Profile cover photo
Profile photo
EKOPRAL. Ekspert w branży pralniczej. Specjalista ozonowania.
5 followers
5 followers
About
Posts

Post has attachment
Wszyscy zasługujemy na niezapomniane i wyjątkowe Święta Bożego Narodzenia. Przesyłamy Wam kilka pomysłów na niepowtarzalny świąteczny stół wigilijny. Niech Was zainspirują, aby zrobić inną niż zwykle dekorację świątecznego stołu. Pomyślcie też o swojej garderobie w której chcielibyście celebrować nadchodzące Święta. Niech będzie pięknie i dostojnie. Zadbanie o każdy szczegół sprawi, że poczujecie się spełnieni, szczęśliwi i docenieni przez najbliższych. Śnieżno białe koszule, idealnie wyczyszczone i wyprasowane garnitury oraz garsonki, czyste i wykrochmalone świąteczne obrusy i serwetki, pachnące barwne dywany i chodniki. To tylko część usług, które możesz zlecić w naszej pralni w świąteczno-grudniowej duoPromocji Ekopral, dzięki której zaoszczędzisz nawet do 60%.
PhotoPhotoPhotoPhoto
11.12.2017
4 Photos - View album

Post has attachment
Grudniowa duoPromocja Ekopral, dzięki której zaoszczędzisz nawet do 60%. Usługi czyszczenia chemicznego lub prania wodnego garsonek, żakietów, sukienek, spódnic i spodni, garniturów, marynarek, kurtek i płaszczy, futer, skór i kożuchów albo koców, kołder czy dywanów już teraz możesz realizować z kuponami rabatowymi w najnowszej duoPromocji Ekopral. A to tylko część asortymentu usług w promocyjnej cenie. Wystarczy wydrukować i przyjść z kuponami do pralni Ekopral na ul. Szumana 2 w Toruniu. Kupony promocyjne ważne są do 31.12.2017 r. Nie daj się zaskoczyć plamie. Twoje ubrania polecają Ekopral
Photo

Post has attachment
Pranie wodne i czyszczenie chemiczne nawet do 60% taniej w listopadowej duoPromocji EKOPRAL. Wydrukuj kupony i ciesz się rabatem cenowym na usługi pralnicze nawet do -60%. Kupony do realizacji w pralni na Szumana 2 w Toruniu. Twoje ubrania polecają Ekopral.

Post has attachment
Robi się coraz chłodniej. Nie zwlekaj na ostatnią chwilę i odśwież swoją zimową garderobę już teraz. Zadbamy o Twoje ciepłe kurtki i płaszcze perfekcyjnie dokładnie. Twoje ubrania polecają Ekopral.
Photo
Photo
18.11.2017
2 Photos - View album

Post has attachment
Październikowa duoPromocja Ekopral, dzięki której zaoszczędzisz nawet do 60%. Usługi czyszczenia chemicznego lub prania wodnego garsonek, żakietów, sukienek, spódnic i spodni, garniturów, marynarek, kurtek i płaszczy, futer, skór i kożuchów albo koców, kołder czy dywanów już teraz możesz realizować z kuponami rabatowymi w najnowszej duoPromocji Ekopral. A to tylko część asortymentu usług w promocyjnej cenie. Wystarczy wydrukować i przyjść z kuponami do pralni Ekopral na ul. Szumana 2 w Toruniu. Kupony promocyjne ważne są do 31.10.2017 r. Nie daj się zaskoczyć plamie. Twoje ubrania polecają Ekopral.

Post has attachment
Mamy dla Was kolejny konkurs na dwudziestolecie Ekopral.
Konkurs "Hasło reklamowe".
Napisz hasło, reklamujące wybraną usługę pralniczą z naszej oferty lub hasło reklamowe nawiązujące ogólnie do branży pralniczej. Z pośród trzech autorów najciekawszych haseł rozlosujemy trzy nagrody.🎁🎁🎁

➡️ Voucher o wartości 100 zł do restauracji PICADO
https://www.facebook.com/Pikado.torun
➡️ Voucher o wartości 100 zł do SPA FIORE https://www.facebook.com/fiore.estetica
➡️I Voucher o wartości 200 zł do EKOPRAL
https://www.facebook.com/EkopralTorun

Nie czekaj, weź udział w konkursie już dziś.

Post has attachment
20 urodziny Ekopral. Jesteśmy dla Was już 20 lat.
Urodziny Ekopral będą bardzo dobrym momentem do zaproszenia wszystkich naszych Klientów do wzięcia udziału w specjalnie przygotowanych z tej okazji konkursach. Czytajcie nasze urodzinowe posty, do wygrania będzie wiele cennych i ciekawych nagród.

Post has attachment
Zapraszamy do udziału w urodzinowym konkursie EKOPRAL pt. "URODZINY". Wraz z partnerem konkursu JATOMI FITNESS Toruń Plaza przygotowaliśmy dla Was wiele nagród.
Konkurs "URODZINY". Czas trwania 28.09 - 12.10.2017 r..
Rozstrzygnięcie konkursu w dniu 16.10.2017

Post has attachment
Wrześniowa duoPromocja Ekopral, dzięki której zaoszczędzisz nawet do 60%. Usługi czyszczenia chemicznego lub prania wodnego garsonek, żakietów, sukienek, spódnic i spodni, garniturów, marynarek, kurtek i płaszczy, futer, skór i kożuchów albo koców, kołder czy dywanów już teraz możesz realizować z kuponami rabatowymi w najnowszej duoPromocji Ekopral. A to tylko część asortymentu usług w promocyjnej cenie. Wystarczy wydrukować i przyjść z kuponami do pralni Ekopral na ul. Szumana 2 w Toruniu. Kupony promocyjne ważne są do 30.09.2017 r. Nie daj się zaskoczyć plamie. Twoje ubrania polecają Ekopral.

Post has attachment
Koszulowy zawrót cenowy. Z myślą o Was przygotowaliśmy kolejną super promocję cenową na pranie z prasowaniem lub samo prasowanie koszul.
Teraz w promocji usługa prania z prasowaniem koszul kosztuje tylko 6,99*zł za 1 szt. lub 5,99* zł za sztukę samego prasowania (* cena przy min. 5 sztukach). Twoje ubrania polecają Ekopral.
Wait while more posts are being loaded