Profile

Lublin Airport's profile photo
Lublin Airport
International Airport
AboutPhotos
Contact Information
Króla Jana III Sobieskiego 1 21-040 Świdnik Poland
PLŚwidnik21-040
+48 81 458 14 44airport.lublin.pl
International Airport, Airport Terminal
Google+ URL
Your Activity

Is this your business?

Manage this page
Reviews from around the web
Write a review
Review Summary
4.4
31 reviews
5 star
21 reviews
4 star
6 reviews
3 star
No reviews
2 star
2 reviews
1 star
2 reviews
Photos
Scrapbook photo 2
Scrapbook photo 3
Scrapbook photo 4
Scrapbook photo 5
Scrapbook photo 6
Upload public photo
All reviews
John Delaware
reviewed a year ago
Excellent, really world-class airport. Fantastically functional with a fast train connection to the middle of the city of Lublin. Congratulations, well done and may it bring you thousands of tourists wanting to explore this wonderful and unknown part of Europe! Very worth coming here now even for a long weekend.
Emiliano Maina's profile photo
Emiliano Maina
reviewed 2 months ago
Bello e nuovo anche se piccolino
Marek Kozak's profile photo
Marek Kozak
reviewed 6 months ago
Oprócz tego że w Lublinie mamy 3 znaki na krzyż kierujące na to lotnisko, tego że mapy google kieruja na pas startowy od tyłu lotniska zamiast na parking przy hali przylotów/odlotów i tego że na lotnisku jest wiecej ludzi od obsługi niż pasażerów oraz która jest wcale nie pomocna to w sumie spoko.
Andrzej Kaspruk
reviewed 3 months ago
coraz lepiej
Łukasz Szubartowski's profile photo
Łukasz Szubartowski
reviewed 2 months ago
Okropne połączenie z Mediolanu do Lublina to raz a twa to najdroższe lotnisko w Polsce SZOK! mało połączeń , aby wizzair obsługuje , reszta firm nie wiem boją się czy coś? Ciągle coś unowocześniają , ciągle zmieniają a nie dopuszczają nowych firm. Poco to było budować? jak użytku żadnego...
Loty z Lublina's profile photo
Loty z Lublina
reviewed a year ago
Dołączamy do ocen swoją najlepszą opinię jako wyraz uznania dla finalizacji i realizacji wieloletnich starań związanych z budową lotniska dla Lubelszczyzny. Jednocześnie przyłączamy się do wielkiej rzeszy przyszłych podróżnych upatrujących w lubelskim porcie lotniczym nowych kierunków lotów mogących zapewnić szybszą i wygodniejszą podróż, częstszy kontakt z bliskimi i większe otwarcie regionu na świat. Po czasie budowy i uruchomienia przyszedł czas na loty. Wyznacznikiem tego etapu jest ilość latających ze Świdnika samolotów i docelowych kierunków podróży. Trzymamy kciuki za mądre decyzje decydentów, które sprawią, iż lubelskie lotnisko w najbliższej przyszłości charakteryzować się będzie dużą ilością destynacji i wielomilionową rzeszą pasażerów.
• • •