Profile cover photo
Profile photo
ITS Sp. z o.o.
About
Posts

Post has attachment
Oferujemy wiele rodzajów domów drewnianych. Wszystko, rzecz jasna, z myślą o Państwa komforcie. Dlatego też możemy postawić na Państwa życzenie dom dla alergika lub wielopokoleniowy. Brzmi kusząco? Na stronie internetowej: http://www.its-koszalin.pl/ znajdą Państwo więcej informacji o profilu naszej działalności.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jak stawiać drewniany dom, to tylko z firmą, która może poszczycić się doświadczeniem! Oczywiście, że mowa o nas. Mamy na koncie wiele nagród. Jesteśmy stale doceniani, co stanowi dla nas ogromne wyróżnienie! Niech Państwo sami sprawdzą, jakimi nagrodami możemy się poszczycić. Na stronie internetowej: http://www.its-koszalin.pl/nagrody zamieściliśmy więcej informacji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Co wyróżnia domy, które oferujemy naszym Klientom? Po pierwsze, to fakt, że są one gotowe! Proces budowy nie ciągnie się latami. Ponadto, będą Państwo mogli w łatwy sposób zaplanować i wykonać ewentualną przebudowę takiego domu, np. w razie powiększenia rodziny. A co jest główną zaletą? Atrakcyjna cena, która idzie w parze z jakością, ponieważ oferujemy domy na lata! Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: http://www.its-koszalin.pl/technologia, gdzie znajdą Państwo więcej informacji o naszych technologiach.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Słyszeli Państwo wiele dobrego o domach drewnianych? Jednak mają Państwo pewne obawy lub wątpliwości? To całkiem naturalne! Dlatego jesteśmy od tego, aby udzielić Państwu odpowiedzi na nurtujące pytania. Wiele osób zastanawia się, co z ogrzewaniem, co z izolacją? Co z trwałością takiego domu? Spokojnie! Wystarczy się z nami skontaktować, a udzielimy Państwu wyczerpujących odpowiedzi. Na stronie internetowej: http://www.its-koszalin.pl/kontakt/ znajdą Państwo nasze dane kontaktowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Z własnego doświadczenia doskonale wiemy, że styczeń jest miesiącem, w którym zaczyna się realizować swoje postanowienia noworoczne. Zamarzył się Państwu własny, drewniany domek? Są Państwo zorientowani w temacie? Zatem zapraszamy do nawiązania współpracy z naszą firmą. Oferujemy gotowe drewniane domy, które od lat kradną serca naszych Klientów! Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową: http://www.its-koszalin.pl/, gdzie zamieściliśmy więcej informacji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Drodzy Klienci fitmy ITS! Z okazji Nowego Roku, który już nadszedł, chcielibyśmy złożyć Państwu serdeczne życzenia! Miłości, zdrowia, radości i spędzenia tych pięknych chwil z bliskimi! A także, aby w naszych domach się Państwu zawsze wspaniale mieszkało! http://www.its-koszalin.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wybór ogrzewania do Państwa domu stanowi nie lada dylemat? Spokojnie! Aby ułatwić Państwu podjęcie decyzji, proponujemy naszym Klientom zainstalowanie pomp ciepła. To rozwiązanie niezwykle popularne, a w dodatku tanie, dlatego nie będą musieli Państwo obawiać się wysokich rachunków! Jak widać, wszystkie nasze rozwiązania są przemyślane. Warto nam zaufać. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej: http://www.its-koszalin.pl/ogrzewanie/, gdzie zamieściliśmy nieco więcej informacji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Mały czy duży dom? A o jakim Państwo zawsze marzyli? Mają Państwo dużą rodzinę? Zatem może warto rozważyć opcję postawienia większego domku? Decydując się na współpracę z naszą firmą, to Państwo o wszystkim decydują! Zależy nam na tym, aby Państwu się dobrze mieszkało w naszych domach. Na stronie internetowej: http://www.its-koszalin.pl/kontakt/ znajdą Państwo nasze dane kontaktowe. Do usłyszenia!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Naszym Klientom oferujemy gotowe drewniane domy w różnych wariantach cenowych. Tak naprawdę to od Państwa oczekiwań zależy ostateczna cena. Oferujemy domy w stanie deweloperskim czy też pod klucz, czyli z pełnym wyposażeniem. Wystarczy sięz nami skontaktować, a ustalimy szczegóły współpracy! Na stronie internetowej: http://www.its-koszalin.pl/warianty/ znajdą Państwo więcej informacji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zastanawiają się Państwo, czy gotowy drewniany dom to dobry wybór? Wielu naszych Klientów miało wątpliwości, to jasna sprawa. My jesteśmy od tego, aby je rozwiać! Nie dość, że nie będą musieli Pańswto czekać w nieskończoność na budowę, to w dodatku będą mieć Państwo pewność, że koszty nie nadwyrężą Państwa budżetu. Jeśli są Państwo zainteresowani, serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: http://www.its-koszalin.pl/, gdzie zamieściliśmy więcej informacji.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded