Profile cover photo
Profile photo
Salon Optyczno -Okulistyczny Gabinet okulistyczny Dębica Krystyna Pokorna Stafin
5 followers
5 followers
About
Posts

Post has attachment
Zapraszamy Was do zrobienie testu Amslera 📋🤔. Jest on wstępną diagnostyką zwyrodnienia plamki żółtej związanej z wiekiem (inaczej AMD).

Robiąc test postępuj według instrukcji.
Test należy wykonać w odległości 30 cm od oczu
1. Jeśli korzystasz z okularów do czytania - załóż je.
2. Zasłoń jedno oko, drugim patrz w centralny punkt siatki.
3. Koncentruj wzrok tylko i wyłącznie na środkowym punkcie
4. Oceń czy wszystkie linie, które widzisz pozostają liniami prostymi, czy wszystkie kwadraty mają taki sam wymiar.
5. Wykonaj test dla każdego oka oddzielnie.

Jeśli widzisz nierówne kwadraty lub krzywe linie obowiązkowo umów się na wizytę do Specjalisty.
Zapraszamy na badanie wzroku do naszego Optometrysty. Rejestracja pod numerem telefonu ☎️14 670 27 07 lub osobiści w Zakład Optyczny Krystyna Pokorna-Stafin ul. Kolejowa 30c, Dębica.
http://www.optyk-debica.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy pamiętasz o higienie oka? Jest ona niezwykle istotna! Należy odpowiednio dbać o oczy, ważne jest np. dostarczanie organizmowi optymalnej ilość płynów. Pamiętajmy również, by unikać sztucznego, oślepiającego światła. Nie zapominajmy także o wizytach kontrolnych u okulisty, zapraszamy - http://www.optyk-debica.pl/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Interesują Cię oprawki od modnych producentów, czy może szukasz raczej okularów z niższej półki cenowej? Bez względu na preferencje, u nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. W naszym salonie optycznym w Dębicy dysponujemy naprawdę bogatym wyborem oprawek, szkieł i różnych przydatnych akcesoriów - http://www.optyk-debica.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli Twojemu dziecku pogorszył się wzrok, to znak, że czas na wizytę u okulisty i wybór odpowiednich okularów. Nasz salon optyczny oferuje bogaty asortyment wygodnych i bezpiecznych oprawek dla dzieci. Oprawki z naszej oferty są lekkie i nie powodują uczuleń. Zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu w Dębicy - http://www.optyk-debica.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Praca przed ekranem komputera przez kilka godzin to dla wielu z nas codzienność. Długie wpatrywanie się w monitor powoduje zmęczenie oczu, dlatego warto pomyśleć o specjalnych okularach do komputera, nawet jeśli nie cierpimy na żadną wadę wzroku. Okulary tego typu znajdą Państwo u nas w salonie w Dębicy, zapraszamy - http://www.optyk-debica.pl/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Niektórzy noszą okulary korekcyjne każdego dnia, a to oznacza, że powinni się w nich czuć komfortowo w każdej sytuacji. Zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu optycznego Dębicy, gdzie zawsze mogą Państwo liczyć na profesjonalny dobór okularów. Najpierw wykonamy dokładne badanie wzroku, dzięki czemu będziemy mogli zaproponować najlepsze rozwiązania - http://www.optyk-debica.pl/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wizyta u okulisty może często wiązać się ze stresem, kolejkami i walką o swoje miejsce. Warto oszczędzić sobie przykrych sytuacji i długiego czasu oczekiwania. W naszym gabinecie okulistycznym za wizytę zapłacą Państwo jedynie 50 złotych, a na pewno uda nam się ustalić wymarzony termin wizyty! Zapraszamy :)
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Słońce świeci coraz mocniej, pamiętajmy o okularach przeciwsłonecznych. Istotne jest, by okulary tego typu kupować u optyka, a nie na bazarze. Owszem, okulary ze straganu na pewno będą tańsze, ale warto zdać sobie sprawę z tego, że nie zapewnią one Twoim oczom żadnej ochrony. Po okulary przeciwsłoneczne zapraszamy do naszego salonu w Dębicy - http://www.optyk-debica.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli nasza wada wzroku jest na tyle poważna, że okulary musimy nosić cały czas, to bardzo ważne jest, by odpowiednio dobrać oprawki. Dzięki temu będziemy odczuwać komfort w każdej sytuacji. Źle dopasowane okulary będą nam tylko przeszkadzać. Zapraszamy do naszego salonu optycznego w Dębicy, mogą Państwo liczyć na profesjonalny dobór okularów poprzedzony dokładnym badaniem wzroku - http://www.optyk-debica.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Szukasz najlepszego salonu optycznego w Dębicy? Nie szukaj dalej, wstąp do nas! Oferujemy bogaty wybór okularów różnego typu. Interesują Cię dobre okulary przeciwsłoneczne? Znajdziesz je u nas. Potrzebne Ci specjalne okulary do pracy przy komputerze? Nasz salon optyczny oferuje ich szeroki asortyment. Zapraszamy - http://www.optyk-debica.pl/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded