Profile cover photo
Profile photo
Salon Optyczno -Okulistyczny Gabinet okulistyczny Dębica Krystyna Pokorna Stafin
4 followers
4 followers
About
Posts

Post has attachment
Dziecku niełatwo pogodzić się z tym, że będzie musiało nosić okulary. Dlatego warto zadbać o to, by wybieranie oprawek okularowych było świetną zabawą, a nie przymusem. Pozwólmy dziecku wybrać oprawki okularowe, które najbardziej przypadły mu do gustu. Wtedy będziemy mieli pewność, że będzie je nosić z przyjemnością. Szeroki wybór oprawek okularowych dla dzieci znajdą Państwo w naszej ofercie - http://www.optyk-debica.pl/.
Photo

Post has attachment
Zazwyczaj odwiedzamy okulistę dopiero w sytuacji, gdy zaczynamy odczuwać różnego rodzaju dolegliwości. Jest to błędne podejście i bardzo ryzykowne, gdyż im wcześniej zostanie wykryta wada, tym większe są szanse na wyleczenie. Badania kontrolne wzroku pozwalają wcześniej wykryć zmiany oraz zapobiec wielu schorzeniom. Dlatego dbajmy o regularne wizyty u okulisty. Zapraszamy - http://www.optyk-debica.pl/.
Photo

Post has attachment
W szkołach często organizowane są badania wzroku, dzięki czemu łatwiej jest wykryć potencjalne wady wzroku. W dorosłym życiu nie jest już tak łatwo, gdyż sami musimy zadbać o swoje oczy. Nie wolno tego zaniedbywać i odkładać na później. Regularne badania uchronią nas przed chorobami oczu. Na badania zapraszamy do naszego salonu - http://www.optyk-debica.pl/.
Photo

Post has attachment
Szkła polaryzacyjne redukują rażące światło odbite od gładkich powierzchni, poprawiają kontrast i gwarantują lepsze, bardziej nasycone widzenie kolorów. Poza tym skracają czas reakcji kierowców. Szkła polaryzacyjne od najlepszych producentów znajdą Państwo w ofercie naszego salonu w Dębicy, zapraszamy - http://www.optyk-debica.pl/.
Photo

Post has attachment
Kilkugodzinna praca przed ekranem komputera powoduje zmęczenie oczu, dlatego warto zainteresować się specjalnymi okularami do komputera. Dotyczy to także tych, którzy nie cierpią na żadne wady wzroku. Szkła do pracy przy monitorach ekranowych posiadają powłokę antyrefleksyjną i antyelektromagnetyczną. Okulary tego typu posiadamy w naszej ofercie, zapraszamy - http://www.optyk-debica.pl/.
Photo

Post has attachment
Czy okulary przeszkadzają Ci w niektórych aktywnościach, np. w sporcie czy tańcu? W takim razie warto pomyśleć o szkłach kontaktowych. Świetnie sprawdzą się podczas jazdy na rowerze, na nartach, w trakcie pływania, gry w piłkę, tenisa, czy choćby na imprezach towarzyskich. Szeroki wybór szkieł znajdziesz w naszej ofercie - http://www.optyk-debica.pl/.
Photo

Post has attachment
Nie wolno lekceważyć żadnych sygnałów, informujących o problemach dziecka ze wzrokiem. Jeśli np. dziecko siedzi zbyt blisko telewizora, mruży i często przeciera oczy, to znak, że powinniśmy udać się z nim do okulisty na badanie wzroku. Po dokładnym badaniu i stwierdzeniu wady, dobierzemy odpowiednie szkła korygujące wadę wzroku. Zapraszamy - http://www.optyk-debica.pl/.
Photo

Post has attachment
Pamiętajmy o codziennych, prostych ćwiczeniach oczu. Zaliczamy do nich np. przekierowanie i skupienie naszego wzroku na najbardziej oddalony punkt lub przedmiot, a po pewnym czasie spojrzenie na przedmiot znajdujący się bardzo blisko. Warto tę czynność powtarzać kilka razy. Ćwiczenie to pozwala dłużej zachować sprawność i ostrość widzenia. Zachęcamy do wizyty - http://www.optyk-debica.pl/.
Photo

Post has attachment
Światłowstręt to nadwrażliwość oka na światło, która objawia się najczęściej odruchowym mrużeniem powiek. Schorzenie to może być objawem schorzeń tęczówki, zapalenia spojówek, zranień rogówki. Może też występować jako jeden z objawów przy silnych osłabieniach organizmu, jak również w migrenie. O ludzkim oku wiemy wszystko, zapraszamy do naszego gabinetu - http://www.optyk-debica.pl/.
Photo

Post has attachment
Staramy się w naszej pracy łączyć tradycję i nowoczesność. Nasz zakład działa od ponad 50 lat i kultywuje najlepsze tradycje rzemiosła. Jednakże nie zatrzymujemy się w przeszłości i korzystamy z nowoczesnych urządzeń, by jak najlepiej służyć pomocą naszym Klientom. Zachęcamy do odwiedzin - http://www.optyk-debica.pl/.
Photo
Wait while more posts are being loaded