Profile cover photo
Profile photo
Serj Berezin
68 followers -
диакон лютеранской церкви
диакон лютеранской церкви

68 followers
About
Posts

Post has attachment
Бо Господь не полишить народу Свого ради Свого великого Ймення, бо зволив Господь зробити вас народом Своїм. Також я, не дай мені, Боже, грішити проти Господа, щоб перестав я молитися за вас! І я буду наставляти вас на дорогу добру та просту. Тільки бійтеся Господа, і служіть Йому правдиво всім вашим серцем, бо ви бачили, які великі діла вчинив Він із вами!
1-а Самуїлова 12:22‭-‬24 UBIO
https://bible.com/bible/186/1sa.12.22-24.UBIO
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Покрова твоя Бог Предвічний і ти в вічних раменах Його. І вигнав Він ворога перед тобою, і сказав: Повинищуй його!
Повторення Закону 33:27 UBIO
https://bible.com/bible/186/deu.33.27.UBIO
Photo
Add a comment...

Post has attachment
(32-25) І зостався Яків сам. І боровся з ним якийсь Муж, аж поки не зійшла досвітня зоря. (32-26) І Він побачив, що не подужає його, і доторкнувся до суглобу стегна його. І звихнувся суглоб стегна Якова, як він боровся з Ним. (32-27) І промовив: Пусти Мене, бо зійшла досвітня зоря. А той відказав: Не пущу Тебе, коли не поблагословиш мене. (32-28) І промовив до нього: Як твоє ймення? Той відказав: Яків. (32-29) І сказав: Не Яків буде називатися вже ймення твоє, але Ізраїль, бо ти боровся з Богом та з людьми, і подужав. (32-30) І запитав Яків і сказав: Скажи ж Ім'я Своє. А Той відказав: Пощо питаєш про Ймення Моє? І Він поблагословив його там. (32-31) І назвав Яків ім'я того місця: Пенуїл, бо бачив був Бога лицем у лице, та збереглася душа моя. (32-32) І засвітило йому сонце, коли він перейшов Пенуїл. І він кульгав на своє стегно.
Буття 32:24‭-‬31 UBIO
https://bible.com/bible/186/gen.32.24-31.UBIO
Photo
Add a comment...

Post has attachment
І склав Яків обітницю, говорячи: Коли Бог буде зо мною, і буде мене пильнувати на цій дорозі, якою ходжу, і дасть мені хліба їсти та одежу вдягнутись, і я з миром вернуся до дому батька свого, то Господь буде мені Богом, і цей камінь, що я поставив за пам'ятника, буде домом Божим. І зо всього, що даси Ти мені, я, щодо десятини, дам десятину Тобі!
Буття 28:20‭-‬22 UBIO
https://bible.com/bible/186/gen.28.20-22.UBIO
Photo
Add a comment...

Post has attachment
І натрапив він був на одне місце, і ночував там, бо сонце зайшло було. І взяв він з каміння того місця, і поклав собі в голови. І він ліг на тім місці. І снилось йому, ось драбина поставлена на землю, а верх її сягав аж неба. І ось Анголи Божі виходили й сходили по ній. І ото Господь став на ній і промовив: Я Господь, Бог Авраама, батька твого, і Бог Ісака. Земля, на якій ти лежиш, Я дам її тобі та нащадкам твоїм. І буде потомство твоє, немов порох землі. І поширишся ти на захід, і на схід, і на північ, і на південь. І благословляться в тобі та в нащадках твоїх всі племена землі. І ось Я з тобою, і буду тебе пильнувати скрізь, куди підеш, і верну тебе до цієї землі, бо Я не покину тебе, аж поки не вчиню, що Я сказав був тобі. І прокинувся Яків зо свого сну, та й сказав: Дійсно, Господь пробуває на цьому місці, а того я й не знав!
Буття 28:11‭-‬16 UBIO
https://bible.com/bible/186/gen.28.11-16.UBIO
Photo
Add a comment...

Post has attachment
І хай Бог тобі дасть з роси Неба, і з ситости землі, і збіжжя багато й вина молодого! Нехай тобі служать народи, і народи нехай тобі кланяються! Будь паном для братів своїх, і нехай тобі кланяються сини матері твоєї. Хто тебе проклинає проклятий, а хто поблагословить тебе благословенний!.
Буття 27:28‭-‬29 UBIO
https://bible.com/bible/186/gen.27.28-29.UBIO
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Сегодня продолжительность моего сна составила 4h 22min с эффективностью 92%. А как спалось вам? Узнайте больше с #Runtastic #SleepBetter

https://www.runtastic.com/apps/sleepbetter
Add a comment...

Post has attachment
Сегодня продолжительность моего сна составила 4h 22min с эффективностью 92%. А как спалось вам? Узнайте больше с #Runtastic #SleepBetter

https://www.runtastic.com/apps/sleepbetter
Add a comment...

Post has attachment
І назвав Авраам ім'я місця того: Господь нагледить, що й сьогодні говориться: На горі Господь з'явиться. А Ангол Господній із неба озвався до Авраама подруге, і сказав: Клянуся Собою, це слово Господнє, тому, що вчинив ти цю річ, і не пожалів був сина свого, одинака свого, то благословляючи, Я поблагословлю тебе, і розмножуючи, розмножу потомство твоє, немов зорі на небі, і немов той пісок, що на березі моря. І потомство твоє внаслідує брами твоїх ворогів. І всі народи землі будуть потомством твоїм благословляти себе через те, що послухався ти Мого голосу.
Буття 22:14‭-‬18 UBIO
https://bible.com/bible/186/gen.22.14-18.UBIO
Photo
Add a comment...

Post has attachment
І встав рано Авраам, і взяв хліба й бурдюка води, і дав до Аґари на плече її, також дитину, та й послав її. І пішла вона, та й заблудила в пустині Беер-Шева. І скінчилась вода в бурдюці, і покинула вона дитину під одним із кущів. І пішла вона, і сіла собі навпроти, на віддалі як стрілити луком, бо сказала: Нехай я не бачу смерти цієї дитини! І сіла навпроти, і піднесла свій голос та й заплакала. І почув Бог голос того хлопця. І кликнув до Аґари Божий Ангол із неба, і сказав їй: Що тобі, Аґаро? Не бійс, бо почув Бог голос хлопц, де він там. Устань, підійми хлопця, і рукою своєю держи його, бо великим народом зроблю Я його. І відкрив Бог очі її, і вона побачила криницю води. І пішла вона, і наповнила бурдюка водою, та й напоїла хлопця. І з хлопцем був Бог, і він виріс. І осів у пустині, і став він стрілець-лучник.
Буття 21:14‭-‬20 UBIO
https://bible.com/bible/186/gen.21.14-20.UBIO
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded