grzegorz Kalinowski jest autorem serii "Śmierć frajerom".
Każda książka z tego cyklu przedstawia świat gangsterów, kradzieży, wątki polityczne a także niektóre szczegóły historyczne. Wciągające i nie sposób się od tej serii oderwać.
PhotoPhotoPhoto
06.03.2017
3 Photos - View album

Post has attachment
"Zabij mnie znów" Rachel Abbott
Maggie wraca do domu i zastaje pozostawione bez opieki dzieci. Mąż znika, nie ma z nim kontaktu, nie odzywa się.
Po tych wydarzeniach Maggie dowiaduje się, że zostaje zamordowana kobieta bardzo do niej podobna. Powoli okazuje się. że całe jej życie jest kłamstwem.
Photo

Post has attachment
"Osiedle marzeń" Wojciech Chmielarz

Książka przedstawia życie na pięknym osiedlu w Warszawie. Niestety któregoś dnia ochroniarz znajduje tam zwłoki studentki. Losy mieszkańców od tego wydarzenia komplikują się. A mieszkanie w małym raju na ziemi zmienia się w piekło.
Polecam
Photo
Wait while more posts are being loaded