Profile cover photo
Profile photo
MMPrumyslovespetrum
About
Posts

Post has attachment
Do Vilémova se opět po roce sjeli manažeři a podnikatelé prakticky ze všech koutů republiky, aby věnovali čas a energii mladým lidem, kteří se v blízké době chystají opustit dětský domov. Připravit je na reálný život a podpořit v nich podnikatelského ducha, to je cíl dalšího ročníku Letního podnikatelského kempu pro mladé, který na konci července 2017 pořádala Nadace ZET profesora Milana Zeleného ve spolupráci s Českou manažerskou asociací a Yourchance.

Post has attachment
Opět po dvou letech se v Pekingu konal jeden z největších světových veletrhů obráběcích, tvářecích strojů a technologií CIMT, který lze velikostně přirovnat k hannoverskému EMO a zdaleka pak rozlohou a počtem návštěvníku předčí tokijský Jimtof a chicágský IMTS. Celá světová liga (i ti, kteří na EMO např. nevystavují) se zde prezentují po boku domácích producentů oboru obráběcí stroje, nástroje a příslušenství. Letos se termín konání kryl s velikonočním týdnem a křesťanský svět musel tento fakt přijmout.

Post has attachment
V Pekingu se v polovině dubna 2017 konal jeden z největších světových veletrhů obráběcích, tvářecích strojů a technologií CIMT 2017.

Post has attachment
MM Průmyslové spektrum ve svém seriálu oslovuje top manažery a hledá u nich tajemství jejich úspěchu, jež by mohlo být inspirací pro ty, kteří se na podobnou dráhu vydávají či již po ní jdou. Strategie prvního kroku často bývá přelomová – iniciuje další, následující kroky. Rozhoduje a ovlivňuje činy budoucí a v žádném případě ji nelze podcenit.
Dnešní zastavení jsme realizovali ve Varnsdorfu u generálního ředitele společnosti TOS Varnsdorf ing. Jana Rýdla ml. MBA. Načerpejme ze získaných zkušeností, inspirujme se jeho názory.

Post has attachment
MM Průmyslové spektrum ve svém seriálu oslovuje top manažery a hledá u nich tajemství jejich úspěchu, jež by mohlo být inspirací pro ty, kteří se na podobnou dráhu vydávají či již po ní jdou.

Post has attachment
Fórum strategického manažera v deseti zastaveních: Luboš Malý, Brück AM

Post has attachment

Post has attachment
Nový systém Smooth firmy Mazak

Post has attachment
China International Machine Tool Show CIMT 2015

Post has attachment
European Parts Center Yamazaki Mazak v Belgii
Wait while more posts are being loaded