Profile cover photo
Profile photo
Burg Nieruchomości Szczecin
4 followers
4 followers
About
Posts

Post has attachment
Witamy serdecznie, dziś oferujemy na sprzedaż nowocześnie zaprojektowany, tani w eksploatacji dom wolnostojący, zlokalizowany w miejscowości Dobra niedaleko Szczecina. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 170 metrów kwadratowych, położona na działce 783 m2. Budynek został wybudowany w 2010 r. wg projektu PLUTON II, z bloczków silikatowych, docieplony 15 cm styropianem, dach wielospadowy - dachówka ceramiczna. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty: http://www.burg.com.pl/dom-sprzedaz-287951

Post has attachment
Posiadamy na sprzedaż mieszkanie na os. Bukowym, tuż przy KORTACH TENISOWYCH. Nieruchomość o powierzchni 49,5 m2 mieści się na 4 piętrze niskiego bloku i składa się z dwóch rozkładowych pokoi, przedpokoju, oddzielnej kuchni z oknem oraz łazienki i toalety. Mieszkanie w standardzie do odświeżenia lub drobnego remontu (wg uznania).

Post has attachment
Zachęcamy do przeczytania naszego poradnika, w którym znajdziecie Państwo garść informacji na temat nabywania nieruchomości od strony formalnej.

Post has attachment
Zapraszamy do ofert nieruchomości z miejscowości Wisełka, która położona blisko Międzyzdrojów i ma zupełnie odmienny charakter. Jest to mała, cicha miejscowość położona wśród sosnowych lasów w otulinie Wolińskiego Parku Narodowego. To świetne miejsce dla osób, które chciałyby po prostu odpocząć, wybrać się na grzyby lub powędkować w jeziorze.

Post has attachment
Posiadamy w ofercie na sprzedaż kompleks dwóch działek położonych obok siebie w miejscowości Parlino znanej z pięknego jeziora. Działki mają powierzchnię 689m2 i 672m2. Do każdej działki przynależy udział w drodze wewnętrznej wliczony w cenę. Wydane warunki zabudowy, które pozwalają na zabudowę do 30% powierzchni budynkami jednorodzinnymi z garażami zarówno wbudowanymi w bryłę budynku. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Post has attachment
Zachęcamy do korzystania z naszego kalkulatora, który pomoże Państwu oszacować koszty opłat notarialnych, sądowych i innych kosztów transakcji związanych z nabywaniem nieruchomości http://www.burg.com.pl/index.php?kontroler=kalkulatorKosztowTransakcji

Zmiana adresu firmy. Aktualnie jesteśmy na Bohaterów Warszawy 111-2, 70-371 Szczecin.
Wait while more posts are being loaded