Profile cover photo
Profile photo
Wieża widokowa Krynica Zdrój
4 followers
4 followers
About
Posts

Post has attachment
Wieża widokowa w Krynicy Zdrój - wyjątkowy projekt jest pierwszym tego typu w Polsce i w Europie, i ma szansę stać się jedną z głównych atrakcji regionu. To najwyższa drewniana wieża widokowa, wykonywana i tworzona przez polskich konstruktorów, architektów i cieśli.
Add a comment...

Post has attachment
Na terenie ośrodka Słotwiny Arena w Krynicy Zdrojupowstaje Wieża widokowa.
Add a comment...

Post has attachment
Mamy dla Was nowe wieści z budowy ścieżki i wieży. Pokazaliśmy Wam wizualizację, która ma na celu zaprezentowanie wieży i ścieżki w całej okazałości. Chcieliśmy przekazać, że w rzeczywistości cała konstrukcja powstaje wśród pięknego drzewostanu, na który składają się dorodne i wyjątkowe drzewa takie jak: buki, jodły oraz świerki. I o to chodzi... Po co nam ścieżka bez drzew obok??? No nuda...a u nas :NUDA SIĘ NIE UDA. Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia.
Zapraszamy na naszą stronę internetową www.wiezawidokowa.pl, będziemy tam publikować zdjęcia z budowy.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
10.11.2017
5 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Na terenie ośrodka Słotwiny Arena w Krynicy Zdrój budujemy wieżę widokową w koronach drzew na szczycie stoku, pierwszą w Polsce o unikalnej konstrukcji drewnianej. To co widzicie na grafice to wizualizacja bryły wieży, która ma na celu pokazanie, jak będzie wygląda cała ścieżka. W rzeczywistości dojście do wieży będzie niewidoczne i zanurzone w koronach drzew. Podczas spaceru poznamy geologię terenu oraz faunę i florę pięknej ziemi sądeckiej. Cała ścieżka będzie miała charakter rekreacyjny, ale też edukacyjny i rozrywkowy. Na szczycie turyści będą podziwiać panoramę gór przez cały rok. Już nie możemy się doczekać pierwszych zwiedzających.
Więcej: http://bit.ly/www_wiezawidokowa
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded