Profile cover photo
Profile photo
Bacławska Agnieszka. Usługi transportowe
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Częścią naszej oferty są także wykopy pod: przyłącza, media, wodę, prąd gaz i fundamenty. Prowadzimy także wykopy i czyszczenie rowów melioracyjnych. Do pracy stosujemy nowoczesne maszyny gwarantujące terminowe realizację oraz satysfakcję Klientów. Zapraszamy do współpracy z  http://koparkoladowarka.ostroleka.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy Wam usługi wyłącznie najwyżej jakości! W szerokiej ofercie firmy http://koparkoladowarka.ostroleka.pl/ znajdziecie m.in. transport materiałów sypkich: piasku, kruszywa łamanego, czarnoziemu, pospółki drogowej oraz innych sypkich ładunków w zależności od zapotrzebowania klienta. Zapraszamy do współpracy z naszą firmą!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Stale poszerzamy kwalifikacje naszych pracowników oraz inwestujemy w nowoczesny sprzęt, dający nam możliwość  wykonywanie precyzyjnych usług w przystępnych cenach. Przekonajcie się sami, że firma http://koparkoladowarka.ostroleka.pl/ to gwarancja udanej współpracy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Prace ziemne wymagają nie tylko fachowej wiedzy i doświadczenia, ale także nowoczesnego sprzętu. Firma http://koparkoladowarka.ostroleka.pl/  specjalizuje się w zakresie dokonywania rozbiórek,  wszelkich robót ziemnych, a także transporcie i rozładunku  materiałów sypkich. Zapraszamy do współpracy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W zakresie naszych usług znajdziecie także wyburzenia i rozbiórki obiektów budowlanych. Wysokiej klasy sprzęt wyburzeniowy gwarantuje terminową realizację zgodnie z ustalonymi wcześniej wytycznymi. Zapraszamy serdecznie do współpracy oraz odwiedzenia strony internetowej http://koparkoladowarka.ostroleka.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na tle konkurencji wyróżnia nasz przede wszystkim wieloletnie doświadczenie, indywidualne podejście do każdego Klienta, solidność, terminowość oraz szeroka wiedza na temat rozwiązań budowlanych. Jeśli chcecie poznać więcej naszych mocnych stron, zapraszamy na http://koparkoladowarka.ostroleka.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dużą popularnością w czasie wakacji cieszą się baseny. Dzięki naszej firmie w prosty i szybki sposób spełnisz swoje marzenie o pięknym basenie przy domu. Prowadzimy wykopy pod basen o dowolnych rozmiarach. Zapraszamy do współpracy oraz odwiedzenia naszej strony internetowej  http://koparkoladowarka.ostroleka.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oprócz prac ziemnych świadczymy dla Was także usługi transportowe. W ich skład wchodzi m.in. przewóz materiałów sypkich: piasku, kruszywa łamanego, czarnoziemu oraz pospółki drogowej. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy na naszą stronę internetową http://koparkoladowarka.ostroleka.pl/.
Photo
Add a comment...

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym, wszelkie prace ziemne wykonujemy w sposób sprawny i efektywny. Dysponujemy wyłącznie sprzętem uznanych i renomowanych firm oraz szeroką kadrą pracowniczą o wieloletnim doświadczeniu. Zapraszamy serdecznie do współpracy!
Add a comment...

Post has attachment
Usługi transportowe są dużą częścią naszej oferty. Dostarczymy Wam potrzebne materiały budowlane oraz kruszywa w szybki i bezpieczny sposób. Oferujemy m.in. wynajem wywrotek o ładowności 10, 15, 17 i 24 ton, transport materiałów budowlanych oraz transport materiałów sypkich. Więcej informacji możecie znaleźć na stronie internetowej http://koparkoladowarka.ostroleka.pl/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded