Profile cover photo
Profile photo
MIX HER
24 followers -
Online hry, MMORPG, MMO, MOBA, FPS a browser hry
Online hry, MMORPG, MMO, MOBA, FPS a browser hry

24 followers
About
Posts

Post has attachment
Máte rádi farmářské hry? Pokud ano, tak by jste rozhodně měli vyzkoušel online hru s názvem My Little Farmies, neboli v českém překladu Moje malé farmy. Hra je velmi dobře propracovaná a nabízí mnoho úrovní pro každého hráče. Hra nikdy neomrzí a můžete nad ní strávit hodiny a hodiny skvělé zábavy. Registrace i samotná hra je zcela zdarma! #MyLittleFarmies  vyvíjí +My Little Farmies ...
Add a comment...

Post has attachment
Máte rádi vlaky, vláčky a lokomotivy? Pak rozhodně vyzkoušejte nejoblíbenější online hru s vlaky a lokomotivami, která se jmenuje Rail National. Jedná se o velmi populární online vlakovou strategii, kterou vyvíjí stejní lidé, kteří světu představili hru Travian a to je už tedy pořádná záruka, že i Rail Nation bude stát za to alespoň hru minimálně vyzkoušet. Pokud by jste si nevěděli rady, tak si nezapomeňte přečíst náš dnešní článek, kde naleznete také návod na hru.
#RailNation   #OnlineHry   #Vlaky   #Lokomotivy   #Vlacky  
Add a comment...

Post has attachment
Anno Online je poměrně velmi dobře propracovaná online budovatelská strategie, která mimo jiné nabízí také námořní bitvy ve středověkém nádechu. V této online hře můžete bojovat proti desítkám tisíc hráčů z celého světa, proto se jedná o typ online hry, která Vás rozhodně neomrzí po deseti minutách samotného hraní. Hra +Anno Online je lokalizována samozřejmě i do českého jazyka, takže k jejímu hraní nepotřebujete ani malý základ angličtiny.

Více o hře se dozvíte v našem dnešním článku. #AnnoOnline  
Add a comment...

Post has attachment
Strategická hra Travian je snad nejznámější online strategií v ČR. Hru vydává +Travian Browsergame a musíme uznat, že se jim opravdu hodně povedla. O tom, že je hra velmi zdařilá svědčí naprosto perfektně zpracované detaily i samotný multiplayerový režim, ve kterém můžete hrát proti tisícům ostatních hráčů jak z České republiky, tak také ze zahraničí. Hru doporučujeme určitě vyzkoušet. Více se dozvíte v našem článku, včetně možnosti přímého vstupu do hry.

#Travian   #BrowserGame  
Add a comment...

Post has attachment
Online hra GoodGame Empire od +Goodgame Studios se stala v České republice velmi oblíbenou a nemalou zásluhu si na tom odnáší, také reklamní propagace hry na TV Prima Cool a ostatních českých televizních stanicích. Jedná se o online budovatelskou strategii s velmi propracovanými detaily. Tuto hru Vám doporučujeme minimálně alespoň vyzkoušet a otestovat si, co vše Vás na ní může zaujmout. Naše redakce tuto hru doporučuje na celé čáře!

Hezkou zábavu!
#goodgameempire   #goodgamestudio  
Add a comment...

Post has attachment
Hra The Settlers Online je velmi oblíbená online budovatelská strategie, která je velmi zajímavou alternativou k samotné hře The Settlers. Obrovskou výhodou The Settlers Online je, že ji můžete hrát online přímo v prohlížeči bez instalace, kdežto původní desktopovou verzi na PC můžete hrát pouze na počítači s instalovanou hrou. Doporučujeme Vám tuto hru minimálně alespoň vyzkoušet, je zcela zdarma a hrát můžete okamžitě, stačí zadat přezdívku a hrajete :)

Příjemnou herní zábavu! #TheSettlersOnline   #Settlers  
Add a comment...

Post has attachment
Strategické hry se z pohledu online her řadí mezi top nejvyhledávanější žánr online her, jelikož je u těchto her většinou velmi jednoduchá registrace a hráč si většinou nemusí stahovat žádné soubory do PC, nebo instalovat jiné doplňky do prohlížeče. Na našem webu si můžete zahrát ty nejznámější a nejhranější MMO strategie na světě.

Přejeme příjemnou herní zábavu :) #strategie   #mmo   #browsergames
Add a comment...

Post has attachment
Na webových stránkách MixHer.cz najdete ty nejhranější a nejoblíbenější hry na světě z žánrů jako jsou především MMORPG hry, MMO hry a také MOBA hry. Browser hry, neboli také webové hry jsou zde také, jednoduše řečeno o zábavu je u nás postaráno. Mezi zahrnuté žánry nabízených hr jsou také i oblíbené FPS hry.

Více informací a seznam konkrétních her naleznete na našem webu, přejeme příjemnou zábavu! #MMORPG   #mmorpggames   #mmo   #moba   #FPS   #browsergame   #hry  
MixHer
MixHer
mixher.cz
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded