Profile cover photo
Profile photo
Aquadem Polska Sp. z o.o. Cięcie strumieniem wody
About
Posts

Post has attachment
Wodą można ciąć naprawdę wiele materiałów i właśnie to wyróżnia tę metodę spośród innych. Cięciu można poddawać przedmioty z gumy, materiałów termoizolacyjnych, ale też del mat, mikanit, szkło, ceramikę, etc. Dzięki cięciu wodą, a nie gorącym ostrzem cięty materiał nie zmienia swoich właściwości. http://aquadem.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli jesteście Państwo zainteresowani usługą cięcia wodą, którą oferuje nasza firma AQUAdem prosimy, abyście przesłali nam zapytanie drogą e-mail (info@aquadem.pl) lub odwiedzili nas osobiście (Katowice, ul. Józefińska 5, wjazd od ul. Energetyków) podając rodzaj materiału, który będziemy ciąć oraz jego pochodzenie. Stworzenie oferty ułatwi nam dosłanie przez Państwa rysunku oraz podanie numeru telefonu kontaktowego. Szczegóły znajdziecie Państwo tutaj http://aquadem.pl/usluga-zamawianie/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W tej zakładce na naszej stronie http://aquadem.pl/istotne-wiadomosci-dla-zamawiajacych/ znajdziecie Państwo krótki „niezbędnik” dotyczący składania u nas zamówień. Przez wzgląd na szacunek do Klienta nie przekazujemy ustnie danych dotyczących wyceny usługi cięcia, a jedynie drogą pisemną. Po więcej informacji zapraszamy na załączony powyżej link.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza spółka AQUAdem wykonuje cięcia tylko na nowoczesnym sprzęcie. Używamy do tej usługi ploterów firmy Water Jet Sweden. Jednym z nich jest PLOTER NCG 3060 D BEV z 2017 roku, wyposażony w dwie głowice tnące, w tym jedną super nowoczesną 3D BEVELJET. Więcej o naszych urządzeniach przeczytacie Państwo na http://aquadem.pl/usluga-zamawianie/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jakie materiały można pociąć strumieniem wody? Niemal wszystkie! Wykonujemy usługi przecinania wodą materiałów kruchych, marmuru, gresu, granitu, płytek ceramicznych, gresowych, szkła oraz innych, podobnych. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na naszą stronę w celu poznania naszej oferty http://aquadem.pl/istotne-wiadomosci-dla-zamawiajacych/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Obróbka cięcia wodą rozwinęła się w latach 60-tych i… wymyślona została ze względu na zapotrzebowanie NASA (!) do budowy promów kosmicznych. Spodziewaliście się Państwo, że technologia, którą polecamy, ma aż tak wyjątkową historię? To, że wykorzystuje ją NASA świadczy o jej perfekcyjności! Zapraszamy do współpracy http://aquadem.pl/istotne-wiadomosci-dla-zamawiajacych/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kto by przypuszczał, że nawet stal może poddać się wodzie... Gdybyśmy grali tymi materiałami w zabawie „kamień, nożyce, papier” , woda na pewno byłaby pokonana przez stal, a w naszym przypadku jest zupełnie odwrotnie ;) To my pokonujemy różne tworzywa za pomocą wody! Odwiedźcie nas Państwo na www.aquadem.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Obróbka, którą polecamy, różni się od innych nie tylko tym, że do cięcia używamy wody. Metoda ta jest niezwykle precyzyjna! Co więcej? Pokona nawet bardzo grube materiały, z którymi laser czy nawet plazma sobie nie poradzą :) Zapraszamy Państwa do kontaktu poprzez www.aquadem.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ogromną zaletą cięcia wodą jest brak jakiegokolwiek oddziaływania cieplnego na przecinany materiał. Dzięki temu surowiec, który obrabiamy, nie jest narażony na uszkodzenia mechaniczne, jak np. rysy czy mikropęknięcia. Polecamy więc tę metodę i zapraszamy na www.aquadem.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zobaczyliście Państwo hasło „cięcie wodą” i zastanawiacie się o co chodzi? Już spieszymy z odpowiedzią. Do takiego cięcia (różnych materiałów) wykorzystujemy strumień wody o ekstremalnie (!) wysokim ciśnieniu. Jeśli materiał jest miękki, wystarczy sama woda, jeśli nieco grubszy, to dodajemy do wody nieco środka ściernego. Zapraszamy Państwa na stronę www.aquadem.pl.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded