Profile cover photo
Profile photo
Remodern. Zięba A.
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
W zakres naszej oferty wchodzą także mini sauny z cedru syberyjskiego. Sauny budujemy przy współpracy z firmą E.D.D. Korzystanie z mini sauny to same plusy: wzmacnia organizm, leczy choroby skóry, przywraca zdrowy sen i nie tylko. Wię1)cej informacji zamieściliśmy na naszej stronie internetowej - http://remodern.eu/mini-sauny-z-cedru-syberyjskiego.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług wykończeniowych. Wykonujemy m.in. malowanie powierzchni zewnętrznych i wewnętrznych, gipsowanie ścian oraz układanie paneli podłogowych. Oferujemy także profesjonalny montaż drzwi i okien oraz inne prace wykończeniowe. Zapraszamy - http://remodern.eu/wykonczenia-wnetrz.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Interesują Cię ekologiczne domki letniskowe? Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą! Specjalizujemy się w budowie drewnianych domów. Do tego celu wykorzystujemy naturalne materiały, które nie szkodzą człowiekowi. Podczas budowy używamy m.in. drewna, wapna, gliny, paździerzy konopnych, perlitu, trzciny oraz piaskowca. Zachęcamy do kontaktu - http://remodern.eu/index.html#kontakt.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Specjalizujemy się m.in. w wykończeniach wnętrz. Sprawimy, że Twoje mieszkanie będzie wyglądać wyjątkowo. W ramach naszych usług podejmujemy się montowania ścianek działowych gips-karton, tapetowania i gipsowania ścian. Poza tym układamy panele podłogowe, montujemy drzwi i okna, itp. Zachęcamy do współpracy - http://remodern.eu/wykonczenia-wnetrz.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W zakres naszych usług wchodzi także malowanie murali na ścianach. Murale będą stanowić wspaniały i unikatowy element dekoracyjny. Sprawdzą się zarówno w restauracji i firmie, jak i w domowym wnętrzu. Istnieje możliwość zabezpieczenia muralu bezbarwnym lakierem. Polecamy - http://remodern.eu/murale-i-obrazy.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przez wieki nasi przodkowie budowali schronienia z materiałów, które znajdowali w swoim otoczeniu w dużej obfitości. Ziemia i glina w połączeniu z kamieniem czy drewnem były na wszystkich kontynentach podstawowym materiałem budowlanym dla zajmujących się rolnictwem, pierwszych ludów osiadłych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://remodern.eu/biobudownictwo--ekologiczne-domy.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Domy ekologiczne naturalnie „oddychają” i nie ma konieczności montowania kosztownych systemów wymuszających wentylację, wystarczy grawitacyjna. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://remodern.eu/biobudownictwo--ekologiczne-domy.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Za pomocą feng shui możemy oddziaływać na wszystkie sfery naszego życia: miłość, zdrowie, harmonię, powodzenie. Podczas aranżacji z wykorzystaniem feng shui w domu przede wszystkim obowiązuje zasada "Niepopsutego nie naprawiaj". Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://remodern.eu/biobudownictwo--ekologiczne-domy.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Domy ze słomy budowano od wieków. Dziś wracają do łask. Nic w tym dziwnego, bowiem sprasowana słoma cechuje się doskonałymi właściwościami termoizolacyjnymi. Przy odpowiednim detalowaniu możliwe jest budowanie domów o niezwykle niskim zapotrzebowaniu na energię cieplną. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://remodern.eu/#oferta.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Produkt nazywany betonem konopnym został na nowo odkryty we wczesnych latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku i stanowi kombinację wymieszania wapna z paździerzem konopnym. Te dwa materiały są mieszane mechanicznie lub ręcznie z wodą na miejscu budowy, a następnie mieszanką wypełnia się szalunki na ścianach o konstrukcji drewnianej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://remodern.eu/#oferta.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded