Profile cover photo
Profile photo
Dzień Dobry Catering
About
Posts

Post has attachment
W ofercie Dzień Dobry. Catering mamy także coś dla osób cierpiących na cukrzycę. Dzięki specjalistycznej wiedzy, którą posiadają nasi specjaliści stworzymy dla Państwa takie menu, które utrzyma poziom glukozy i lipidów w Państwa krwi na właściwym poziomie. Nasza dieta pomoże Wam też zmniejszyć ryzyko powikłań, które występują przy tej chorobie. Zapraszamy do współpracy http://dziendobry.catering/diety-opisy-zamowienie.html.
Photo

Post has attachment
Jeśli pragniecie Państwo zgubić kilka kilogramów, zmniejszyć Waszą wagę, pamiętajcie, by robić to w odpowiedni sposób! Dietą idealną dla Was będzie dieta Zdrowe Odżywianie. Obniżamy w niej zawartość energii w produktach, zachowując odpowiednie proporcje, które przyczynią się do poprawy wyglądu Państwa ciała! Zapraszamy http://dziendobry.catering/diety-opisy-zamowienie.html.
Photo

Post has attachment
Dobra dieta to taka, która jest dopasowana do organizmu osoby, która ją praktykuje. Jadłospis powinien składać się z odpowiednich składników mineralnych i witamin. Takich, które zapewnią nam prawidłowe funkcjonowanie organizmu – muszą być zbilansowane! Dania z Dzieńdobry.caternig właśnie takie są! Odpowiednio dobrane, doskonale przygotowane i bogate w wartości odżywcze http://dziendobry.catering/.
Photo

Post has attachment
Kontynuując poprzedni wpis przedstawiamy to, co przygotowalibyśmy Państwu w jeden z pięciu dni. Na obiad mamy dorsza w ziołach z pieczonymi ziemniakami plus mix warzyw, na podwieczorek zaoferowalibyśmy sałatkę jarzynową z żółtym serem, a na kolację lekką sałatkę z tuńczykiem. Cieknie Wam ślinka? Jeśli tak, to dzwońcie i piszcie http://dziendobry.catering/kontakt.html!!! :)
Photo

Post has attachment
W naszym menu - http://dziendobry.catering/menu.html znajdziecie Państwo przykładowy jadłospis na pięć dni. Aby przybliżyć Państwu to, co oferujemy, opiszemy jeden z tych dni dzieląc go na dwa posty. Śniadanie składałoby się z kaszy manny na mleku kokosowym z ananasem, a na drugie śniadanie podalibyśmy Państwu koktajl owocowy.
Photo

Post has attachment
Dzieńdobry.catering zaprasza Państwa do spróbowania naszej Diety Koktajlowej. Składa się z 5 soków/ koktajli / 3 surówek za 65 zł na dzień! Te pożywne dania przygotowywane są ze świeżych i lekkostrawnych produktów, które poprawią Wasze samopoczucie :) Zachęcamy do kontaktu i odwiedzenia nas na http://dziendobry.catering/.
Photo

Post has attachment
Z naszej oferty możecie Państwo wybrać również dietę wegetariańską, której podstawą są produkty roślinne – kasze, ryż, pieczywo, warzywa, owoce, rośliny strączkowe, orzechy i nasiona. Po szczegóły zapraszamy na naszą stronę http://dziendobry.catering/diety-opisy-zamowienie.html.
Photo

Post has attachment
Na naszej stronie internetowej, a dokładnie w tym miejscu http://dziendobry.catering/diety-opisy-zamowienie.html możecie Państwo wybrać jedną z proponowanych przez nas diet oraz ilość kcal, na której Wam zależy. Proponujemy m.in. dietę tradycyjną o obniżonej zawartości energii, mającą na celu redukcję masy ciała. Zachęcamy do skorzystania z niej wszystkich, pragnących w zdrowy i bezpieczny sposób obniżyć zawartość tkanki tłuszczowej w organizmie.
Photo

Post has attachment
Zachęcamy do skorzystania z naszej super oferty! Za dania z diety warzywno-owocowej, skonstruowanej aż na 5 dni, zapłacicie Państwo tylko 299 zł! Nie zwlekajcie. Zapraszamy na naszą stronę i do kontaktu http://dziendobry.catering/kontakt.html wszystkie osoby pragnące zmienić swoje nawyki żywieniowe!
Photo

Post has attachment
Zachęcamy Państwa do wejścia w nasze menu - http://dziendobry.catering/menu.html. Prezentujemy tam przykładową dietę na 7 dni. Oczywiście specjalnością naszych usług jest układanie dań pod Państwa gusta i wymagania. Diety dzielimy m.in. na „zdrowe odżywianie”, „dla przyszłej mamy”, „diabetyczną”, itd. Słowem – każdy znajdzie coś dla siebie!
Photo
Wait while more posts are being loaded