Profile cover photo
Profile photo
Unimetal Recycling
2 followers -
Od kilkunastu lat zajmujemy się skupem i przetwórstwem katalizatorów samochodowych na rynkach światowych, w tym także w Polsce.
Od kilkunastu lat zajmujemy się skupem i przetwórstwem katalizatorów samochodowych na rynkach światowych, w tym także w Polsce.

2 followers
About
Posts

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy na nową stronę na Facebooku - wszystkie niezbędne informacje dla przedsiębiorców korzystających ze środowiska oraz tych, którzy chcą dbać o ekologię.

https://www.facebook.com/OchronaSrodowiskaUnimetalRecycling/?modal=admin_todo_tour

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chcielibyśmy z dumą poinformować Was, że w dniu 22 maja 2018 r., zostaliśmy przyjęci w poczet członków Stowarzyszenia FORS, czyli Stowarzyszenia Forum Recyklingu Samochodów.

Jest to ogólnopolska organizacja, która działa na rzecz rozwoju recyklingu samochodów w naszym kraju. Nadrzędną misją Stowarzyszenia jest promocja ekologicznego sposobu postępowania z samochodami oraz częściami eksploatacyjnymi, tak aby zmniejszyć ich negatywny wpływ na środowisko naturalne.

Jako Firma, która zajmuje się recyklingiem katalizatorów samochodowych, pragniemy włączyć się w ich działania proekologiczne, współuczestnicząc w działalności informacyjnej Stowarzyszenia, promując najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne w dziedzinie recyklingu i gospodarowania odpadami oraz inicjować i opiniować akty prawne.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Mamy przyjemność zaprezentować Wam artykuł pt. "Nie damy ginąć platynie", który ukazał się w Przeglądzie Technicznym - gazecie inżynierskiej, wydawanej od 1866 roku.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Największy zysk ze sprzedaży katalizatorów - tylko u nas !
Photo
Add a comment...

Post has attachment

#PolskieCentrumRecyklinguKatalizatorów w najnowszym wydaniu miesięcznika Energia i Recykling 🔍

Tematem aktualnego wydania jest Gospodarka Obiegu Zamkniętego - idea, którą realizujemy poprzez odzysk metali szlachetnych z katalizatorów i którą chcemy promować poprzez nasze działania ☺️

#EnergiaiRecykling #GOZ #CircularEconomy #Abrys #RecyklingKatalizatorów
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wkrótce odbędzie się kolejna edycja targów ITM Polska na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Celem Targów jest scalenie osiągnięć nauki, innowacyjnych technologii i biznesu w kontekście wielu różnych gałęzi gospodarki, z których jedną jest właśnie recykling. W spotkaniu weźmie udział 18 tysięcy specjalistów z różnych dziedzin.

Dodatkowo, w pierwszym dniu trwania Targów, będzie miało miejsce XV Forum Inżynierskie zorganizowane Federację Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych Naczelną Organizację Techniczną. Tematem Forum będzie Technika w Recyklingu, a kluczowym zagadnieniem będzie Gospodarka o Obiegu Zamkniętym, która stanowi ostatnimi czasy priorytet polityki gospodarczej Komisji Europejskiej.

Podczas wydarzeń #UnimetalRecycling zaprezentuje swoją ofertę oraz misje organizacji, czyli odzyskanie jak największej ilości metali szlachetnych z grupy platynowców (Platyny, Palladu oraz Rodu) do ponownego zastosowania w tak ważnych dla człowieka obszarach jak medycyna, motoryzacja czy przemysł paliwowy.

Wydarzenia odbędą się w dniach 5-8 czerwca w Poznaniu.
Koniecznie obserwujcie nasz fanpage ! Będziemy relacjonować to wydarzenie.

#PolskieCentrumRecyklinguKatalizatorów #Recyklingkatalizatorów #Odzyskmetaliszlachetnych #ITMPolska #TargiPoznańskie #GOZ #Gospodarkaoobieguzamkniętym

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Skup i recykling katalizatorów z samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów, maszyn rolniczych, górniczych, drogowych i przemysłowych. Ekspresowa wycena, płatność gotówką w tym samym dniu, legalność transakcji i najważwniejsze - najlepsze ceny na rynku !

Sprzedaj katalizator u nas i zyskaj nawet 30% więcej.
Add a comment...

Post has attachment
Wczoraj uczestniczyliśmy w obchodach Światowego Dnia Ziemi 🌏 organizowanych przez Park Linowy "Skrzatolandia" w Bolęcinie. Intencją wydarzenia było kształtowanie wśród najmłodszych proekologicznych postaw, zachęcenie ich do troski o środowisko naturalne i kreatywne przekazanie wiedzy z zakresu ekologii.

Unimetal przygotował dla dzieci edukacyjny konkurs składający się z trzech rund. Pierwsza polegała na przyporządkowaniu różnych przedmiotów do odpowiednich pojemników na śmieci, dzięki czemu dzieci w przyjazny sposób dowiedziały się jak samodzielnie dokonywać segregacji odpadów. Druga runda to krótki quiz z wiedzy ekologicznej. Pytania okazały się dla dzieci bajecznie proste z czego jesteśmy niezmiernie zadowoleni☺️Ostatnie zadanie wymagało od dzieci sprawności fizycznej i szybkości. Dzieci podzielone były na dwie drużyny, a ich zadaniem było jak najszybsze podlanie kwiatka za pomocą małego pojemniczka, którym wybierały wodę z miski. Wyścig zorganizowany był w formie sztafety z pomiarem czasu.

Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały od nas słodkie upominki oraz dyplomy "Przyjaciela Przyrody". Jesteśmy pod wrażeniem wiedzy ekologicznej dzieci i ich zaangażowania.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
30.04.2018
33 Photos - View album
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded